Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biuro do wynajęcia?

Utworzony przez Amelka, 1 lipca 2016 r. o 15:34
witajcie, szukam jakiegoś fajnego, nowoczesnego lokalu usługowego do wynajęcia dla mojej firmy. zależy mi na dogodnej lokalizacji, dużej ilości miejsca oraz pokoi i niezbyt wygórowanej cenie. jak do tej pory najbardziej odpowiadałoby mi ogłoszenie z firmy netrix group: ***it-inkubator....w-do-wynajecia/ . jest tam wszystko czego potrzebuję, tylko cena jest... dość wysoka. słyszałam bardzo pozytywne opinie o tej firmie, dlatego to ogłoszenie mnie zainteresowało. myślicie że ta oferta jest w porządku? cena nie jest zbyt wygórowana? nie mam zbyt dużego doświadczenia w wynajmowaniu lokali więc liczę na jakąś pomoc i opinię. z góry dziękuję za jakieś info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu potrzebowałam znależć biuro do wynajęcia w Warszawie. Według mnie dużo fajnych propozycji jest na stronie firmy Gwiazda nieruchomości Dzięki temu że jest dużo róznych propozycji powierzchni biurowych do wynajęcia mogłam wybrać najlepszą dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] ale szukasz na terenie warszawy, tak? korzystałem z agencji ***s://***officego.pl/ przede wszystkim ze względu na atrakcyjne ceny ich usług właśnie. mi biuro znaleźli i zrobili to w całkiem krótkim czasie (trochę mi się śpieszyło). więc jestem zadowolony z ich usług. działają też w wielu innych polskich miastach, ale to już musisz sobie sprawdzić na ich stronce. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale szukasz na terenie warszawy, tak? korzystałem z agencji  ***s://***officego.pl/  przede wszystkim ze względu na atrakcyjne ceny ich usług właśnie. mi biuro znaleźli i zrobili to w całkiem krótkim czasie (trochę mi się śpieszyło), więc jestem zadowolony z ich usług. działają też w wielu innych polskich miastach, ale to już musicie sobie sprawdzić na ich stronce.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś coś z Gdańska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...