Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogaciła się na martwych duszach

Utworzony przez gg, 13 września 2007 r. o 08:34 Powrót do artykułu
albo poćwiartwać na 3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........niezła afera.Powstaje pytanie co robiło kierownictwo Oddziału ZUS przez te 10 lat. od kiedy ta Pani zaczęła sobie wypłacać pensum.Wydaje mi się, że można niezareagować przez 2-3 miesiące, ale .... 10 lat.To są publiczne pieniądze. Mamy tutaj do czynienia z ewidentnym brakiem nadzoru ze strony kierownictwa Oddziału.Jak to się stało, że posługiwała się ta Pani loginami i hasłami byłych pracowników ZUS w Lublinie. Dlaczego nie zostały one zablokowane. Kto tę sieć w ZUS O/Lublin nadzoruje i monitoruje, że można tam robić takie przekręty.Kobieta ta popełniła przestępstwo, ale winiłbym za to też jej przełożonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miała dostęp do loginów i haseł, bo kiedyś była kierowniczką referatu. Maławięc dostęp do wewnętrznych haseł.Pracując ze sobą 20- 30 lat ma się do siebie zaufanie i nikt się jakoś specjalnie nie zakrywa wpisując do komputera hasło...Sami jesteśmy zszokowani, bo Pani Ania zawsze była uśmiechnięta, pomocna. A tu taki numer...jestem pracownikiem tego zusi wiem dokładnie co robiła na tych sprawach. W zus czeo są kontrole wewnętrzne prowadzone przez Centralę w Warszawie, ale do kontroli są wybierane sprawy przypadkowe i to tylko przypadek sprawił że przez 10 lat akurat nie sprawdzono tych trzech. A udawał jej się przywłaszczanie tych pieniędzy, bo to ona była tym zatwierdzającym, czyli aprobantem. Z tego co wiem, co takich spraw jest więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś dziesięć lat po śmierci mojego dziadka przychodziły pisemne informacje o podwyżkach emerytury. Nawet po moich interwencjach, że dziadek nie żyje - moze ona się tym pasła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...