Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliźnięta z dwóch ojców. Siódmy przypadek na świecie

Utworzony przez -ja-, 26 grudnia 2010 r. o 11:10 Powrót do artykułu
czyli można powiedzieć, ze obydwu naraz przyprawiła rogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
czyli można powiedzieć, ze obydwu naraz przyprawiła rogi
jak wiekszosc kobiet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o kobietach do tego naukowo dowiedziona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bywa, mój kolega ożenił się z wydawało się wspaniałą dziewczyną, jednak ta idąc z nim do ołtarza była podkochana w innym, starszym żonatym i dzieciatym facetem - niby kobieta z zasadami wierząca i takie tam jak się okazało brednie- zostawiła go kilka tygodni po ślubie. On dowiedział się niestety o wszystkim - nawet nie ratowała tego małżeństwa ( mimo że tak mówiła to ciągle się z nim spotykała i nie tylko w pracy ) dziwię się że jaj mąż nie rozwalił tego gościa, bo po tym co mu tamten Pan urządził, ja bym nie wytrzymałą. Ale cóż jak się chce zdradzić męża, bo ograniczał, bo nie o wszystkim żonce powiedział, bo przysięga jest gówno warta, a może ta wycieczka pod ołtarz to było zwykłe oszustwo, bo co ludzie i rodzina powie ze taka przykładna katoliczka, z dobrego domu powie na związek z żonatym dzieciatym, że zniszczyła małżeństwo czyjeś życie. Ale co tam po co zasady po co wiara, po co miłość, ten jej nowy to nie lepszy od niej, bo po jej ślubie zamiast się usunąć to latał jak pies za suka po wsiowych drogach i dotąd jątrzył aż dostał swoją młodą laseczkę, ciekawe kiedy ją kopnie w dupę - zaliczy parę numerków i do widzenia wróci do żoneczki, bo jakby chciał z nią być to by się rozwiódł. Takie są kobiety, na szczęście nie wszystkie. Może koledze się życie jakoś ułoży, chociaż ten idiota przebaczył jej i przyjąłby ją, chyba tak ja kocha ale cóż do tanga trzeba dwojga - dla niej wierność jest po prostu NUDNA - zwykła dzi.... której trzeba sponsora do wygodnego życia a nie obowiązków żony Pozdrawiam wszystkie wierne żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw mowi ze cie kocha, potem piep..... sie z toba latami a na koniec idzie do innego!!!! bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie plujcie już tak tak na te kobiety bo gdybyście wy rodzili to by rodziły się pięcioraczki a każde z nich miałoby innego ojca!! Potraficie w jedna noc zaliczyć kilka panienek. Pozdrawiam wszystkich wiernych mężów! Ps. Całe życie miałam jednego mężczyznę a wiele razy kiłę, trypra i inne syfy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kierujmy się stereotypami ! bo Wy faceci tez do świetych nie należycie, potraficie tak pieknie swoim kobietom różki doprawiac ze sami w to pozniej nie wierzycie. Bo jak kobiecie zdarzy sie skok w bok to juz k...wa bo zdradzila i do tego zaszla w ciaze, a gdyby faceci zachodzili w ciaze to ja nie chce myślec ile dzieci by bylo z tych waszych skoków w bok. a "Mańka" na 100% rację. i zawsze bylo, jest i bedzie ze kobiety i mezczyznija zdradzaja sie z zdradzac beda !a ci którZy są wierni , wielki szacunek dla nich !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła impreza była. Szkoda że nie urodziła trojaczków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ESS napisał:
Nie kierujmy się stereotypami ! bo Wy faceci tez do świetych nie należycie, potraficie tak pieknie swoim kobietom różki doprawiac ze sami w to pozniej nie wierzycie. Bo jak kobiecie zdarzy sie skok w bok to juz k...wa bo zdradzila i do tego zaszla w ciaze, a gdyby faceci zachodzili w ciaze to ja nie chce myślec ile dzieci by bylo z tych waszych skoków w bok. a "Mańka" na 100% rację. i zawsze bylo, jest i bedzie ze kobiety i mezczyznija zdradzaja sie z zdradzac beda !a ci którZy są wierni , wielki szacunek dla nich !.
