Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Szpital zostanie połączony z SP ZOZ-em nr 1?

Utworzony przez Mirek, 4 listopada 2011 r. o 12:16 Powrót do artykułu
"W perspektywie mogą być też zmiany organizacyjne..." Tak zmiany zapewne zostanie tylko kilka oddziałów tak jak w bychawie albo opolu. i bedziemy się wszyscy w lublinie na kraśnickich leczyć. Panowie byle Tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W perspektywie mogą być też zmiany organizacyjne..." Tak zmiany zapewne zostanie tylko kilka oddziałów tak jak w bychawie albo opolu. i bedziemy się wszyscy w lublinie na kraśnickich leczyć. Panowie byle Tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej zlikwidować ten szpital!!! ja tam bym nie pojechał!! wolę szpitale w lublinie, po co to na siłę trzymać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie chwalę pobyt na porodówce w Bełżycach. Bardzo dobra fachowa opieka nad mamusią i dzidziusiem. Z tego oddziału korzysta wiele osób, nie tylko z Bełżyc, po zlikwidowaniu oddziałów w pobliskich miejscowościach. Praca Pań z tego oddziału jest godna pochwały i jeśli miałabym wybierać miejsce porodu to ponownie Bełżyce z pozdrowieniami dla Pań pracujących na oddziale Ginekologiczno-położniczo-noworodkowym no i Panów bo i tacy tam są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital w Poniatowej, Opolu i im podadne powinny być dawno zlikwidowane, tam nawet nie ma USG a co dopiero mówić o innej diagnostyce i tak woża do Lublina, To dać tam nasze pieniądze i niech nas leczą a nie udają że coś robią i tak efektów brak. I albo umieraj albo się lecz prywatnie. Więc po co to trzymać na siłę. Bo co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakub napisał:
najlepiej zlikwidować ten szpital!!! ja tam bym nie pojechał!! wolę szpitale w lublinie, po co to na siłę trzymać???
no pewnie zlikwidujmy wszystko do lublina jedzie się tylko 5 minut ;)zwłaszcza od 7 do 18. A tobie Kubo życze jak ci się coś stanie pojedz sobie w godzinach szczytu na kraśnicką. już teraz tam ciężko coś załatwić. A co do bełżyckiego szpitala to naprawde chwalę tą instytucję chodziłem tam na rechabilitację i naprawdę pomogło pozdrawiam Cały personel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakub napisał:
najlepiej zlikwidować ten szpital!!! ja tam bym nie pojechał!! wolę szpitale w lublinie, po co to na siłę trzymać???
NO NAPEWNO WOLISZ POCHWAL SIĘ W KTÓRYM PRACUJESZ. TO POWIEM CI DLACZEGO TEN POWINNI ZLIKWIDOWAĆ A NA "SIŁĘ TRZYMAĆ" NA KRAŚNICKIEJ JEST 4 RAZY WIEKSZY SZPITAL A ZATRUDNIA 8 RAZY WIĘCEJ LUDZI I PO CO ICH NA SIŁĘ TRZYMAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że każdy mą prawo do głosu. Ludzie szpital jest potrzebny! Z porodowki mam złe wspomnienia z pierwszego porodu lecz drugi ok. A w tej przychodni te panie z rejestracji to żeby ich zszczysciło.siedzą pie*dolone i tylko piją kawę nie raczą nawet odebrać tel a kak czlowiek już pojedzie z dzieckiem to mówią że trzena było zadzwonic bo już nie ma numerków . Ehh szkoda słów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
"W perspektywie mogą być też zmiany organizacyjne..." Tak zmiany zapewne zostanie tylko kilka oddziałów tak jak w bychawie albo opolu. i bedziemy się wszyscy w lublinie na kraśnickich leczyć. Panowie byle Tak dalej
Jakiś idiota napisał o likwidacji szpitala. To nie jest prawda. Planuje się przyłączenie pogotowia do szpitala tak jak to było kiedyś. Jest to logiczne. Pozwoli na wykorzystanie lekarzy do pracy na oddziałach a nie spanie w złych warunkach na " wygonie" średnio po 300 i więcej godzin na miesiąc i branie za to olbrzymich pieniędzy. To pozwoli na zmniejszenie kosztów, racjonalne wykorzystanie słuzby medycznej lepsze dbanie o pacjęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakiś idiota napisał o likwidacji szpitala. To nie jest prawda. Planuje się przyłączenie pogotowia do szpitala tak jak to było kiedyś. Jest to logiczne. Pozwoli na wykorzystanie lekarzy do pracy na oddziałach a nie spanie w złych warunkach na " wygonie" średnio po 300 i więcej godzin na miesiąc i branie za to olbrzymich pieniędzy. To pozwoli na zmniejszenie kosztów, racjonalne wykorzystanie słuzby medycznej lepsze dbanie o pacjęta.
a skąd wiesz że śpią tam 300 godzin w złych warunkach i dzie niby mieli by sie przenieść jak pod szpitalem nie ma garaży na karetki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...