Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
10 lat smieszne zabili i tylko 10 lat w stanach dostaliby po zastryku z trucizna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli Patryk byl starszy od Bartka to ja jestem księdzem. Za nim coś napiszecie najpierw sprawdzcie kazdy szczegół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat smieszne zabili i tylko 10 lat w stanach dostaliby po zastryku z trucizna
Skoncz pier***XXX, bo gówno się znasz na prawie. Sam zaczynał i zginał, w USA prawdopodnie nawet nie mieli by sprawy. Tam jest takie prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla i tyle. Za wygląd pierwszy od lewej 8 lat Za wygląd drugi od prawej 5 lat   Cwaniaki-buraki człowieka zabili a teraz niewinni :ph34r:   DO PIEKŁA :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za sam ryj: - pierwszy od prawej 12 lat - drugi 8 lat - trzeci 10 lat, a starym po 20 batów.   Z daleka jedzie patologią!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoncz pier***XXX, bo gówno się znasz na prawie. Sam zaczynał i zginał, w USA prawdopodnie nawet nie mieli by sprawy. Tam jest takie prawo.
nie pier*** jak się nie znasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Marcin M. miał osobowość konfliktową i zaczepną...."   jednego ... mniej, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ura bura młode wilki, jak trzeba być mężczyzną i ponieść konsekwencje swoich czynów to małe bezbronne owieczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , że nie ma w Polsce kary śmierci w tym przypadku była by adekwatna !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda , że nie ma w Polsce kary śmierci w tym przypadku była by adekwatna !
Głosuj na PIS a spełnimy twoje marzenia,aby POLSKA była POLSKĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale orczyki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyźni odpowiadają za udział w śmiertelnym w skutkach pobiciu. Nie przyznają się do winy. Podczas śledztwa wzajemnie obarczali się odpowiedzialnością."   ... wieśmaki są mocne tylko na wichurze gdzie się napier...alają za remizą. A jak przychodzi co do czego to każdy obwinia koleżkę.  :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkuletnią odsiadkę mają jak w banku. Z mord to jakieś szczypiory niegramotne. Na wejściu pod celą dostaną kopa w ryj ... i pod stół. I skończy się Dzień Dziecka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie było was na miejscu pobicia i pewnie na żadnej ze spraw tez nie byliście wiec nic nie wiecie... Znają życie plotki chodzą różne ale to nie znaczy ze trzeba w nie wierzyć... Nie wystarczy wam ze niektórzy z oskarżonych są tam tylko dlatego ze byli na miejscu i raz uderzyli zmarłego a do ostatniej sprawy która zarządzi co z nimi dalej minie rok od tego feralnego dnia ? Mysle ze dla młodych to wystarczającą kara rok odsiadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy owak, mimo iż nie wiadomo który zabił, wszystcy odpowiadają za nie udzielenie pomocy ofierze.Jak sądze za sprawców uzna całą trójkę. W moim przypadku(choć sprawa noe dotyczyła zabójstwa), mimo iż stałem obok, mimo iż wszystcy to potwierdzali, sąd uznał że byłem w równym stopniu odpowiedzialny co reszta. Bo byłem razem z nimi. Nie reagowałem i nie udzieliłem pomocy. Skończyło się na karach w zawiasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy michal k to kalina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał Podupadł na zdrowiu ? Ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki był to był .... Syn ojciec ....człowiek ! Sprawcy(Kat) powinni ponieść identyczna kare (cierpienie fizyczne i psychiczne i ....!!!!) Obszczy murki wiejskie elementy społecznościowe praktycznie niewiele różnili sie charakterem od ofiary! Rżnęli cwaniaków i skończyli ...,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie było was na miejscu pobicia i pewnie na żadnej ze spraw tez nie byliście wiec nic nie wiecie... Znają życie plotki chodzą różne ale to nie znaczy ze trzeba w nie wierzyć... Nie wystarczy wam ze niektórzy z oskarżonych są tam tylko dlatego ze byli na miejscu i raz uderzyli zmarłego a do ostatniej sprawy która zarządzi co z nimi dalej minie rok od tego feralnego dnia ? Mysle ze dla młodych to wystarczającą kara rok odsiadki
To dlaczego teraz nawzajem się obwiniają, mimo że "tylko raz uderzyli zmarłego" ? Każdy powinien odpowiadać tylko za to co zrobił, a oni srają po gaciach i oskarżają się w śledztwie. Żenada. 3 - 5 lat bezwzględnego pierdla wyleczy ich z bójek za stodołą po spożyciu "Amareny" albo "Michela".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko jeden "sra po gaciach" i wymyśla w pierdlu różne głupoty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...