Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalna zemsta: Puścili plotkarza nago w lesie

Utworzony przez mały, 18 września 2011 r. o 14:43 Powrót do artykułu
Mam nadzieje że za ten samosąd posiedzą długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co! nie przyznają się do winy?! Dajcie mi ich, przyznają się do wszystkiego co zrobili i co nie. Już ja mam na takich bandytów sposoby. Nowobogacki elektorat PO, wystarczyło cztery lata tych parszywych rządów i jesteśmy na progu niewolnictwa. Myślą że ktoś jest do końca życia ich niewolnikiem i będzie za nich w łajnie się grzebał. Buraki niedomyte, szlachta zasrana. Tylko PiS dojdzie do władzy zrobimy z nimi porządek raz na zawsze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przyznają się do winy... tjaaa, sam się pobił, okradł, rozebrał, wywiózł do lasu... nudziło mu się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mały napisał:
Mam nadzieje że za ten samosąd posiedzą długo.
Nie wiadomo ! W sądzie nie zawsze winnym jest sprawca ale czasem i poszkodowany może byc uznany za winnego ! Ty chyba w sądzie nigdy nie byłeś ! A sądy w Opolu czy w Kraśniku słyną z dziwnych wyroków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"28 maja do małżonków zjechali znajomi na grilla. Następnego dnia Mariusz P. wraz ze znajomym Mariuszem F. zobaczył swego byłego pracownika pod sklepem. " A jakie to ma znaczenie, że przyjechali na grilla? Autor tej wypociny nie mógł po prostu napisać, że Mariusz P. ze znajomym.... itd.? Ale jak się nie ma co pisać, to się pisze takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
28 maja do małżonków zjechali znajomi na grilla. Następnego dnia Mariusz P. wraz ze znajomym Mariuszem F. zobaczył swego byłego pracownika pod sklepem. Tak, ta informacja jest szczególnie ważna. A gdyby ci znajomi przyjechali do nich na zwykły obiad, to sens artykułu byłby inny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, ze to godne naśladowania. Ja bym to rozszerzył jeszcze na oszustów i wyłudzaczy pieniędzy. mam ostatnio z takim do czynienia. Wyłudził sporo kasy. Gdyby nie znane lubelskie nazwisko z kręgów białych kitli nigdy bym nie wszedł z nim w żadne interesy. Aż język świerzbi , zeby go napiętnowac na forum. Ale jescze poczekam......kilka dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKIM CUDEM AUTOR TYCH DZIELNYCH WYPOCIN ZDAŁ MATURĘ - WIDAĆ JAKICH NIEUKÓW PRZYJMUJĄ DO DZIENNIKA WSCHODNIEGO - BRAWO NACZELNY - JAKI PAN TAKI KRAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili mu ogromną przysługę bijąc go i zostawiając ślady pobicia. Mnie kilka lat temu urządzili tak samo. Grożąc pistoletem kazali mi się rozebrać, zabrali wszystko nawet buty i zostawili w dużym lesie, z tym ze nawet palcem nie tknęli. Skutkiem tego że nie miałem śladów bicia nikt mi nie uwierzył że mnie okradli i do dziś wszyscy pokazują palcem jako zboczeńca biegającego nago po lesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...