jak dajeszna lewo i prawo to juz twoj problem, moze nikt tu nie chce o tym wiedziec, puszczacie sie i to dokladnie potem ciaza i wiadomo jak na was mowia, tak jak by kto nie wiedzial jakie jestescie. jak suka nie da to pies nie ruszy-hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to lubelska ku*** jest. Wszystkie z Lublina takie są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez sie nie wypowiadaj napisał:
jak dajeszna lewo i prawo to juz twoj problem, moze nikt tu nie chce o tym wiedziec, puszczacie sie i to dokladnie potem ciaza i wiadomo jak na was mowia, tak jak by kto nie wiedzial jakie jestescie. jak suka nie da to pies nie ruszy-hahaha
A wy same kundle! Od suki brać? FUJ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba wiedzieć kiedy się spuścić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oś kuźwa, ale dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a w miedzyczasie zadzwonił TNS OBOP i Pani udzieliła poparcia ...))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha. ale głupoty wypisujecie. Kobieta powinna się szanować i nie chodzić do łóżka z nowo poznanym facetem? skoro kobieta ledwo co go zna, to on ją też! i też mógłby nie ruchać nieznanej dziewczyny! brawo chłopcy którzy zaliczają panienki. a dziewczyny które prześpią się z nieznanym????? ojej,jak możecie! żeeeeenaaaadaaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo i tak robale wpier***..... to trza z życia korzystać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kobiety i mężczyźni tak samo odpowiadają za te 7 przypadków na świecie. Jak suka nie da to pies nie weźmie. Ale jak suka da to pies ( mężczyzna???) weźmie! To mężczyzna od suki bierze??? WSYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zo..... napisał:
Tak bywa, mój kolega ożenił się z wydawało się wspaniałą dziewczyną, jednak ta idąc z nim do ołtarza była podkochana w innym, starszym żonatym i dzieciatym facetem - niby kobieta z zasadami wierząca i takie tam jak się okazało brednie- zostawiła go kilka tygodni po ślubie. On dowiedział się niestety o wszystkim - nawet nie ratowała tego małżeństwa ( mimo że tak mówiła to ciągle się z nim spotykała i nie tylko w pracy ) dziwię się że jaj mąż nie rozwalił tego gościa, bo po tym co mu tamten Pan urządził, ja bym nie wytrzymałą. Ale cóż jak się chce zdradzić męża, bo ograniczał, bo nie o wszystkim żonce powiedział, bo przysięga jest gówno warta, a może ta wycieczka pod ołtarz to było zwykłe oszustwo, bo co ludzie i rodzina powie ze taka przykładna katoliczka, z dobrego domu powie na związek z żonatym dzieciatym, że zniszczyła małżeństwo czyjeś życie. Ale co tam po co zasady po co wiara, po co miłość, ten jej nowy to nie lepszy od niej, bo po jej ślubie zamiast się usunąć to latał jak pies za suka po wsiowych drogach i dotąd jątrzył aż dostał swoją młodą laseczkę, ciekawe kiedy ją kopnie w dupę - zaliczy parę numerków i do widzenia wróci do żoneczki, bo jakby chciał z nią być to by się rozwiódł. Takie są kobiety, na szczęście nie wszystkie. Może koledze się życie jakoś ułoży, chociaż ten idiota przebaczył jej i przyjąłby ją, chyba tak ja kocha ale cóż do tanga trzeba dwojga - dla niej wierność jest po prostu NUDNA - zwykła dzi.... której trzeba sponsora do wygodnego życia a nie obowiązków żony Pozdrawiam wszystkie wierne żony
Ciekawe czy tego samego znamy, mojemu znajomemu dokładnie tak samo żonuś wywinęła ach te wyzwolone panienki, zobaczą trochę świata i się od razu w d... przewraca, bo wierność parzy, koleś przeżywa kryzys wieku średniego, a taka głupia leci na niego, jego kaskę itp. Żoną się znudził, wiec poszukał sobie młodej głupiej, i zmarnował życie nie tylko jej ale przede wszystkim jej mężowi - mam taką nadzieje że mąż się w końcu zbierze w sobie to pokaże śmieciowi gdzie jego miejsce, a jak go znam to kwestia czasu.......... Jak on ją zawsze wychwalał, jaka ona mądra, wspaniała, kochana aż czasem mdliło słuchać a co ona mu wywaliła ...... może mu bachora nie przyniesie, a z resztą stary, łysy bez wiagry nie da rady, aż mi jej szkoda jak się położy przy takim.... ale ona wielki maczoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy i czuję jakiś niesmak...Czy już wszystko można tak sprowadzić poniżej poziomu...Zezwierzęcenie-psy i suki,a nie ludzie,kobiety i mężczyźni skłonni do złego... A może poprostu ktoś ma inne zdanie i uważa,że żyje tu i teraz więc korzysta z uciech tego świata.Czyż nie są to osoby świadomie podejmujące decyzje i kierujący się...swoimi zasadami w życiu.Zarówno pytań jak i odpowiedzi można stawiać bez liku,ale przecież jest tylu wspaniałych mężczyzn i szanujących się kobiet dla których zdecydowanie ważniejsze są uczucia,wzajemny szacunek,zaufanie. Pozdrawiam -ale nie psy,kundle i suki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytam te wpisy i czuję jakiś niesmak...Czy już wszystko można tak sprowadzić poniżej poziomu...Zezwierzęcenie-psy i suki,a nie ludzie,kobiety i mężczyźni skłonni do złego... A może poprostu ktoś ma inne zdanie i uważa,że żyje tu i teraz więc korzysta z uciech tego świata.Czyż nie są to osoby świadomie podejmujące decyzje i kierujący się...swoimi zasadami w życiu.Zarówno pytań jak i odpowiedzi można stawiać bez liku,ale przecież jest tylu wspaniałych mężczyzn i szanujących się kobiet dla których zdecydowanie ważniejsze są uczucia,wzajemny szacunek,zaufanie. Pozdrawiam -ale nie psy,kundle i suki.
Dpkładnie! AMEN!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...