Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

~~Borubar~~

Utworzony przez ~~Borubar~~, 1 czerwca 2010 r. o 20:32
nic podobnego i bardziej mylnego bo przecież ~~Borubar~~ to ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~~Borubar~~ napisał:
nic podobnego i bardziej mylnego bo przecież ~~Borubar~~ to ja.
Borubar to idiotyczny nick, miał na celu osmieszenie prezydenta Kaczynskiego i w pewnym sensie to sie udało. Nie miało jednak nic wspolnego z prawda.Jezeli w zyciu tak samo posługujesz się podstepem i działaniem ponizej pasa, to nie chcę z toba miec nic wspolnego. Pewnie myslisz tylko o sobie i swoim dobru , za wszelka ceną, nawet za cenę nieuczciwego ponizenia innego człowieka.Tak więc spadaj , palancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murka napisał:
Borubar to idiotyczny nick, miał na celu osmieszenie prezydenta Kaczynskiego i w pewnym sensie to sie udało. Nie miało jednak nic wspolnego z prawda.Jezeli w zyciu tak samo posługujesz się podstepem i działaniem ponizej pasa, to nie chcę z toba miec nic wspolnego. Pewnie myslisz tylko o sobie i swoim dobru , za wszelka ceną, nawet za cenę nieuczciwego ponizenia innego człowieka.Tak więc spadaj , palancie.
Litości.. "murka" przeczytaj jeszcze z 5 razy swój wpis i wyciągnij wnioski. Później przeczytaj wszystkie moje wpisy i zacytuj chociaż jedno zdanie nawiązujące do Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O jakim podstępie piszesz? Piszesz tutaj o: nieuczciwym poniżaniu innego człowieka "abstrahując już od tego czy można "kogoś uczciwie poniżać", to co tym wpisem czynisz? Poniżasz mnie świadomie wyzywając mnie od palantów czy nawet nie wiesz co masz na myśli? Czy jakby mój nick był np. -sowa, to było by OK? Borubar PS. Teraz już będę pisał na forum pod stałym nickiem, żeby jasne było, które posty są mojego autorstwa a które nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...