Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak ma być normalnie na meczach, jak leją się już na takiej podwórkowej lidze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro czytac wasze komentarze Zal mi was jacy jestescie pusci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego na filmiku twarze pseudokibiców są zamazane , powinni je pokazać niech rodzice wiedzą jakich mają grzecznych chłopców . Takie buractwo trzeba tępić i ich wizerunek pokazać niech ich palcem na ulicy wytykają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale beka z Motoru:) Mieliście zrobić sobie nowy Fan club a teraz jedna nieudana akcja i przypał dla ekipy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor sie zadaje z Rykami do momentu az ich ryki na komendzie posprzedaja... Wkoncu ryki to policyjne miasto :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci interweniowali po tym, jak kibice z Lublina, a następnie miejscowi wtargnęli na płytę boiska.  Bez urazy co za kretyn to pisał? Pierwsi na murawę wbiegli "rowerzyści" prowokując :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sikuty z Lublina - dlatego jedną z ich barw jest kolor żółty ha ha ha. SIKUTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lać kurwa pałą przez łeb ile wlezie, aż zmądrzeją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie nie wiadomo co ... Powinni ustawic sie w lesie i szukac grzybow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Ryki to miasto policyjne to dziwne że z dęblina nikogo prawie nie zatrzymali ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0:48 taki odważny na boisku a zlał się w gacie ze strachu
Dostając pałą kilkanaście razy w różnego rodzaju miejsca, można popuścić z bólu kolego :) widzę, że nie dostałeś nigdy więc powstrzymaj się z takimi komentarzami ;) Myślę, że taki kozaczek jak Ty posikałby się jakby zobaczył RKS :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze im tak(tym z Lublina) gnoje wozili się na osiedlu jakby byli Bóg wie kim, więc teraz mają to, co chcieli!!!! Nie żal mi ich! Narkomani, pijaczki, złodzieje i debile! Oby dali im najwyższą karę z możliwych! Niech zgniją w pudle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro czytac wasze komentarze Zal mi was jacy jestescie pusci
Ojej! Jaką mądrością poleciałeś, aż mnie zatkało! Pewnie ziomek tych przygłupów-cwaniaczków hahahahaha, maja za swoje! żal zostaw dla nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha motur teraz pośmiewiskiem gawiedzi ha haha !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSZCZAŃCY motur chyba do Dęblina juz nie pojedziecie, chyba ze z pieluchomajtką (Śląsk W. nie chce już was znać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obszczalbys sie Ty!!!  Gdybys zobaczył  te cudowne żółte kominiarki........ Ja tam widze obsikanego policjanta a nie dobrego chłopaka... TELEWIZJA KŁAMIE!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahahhaa....   Lubie patrzeć jak takie "kozaki" leżą skruszeni na glebie. Po co wam to było proste głupie tępe ogolone durne pały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro czytac wasze komentarze Zal mi was jacy jestescie pusci
    Masz rację Pawle i zapamiętaj:   DYSKUSJA Z IDIOTĄ JEST JAK ZAPASY ZE ŚWINIĄ W BŁOCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje kochane mordeczki z Lublina :* pięknie się spisaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn - chyba pięknie się poszczaliście hahaahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...