Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezkarny pirat w niebieskim mundurze

Utworzony przez kad, 23 listopada 2007 r. o 02:39 Powrót do artykułu
Dałbym mu 20 ptk i 2000 mandatu.On powinien dawać przykład ale pomyslał ze jest bez karny.Panie Polikot prosze działac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiście skandal. Pouczenie za tak znaczne przekroczenie prędkości? Ja zapłaciłam 100 zl i dostałam 4 punkty karne, kiedy jechalam 60 km/h tam, gdzie było 50 km/h. Przepisy jak widać sa interpretwoane jak komu wygodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak dzieciak ukradnie batonika bo w domu to ylko wódka ,to oni by go do krymnału odrazu posłali a jeśli chodzi o swego milicjanta to wszystko jetst ok.NIEBIESKA MAFIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że maja rację. Tartyfikator w przypadku zdjęć z fotoradaru to swięta rzecz o czym wiedzą wszyscy policanci. Upomnienia może udzielić jedynie przełożony komendanta na jego pisemną prośbę. Dziwię się zatem tłumaczeniu Komendanta z Białej oraz temu, że nie przyjął mandatu. Chyba, że sam się upomniał!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko na pokaz, wszystko da się po cichu załatwić, nic naprawdę, łącznie z prawem, sądami, policją i praworządnością, taka jest ta nasz rzeczywistość, tfu, kiedy to się zmieni !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nikt nie pytał czemu jechałem za szybko. Mandat i punkty... Komendant powinien służyć przykładem, a nie lekceważyć wszytko i wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trudne , ale ... możliwe . Sam do dymisji i to szybciutko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...czegoż wy chcecie ? Toż karzdy z was zasuwa z nadmiernom prendkościom, siedze se pod Naszym Sklepikiem w Cici to widze jak na ograniczeniu do 40-tu zasuwajom nawet TIR-y ze Białegostoka - ze 78/h. A jak taki były starosta nasz narozrabiał u nas, to co? Ano nico! Znowu jest podobno starostą! To to dopiero jest SZOK a nie to jak siem komendant śpieszył. A ide se walne browara. Cześć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale nie daje to podstaw do odstąpienia od ukarania. A tu proszę... udało się - WBREW PRAWU!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan " kumendant " powinien się dla przykładu zamknąć w pokoju z pistoletem z jednym nabojem?? Coooo??Tak, żeby pokazać światu, że ma jeszcze resztki " chonoru ". Ale nieeeeee, On tego nie zrobi. On ma " ważne sprawy " do załatwienia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za niezapięte pasy - kolejny mandat i punkty!A czy drogówka przebadała trzeźwośc pirata alkomatem? Bo jakiś błysk w oczach widzę!A światełka były włączone? Nikt nie mrugnął!!! Sumując - moim zdaniem ten kierowca dostał już 25 pkt.!!!Na egzamin. A do Łukowa busem. Przyjemnej podróży!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ta cenzura szybko działa..... fiu fiu fiuDodam tylko - strasznie, ale to strasznie sie cieszę, że mieszkam ponad 2 lata w Anglii i nie czytam w lokalnej prasie o takich " kumendantach ". Naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak i faryzeusz nie zdejmą "swego", tego możemy być pewni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan starosta wkleja sobie zdjęcie pana komendanta i jedzie "bezpiecznie" przez kraj- to jest jego immunitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde. Jak ktoś z Białej trafi na to forum, to zostanie oskubany i wypaproszony jak indyk na dzień dziękczynienia. Moje pytanie? Taka władza, czy takie zwyczaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak za komuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś, to koledzy pomogą się wykręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za niestosowanie sie do znaków drogowych grozi kara grzywny lub nagany.Należ przyznać się do błędu i poprosic o naganę.Gwarantuje dobrą zabawe z policjantami.Mozna nawet iść do sądu jeśli policjant się będzie upierał i dalej będzie chciał wypisac nam mandat.Polecam dobrą lekturę z Kodeksu Wykroczeń ponieważ nieznajomość prawa szkodzi.I nie złośćcie sie,że policjanta ukarano naganą - uczyniono to w majestacie prawa!!! Pozdrawiam wszystkich kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...