Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezdomny wygrał 500 tys. zł. Otworzy bary w Niemczech

Utworzony przez grx_lbn, 23 kwietnia 2011 r. o 13:55 Powrót do artykułu
"..dałem chłopakom 30 zł na piwo. Zawsze będę starał się jakoś pomagać" - dawanie kolegom z problemem alkoholowym na piwo, to nie pomaganie a szkodzenie...szkoda że ten Pan nie widzi różnicy.Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta gazetka ma chyba powiazania z firmami naciągającymi ludzi smsami. Już chyba drugi raz piszą o bezdomnym który wygrał 100 milionów. To są właśnie polackie media...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 kwietnia już był, więc redaktorzy zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym niż wypisywaniem takich bzdur. Już drugi raz widzę podobny artykuł, macie jakieś profity z takich tekstów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie zarzucania Dziennikowi Wschodniemu, że to artykuły na czyjeś zlecenie. Marek Łobacz nikogo nie oszukuje, a tym bardziej redakcja Dziennika Wschodniego. Ten Pan rzeczywiście wygrał pieniądze w loterii, dzięki czemu nie mieszka już w schronisku, osobiscie byłem w jego mieszkaniu i moge potwierdzić, że tam teraz mieszka. Po prostu miał wielkie szczęście, a co z tym zrobi, to już jego sprawa. Pozdrawiam. Piotr Tyczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grx_lbn napisał:
"..dałem chłopakom 30 zł na piwo. Zawsze będę starał się jakoś pomagać" - dawanie kolegom z problemem alkoholowym na piwo, to nie pomaganie a szkodzenie...szkoda że ten Pan nie widzi różnicy.Życzę powodzenia.
Niektórzy pojmują słowo "pomoc" w inny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po sposobie opisu jego interesu, a także na co już wydaje i wydał pieniądze, że bardzo szybko powróci do tego domu dla bezdomnych. Zwłaszcza jak będzie doglądał interesu poprzez 2 krotne w miesiącu dojazdy do niemiec. Jkoś nie widzę, że coś się zmieni - leń to leń i leniem pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PATRZ , co jest podpisane pod artykułem !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomimo, że czytałam poprzedni artykuł o Panu Marku, to miło dowiedzieć się, że udaje mu sie realizować jego wcześniejsze plany i choć nie ufam loteriom sms to facet miał szczeście:). A wy uspokójcie się ludzie i nie gotujcie się tak z powodu 2óch artykułów o tej samej osobie, bo wyglądacie jakbyście byli zazdrośni czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a siostra czemu nie pomagała jak ten pan był w schronisku, natomiast zaczeła i wskazała ze szwagrem miejsca na handel jak już kupił te 2 bary na kółkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe siostra sobie przypomniala... jak wygral duza kase a gdzie * byla jak nie mial kasy i byl bezdomnym ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już drugi bezdomny z lublina który wygrał jakąś kasę jutro puszczam totka a na wyniki poczekam na dworcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę krakać ale on znowu będzie bezdomny. Tak już ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rodziną to najlepiej wychodzi sie na zdjęciach. Pod warunkiem że stoi się w środku aby nie można było później wyciąć bo ramka będzie za mała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież te puste s-smy z Chajzerem to było naciąganie ludzi, chyba on wygrał po to aby uwiarygodnić niby prawdę, ze to nie jest naciąganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta loteria "Pusty SMS" z Zigi Chajzerem to było zwyczajne naciąganie frajerów, co nie zmienia faktu, że wypłacili temu bezdomnemu 450 tys. PLN netto, bo na sam koniec tej "loterii" (po masie krytycznych artykułów w prasie i reportaży w TV) firma postanowiła pijarowo komuś dać wygrać. Klient płaci za każdego odebranego SMS-a po 4,92 PLN .... jeden wymyśla takie cuś, drugi łyka takie cuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku, zdecyduj się czy nasz bohater otworzy bary w Niemcach czy Niemczech. Pisząc ten tekst raz piszesz o tym, że interes z kiełbaskami będzie w Niemcach a raz że w Niemczech. Musisz podszkolic się z geografii bo twoja wiedza na ten temat jest słaba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze przepije, zmarnuje szansę i wróci do schroniska,aby życ na czyjś koszt. Tak to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...