Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wina Kopacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że miedzy Zamościem a Krasnystawem na stacjach ORLEN jest tak duża różnica w cenie paliwa wynosi ona ok 50gr/l masakra Zamosc w całej Polsce tankują jak ludzie tylko u nas porażka jak ze wszystkim;/                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah a ja tankuje w Carrefourze w Świdniku LPG po 1,99 ;) Pozdrawiam Auchanowskiego gazu nawet za darmo nie chce! Naprawiałem samochód po tym ich syfie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah a ja tankuje w Carrefourze w Świdniku LPG po 1,99 ;) Pozdrawiam Auchanowskiego gazu nawet za darmo nie chce! Naprawiałem samochód po tym ich syfie....
ojej, a co takiego ci się tam zepsuło??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tuska a leper może odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pan co cieszy sie z pracy polityków niech sie dowie że z powodu spadajacych cen rzad nałożył nowy podatek tak zeby za szybko nie spadały !!!! orlen i lotos beda musiały uiszczac "opłate zapasową", a jak wiemy raczej nie z własnych srodków tylko kosztem cen na stacjach!!!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Carrefourze w Świdniku PB95 jest za 4,19 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej, a co takiego ci się tam zepsuło??
Mi np gazu z Auchan pali średnio litr więcej niż z innych stacji (sprawdzałem spalanie 5 razy i nigdy więcej tam nie zatankowałem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kierowca (zakładając, że istnieje na prawdę) to musi być idiota. Niższe ceny paliwa to idealny powód by dowalić nowy podatek przez tych złodzieji z Wiejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 1 stycznia wszedł podatek zapasowy ,    + 10gr do litra paliwa  ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stacji Auchan paliwo jest kiepskie! Jeżdżę na ON i co z tego, że na tej stacji jest najtańszy? Parę razy spróbowałem i tak jak ktoś już napisał: samochód pali mi ok. 1 litra więcej i nie ma takiej mocy!!! To samo dotyczy gazu! Innych paliw nie tankowałem, więc nie będę się wypowiadał.   Poza tym BZDURA, że najtaniej w regionie!!! Bierzecie w łapę od hipermarketów za reklamę, czy jak?   Np. na Bursakach, w stacji Pogotowia, ON jest po 4,34 zł/l, czyli taniej niż w Carrefour i Tesco :o A paliwo tam o niebo lepsze - tankuję tam od lat! ..., że nie wspomnę o karetkach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak ty jeździsz ale jak palił mi 5 litry na 100 km tak i pali na ON z auchana. Tyle w temacie. I wcale nie gorsza ropa jak na innych stacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnościa paliwo Auchan nie jest najwyższej jakości (cena odzwierciedla jakość), po zatankowaniu na powyższej stacji mój samochód niestety nie najlepiej jeździł, u mechanika okazało się, że to wina złej jakości paliwa i to nie jedyny przypadek. Zatankujcie na innej stacji (Orlne, Statoil) a poczujecie różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pieram z\tankowałem kilka razy na auchan i samochód troszkę gorszą miał dynamikę oraz palił jak smok, komp pokazywał normalne wartości, lecz wskaźnik już nie, paliwo wypaliłem momentalnie w pewnym momencie myślałem że auto się psuje. Po zatankowaniu na Orlenie jakby dostał nowe życie. tyle w temacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Wam Hipermarkety że jesteście i trzymacie na smyczy naszego polskiego, rodzimego, patriotycznego Orlena gdzie jakości broni orzeł, a cen dogląda sęp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się, lekarka pełniąca funkcję premiera podpisała tuż przed świętami rozporządzenie, które nakłada na paliwa nowy podatek, także aby ludziom nie było za dobrze już się rząd tym zajął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko kaszubski żyd wyjechał na zmywak do Brukseli,a od razu się poprawiło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pieram z\tankowałem kilka razy na auchan i samochód troszkę gorszą miał dynamikę oraz palił jak smok, komp pokazywał normalne wartości, lecz wskaźnik już nie, paliwo wypaliłem momentalnie w pewnym momencie myślałem że auto się psuje. Po zatankowaniu na Orlenie jakby dostał nowe życie. tyle w temacie..
Ile Orlen Ci płaci za takie idiotyczne wpisy?. Jeżdżę dobrym samochodem i często tankuję w AUCHAN i nigdy nie widziałem różnicy w pracy silnika i spalaniu z wyjatkiem różnicy w portfelu. Wstydź się lobbysto i nie szmać takimi wpisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pieram z\tankowałem kilka razy na auchan i samochód troszkę gorszą miał dynamikę oraz palił jak smok, komp pokazywał normalne wartości, lecz wskaźnik już nie, paliwo wypaliłem momentalnie w pewnym momencie myślałem że auto się psuje. Po zatankowaniu na Orlenie jakby dostał nowe życie. tyle w temacie..
Zmień auto dziadu francowaty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Orlen Ci płaci za takie idiotyczne wpisy?. Jeżdżę dobrym samochodem i często tankuję w AUCHAN i nigdy nie widziałem różnicy w pracy silnika i spalaniu z wyjatkiem różnicy w portfelu.
To g**** jeździsz i nie masz pojęcia o jeździe samochodem, dużo ludzi o tym mówi co umieją jeździć w przeciwieństwie do ciebie, może jak zatankujesz raz na miesiąc cały bak to i nie czujesz róznicy, ale jakbyś jeździł w trasy i tankowal na różnych stacjach po polsce to byś poczuł różnicę. Tępy nie jestem i może i mam lepszy samochód niż ty, a może i nie. Auchan może Tobie daje gratisy przy zakupach że tak bronisz tej stacji, w ogóle skąd Ci przyszło do łba żeby pisać że Orlen mnie sponsoruje. Wyraziłem swoją opinie, a jak Ci się nie podoba to nie komentuj wcale. I wcale nie uważam że Orlen jest dobry. Mi osobiście najbardziej odpowiada stacja LUKOIL. Na Auchan też czasami tankuje jak jestem już na parkingu nie mówię że nie, ale jakość odbiega!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...