Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Spór o naukę języka angielskiego w przedszkolu

Utworzony przez gość, 8 października 2012 r. o 14:47 Powrót do artykułu
i ja napisał:
A jak kombinują z jedzeniem. Nie stać ich na wykupywanie posiłków? Jedzą za pieniądze dzieci
tak, owsiankę wyjadają dzieciom i potem są grube
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do rodziców to się mizdrzą i jakie miłe, a jak tylko wyjdzie to komentują jaki to ten rodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Panie Grzegorzu K. Czemu Pan tak pilnuje interesów Pani Dyrektor Niech sie Pan tak nie kryje za jej spódniczką. JEST TROCHĘ PIKANTERIIII
Śmieszne to! Jaka przenikliwość! W Bełżycach bowiem mieszka tylko jeden Grzegorz! Zmień nick na Sherlock Holmes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze ja napisał:
A do rodziców to się mizdrzą i jakie miłe, a jak tylko wyjdzie to komentują jaki to ten rodzic
NO NO nie podsłuchiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakże bliska jest mi Twoja filozofia, Czarny Charakterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksandra Bielecka napisał:
Tak właściwie to jest tak, że placówka taka jak przedszkole jest nie dla pani dyrektor tylko dla dzieci i rodziców więc jeżeli oni wyrażają taką ochotę by takie zajęcia się odbywaly to dyrektor ma im zapewnić taką możliwość. Żadnego stawiania warunku czy to ma być firma x czy y tylko ma im to umożliwić i zrobić wszystko ze swojej strony by to funkcjonowało dobrze. Postawiony przez dyrektorkę warunek, że to ma być firma E.E jest po prostu bulwersujący! Zwłaszcza, że ta firma jest firmą nierzetelną i z moich informacji wynika, że ma zaległości finansowe wobec swoich obecnych i byłych pracowników.
Sama szlachetność, miód, malina i cud. Że też jeszcze się uchował taki prawy egzemplarz dobrego samarytanina jak pani? kto jeszcze dba tak o praworządnośc i sprawiedliwośc w tym kraju. jestem zachwycona ! dziwię sie, że szuka pani zajęcia w takim miejsu jak to forum. ludzie! chodźmy na wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
Śmieszne to! Jaka przenikliwość! W Bełżycach bowiem mieszka tylko jeden Grzegorz! Zmień nick na Sherlock Holmes!
oooooooooo trafiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś lepszy od Rutkowskiego! Marnujesz się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
jakże bliska jest mi Twoja filozofia, Czarny Charakterze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to w tym roku już brakowało w( prywatnym Folwarku} przedzszkolu Pani Dyrektor dzieci,a na ul. 1 Maja jest nowe przedszkole które cieszy się powodzeniem i dobrą opinią wiec poczekajmy jeszcze trochę i albo Pani Dyrektor poda się do dymisji albo odejdzie na zasłużoną emeryture
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru dalej ciągnąc tego tematu. Sprawa jest prosta! Jeżeli rodzice sami sobie nie zadbają o własne interesy i własne pieniądze to będa nadal "dojeni" bo inaczej tego się nie da nazwać! Jak wiemy, ile głów tyle opinii więc ciągnięcie tego nie ma sensu. Moim celem było uświadominie Rodzicom jak wspaniałomyślnie Pani Dyrektor dbała o Państwa interesy windując cenę razem z panem prezesem E.E. i nie wystawiając pokwitowań a gratyfikacja zamiast do dzieci trafiała do gabinetów. JESZCZE RAZ PODKREŚLĘ, ŻE NIE BIORĘ UDZIAŁU W "PRZETARGU" więc proszę nie sugerować, że robię aferę dla korzyści materialnych. Chciałabym zauważyć, że nie tylko takie korzyści i wartości istnieją na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleksandra Bielecka napisał:
Nie mam zamiaru dalej ciągnąc tego tematu. Sprawa jest prosta! Jeżeli rodzice sami sobie nie zadbają o własne interesy i własne pieniądze to będa nadal "dojeni" bo inaczej tego się nie da nazwać! Jak wiemy, ile głów tyle opinii więc ciągnięcie tego nie ma sensu. Moim celem było uświadominie Rodzicom jak wspaniałomyślnie Pani Dyrektor dbała o Państwa interesy windując cenę razem z panem prezesem E.E. i nie wystawiając pokwitowań a gratyfikacja zamiast do dzieci trafiała do gabinetów. JESZCZE RAZ PODKREŚLĘ, ŻE NIE BIORĘ UDZIAŁU W "PRZETARGU" więc proszę nie sugerować, że robię aferę dla korzyści materialnych. Chciałabym zauważyć, że nie tylko takie korzyści i wartości istnieją na świecie.
