Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bo ja jestem, proszę pani, na zakręcie

Utworzony przez Gość, 24 grudnia 2008 r. o 03:29 Powrót do artykułu
dla mnie to niesamowite te wszystkie historie szczegolnie w te bezsenna noc. i to przedsiąteczną noc. brak mi slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dla mnie to niesamowite te wszystkie historie szczegolnie w te bezsenna noc. i to przedsiąteczną noc. brak mi slow
Dla mnie facet który bije słabszą kobietę czy własne dziecko musi uciekać z domu bo się nachlał czy odbiło to zwykła szmata i łachudra ! szkoda że do takich nikt nie podaje adresów jestem ciekaw czy po wizycie byłby nadal tak mocny a tylko siła ręki do tych chamów i durniów może przemówić to są tchórze i robią w gacie jak widzą faceta więc panie nie bójcie się prosić o pomoc innych facetów jeżeli sprawiedliwość i Policja zawodzi !!!!Wyjątkowo proszę moderatora o puszczenie całego tekstu bez wycinania i cenzury bo celowo napisałem w ostrych słowach niech wiedzą kim są a kobiety niech przestaną się bać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...