Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bestie w ludzkiej skórze

Utworzony przez czytelniczka_24, 7 sierpnia 2008 r. o 09:47 Powrót do artykułu
Przykre... Po co ludzie biorą zwierzęta skoro potem nie zajmują się nimi, serce się kraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bestii czyli psów nie lubie w szczegolnosci wszelkiej maści amstaffów, które są bestiami ! powinni je uśpić bo często dochodzi do tragedii gdy dzieci szarpią i gryzą :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja bestii czyli psów nie lubie w szczegolnosci wszelkiej maści amstaffów, które są bestiami ! powinni je uśpić bo często dochodzi do tragedii gdy dzieci szarpią i gryzą :/
Szkoda , że Twoja matka nie dokonała aborcji, bo BESTIĄ ,to Ty właśnie jesteś ,a nie psy. Takich durnych ludzi , powinno się poddawać eutanazji. Cyt:,, ...powinni je uspić,bo czesto dochodzi do tragedii gdy dzieci szarpią i gryzą". Kto według Ciebie uczy je agresywności? Odpowiem BESTIE i właśnie te Bestie powinny być likwidowane , a nie psy.PAMIĘTAJ ,że zwierzęta w przeciwieństwie do niektórych ,,ludzi", są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka.Ze wszystkich istot żywych ,to właśnie (niektórzy) ,,ludzie "są BESTIAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marduk napisał:
Szkoda , że Twoja matka nie dokonała aborcji, bo BESTIĄ ,to Ty właśnie jesteś ,a nie psy. Takich durnych ludzi , powinno się poddawać eutanazji. Cyt:,, ...powinni je uspić,bo czesto dochodzi do tragedii gdy dzieci szarpią i gryzą". Kto według Ciebie uczy je agresywności? Odpowiem BESTIE i właśnie te Bestie powinny być likwidowane , a nie psy.PAMIĘTAJ ,że zwierzęta w przeciwieństwie do niektórych ,,ludzi", są najwierniejszymi przyjaciółmi człowieka.Ze wszystkich istot żywych ,to właśnie (niektórzy) ,,ludzie "są BESTIAMI.
Do gościa z 11.46: Widać, że pusty człowiek jesteś. Szkoda, że cię nie uśpili, bo komentować się nawet nie chce i tak niczego nie zrozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam77 napisał:
Do gościa z 11.46: Widać, że pusty człowiek jesteś. Szkoda, że cię nie uśpili, bo komentować się nawet nie chce i tak niczego nie zrozumiesz.
Takich ,jak Ty i Tobie podobnych ,,ludzi" wcale nie mam ochoty rozumieć. To nie ja jestem pusta ,ale takie nędzne kreatury ,które nie mają serca dla zwierząt. Właśnie dlatego ,że nie mają SERCA (a więc i uczuć) ,to są puste.Kapujesz ??????????????? Pewnie nie bo cyt:,,Mądry zrozumie w lot ,a głupcowi potrzebny młot "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No normalnie czytac tego nie moge! Przeciez pies czy inne stworzenie tak samo jak my odczuwa bol i cierpienie. Wiecie co, ja bym takiego wlasiciela ukarala w ten sam sposob jak on traktuje zwierze. Zamknac takiego przyglupa na dzien lub dwa na slonecznym balkonie bez wody..... Moze to glupia metoda, ale bez watpienia SKUTECZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mala napisał:
No normalnie czytac tego nie moge! Przeciez pies czy inne stworzenie tak samo jak my odczuwa bol i cierpienie. Wiecie co, ja bym takiego wlasiciela ukarala w ten sam sposob jak on traktuje zwierze. Zamknac takiego przyglupa na dzien lub dwa na slonecznym balkonie bez wody..... Moze to glupia metoda, ale bez watpienia SKUTECZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MALA~ UPODOBNIŁAŚ SIĘ DO OPRAWCY. GRATULUJĘ WIELKIEGO SERCA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pies wi ,ze jest przyjaciele czlowieka.Powiedzial mu to czlowik.Nie powiedzial natomiast ,z sam jest niezdolny do przyjazni. Prymitywny w uczuciach. prymitywmy w empatii. Ale dumnie stojacy na czele lancucha pokarmowego jednym slowem homo sapiens.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...