Jestem pod wrażeniem! Jest Pani jak bohater romantyczny - sam przeciwko milionom! DOPRAWDY IMPONUJĄCE! Szkoda, że nieprawdziwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Aleksandro jednak w pani wpisach jest sporo pomówień, sugeruje Pani, że ktoś nie oddawał całej kwoty rodziców do Euro Edukacji proszę mi to bliżej wyjaśnić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc zboku. Panie Grzegorzu pisze Pan, że o co Pani Bielecka robi szum jak jeszcze nie jest wybrana firma, która będzie nauczała angielskiego w przedszkolu. Uważam, że o to co już do tej pory zaobserwowała bo po wyborze firmy to musztarda po obiedzie. Szkoda Pani Dyrektor , że te poprzednie przejścia Ją niewiele nauczyły, bo miała odpowiedni czas przejścia na emeryturę.Widać, że po urlopie zdrowotnym nabrała sił do nowej walki, nikomu niepotrzebnej. To wszystko może sie skończyć prywatyzacją przedszkola publicznego niekorzystną dla kieszeni rodziców i zatrudnieniem przedszkolanek na umowę o pracę i nie będą korzystały z przywilejow płynacych z karty nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Patrząc zboku. Panie Grzegorzu pisze Pan, że o co Pani Bielecka robi szum jak jeszcze nie jest wybrana firma, która będzie nauczała angielskiego w przedszkolu. Uważam, że o to co już do tej pory zaobserwowała bo po wyborze firmy to musztarda po obiedzie. Szkoda Pani Dyrektor , że te poprzednie przejścia Ją niewiele nauczyły, bo miała odpowiedni czas przejścia na emeryturę.Widać, że po urlopie zdrowotnym nabrała sił do nowej walki, nikomu niepotrzebnej. To wszystko może sie skończyć prywatyzacją przedszkola publicznego niekorzystną dla kieszeni rodziców i zatrudnieniem przedszkolanek na umowę o pracę i nie będą korzystały z przywilejow płynacych z karty nauczyciela.
A czego miały nauczyc Panią Dyrektor poprzednie przejścia??? I kto z kim walczy?? I kto udziela nauki? Nieuki? Czy walką nazywasz pisanie skarg, donosów i stałe pomówienia?? Czy nasyłanie kontroli? Jest mi niedobrze kiedy to czytam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wika napisał:
Pani Aleksandro jednak w pani wpisach jest sporo pomówień, sugeruje Pani, że ktoś nie oddawał całej kwoty rodziców do Euro Edukacji proszę mi to bliżej wyjaśnić?
To już nie mnie sprawdzać tylko rodzice powinni się tym zając. Napisałam jedynie, że kwoty były przyjmowane na "zeszyt" co jest prawdą i wszyscy o tym wiedzą. A jest to jakiś nowy sposób prowadzenia księgowości bo o ile mi wiadomo to takie rzeczy załatwia się na tak zwany kwitariusz przychodowy, który jest drukiem ścisłego zarachowania. Jeżeli firma tego nie prowadzi może to oznaczać, że ukrywa swoje przychody w jakimś celu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co robią na forum ludzie,którzy tematem nie są zainteresowani,opanujcie się i nie obrażajcie nauczycielek,trochę szacunku.Jest mi przykro kiedy to czytam, bo moje dziecko ma akurat wspaniałą nauczycielkę,pełną poświęcenia i oddaną.wpisy o wyjadaniu jedzenia są poniżej krytyki,niech się taki odważny podpisze pod ty z imienia i nazwiska.a panie nauczycielki żyją w niemałym stresie,jeżeli ktoś wie co to znaczy mobbing to powinien zamknąć usta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mickiewicz;-) napisał:
Jestem pod wrażeniem! Jest Pani jak bohater romantyczny - sam przeciwko milionom! DOPRAWDY IMPONUJĄCE! Szkoda, że nieprawdziwe!
Zgadzam sie z moim szlachetnym kolegą! I tu zawołam wielkim głosem : Panie Wołodyjowski! Nieprzyjaciel w granicach! A ty sie nie zrywasz, na koń nie siadasz, szabli nie chwytasz! Pani Bielecka juz to zrobiła! A ty co ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sienkiewicz, Mickiewicz i kto jeszcze ELVIS NA KOOOŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem co robią na forum ludzie,którzy tematem nie są zainteresowani,opanujcie się i nie obrażajcie nauczycielek,trochę szacunku.Jest mi przykro kiedy to czytam, bo moje dziecko ma akurat wspaniałą nauczycielkę,pełną poświęcenia i oddaną.wpisy o wyjadaniu jedzenia są poniżej krytyki,niech się taki odważny podpisze pod ty z imienia i nazwiska.a panie nauczycielki żyją w niemałym stresie,jeżeli ktoś wie co to znaczy mobbing to powinien zamknąć usta.
Cytat z Wikipedii Mobbing – termin wywodzący się z języka angielskiego od wyrazu "mob" co oznacza tłum, natłok, banda A skoro Ciebie cechuje taka odwaga to się podpisz P.S. Oczywiście celowo używam tylko fragmentu definicji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...