Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bukietowa” lokomotywą PO w Lublinie

Utworzony przez Maria, 10 lipca 2011 r. o 15:10 Powrót do artykułu
Gość napisał:
przecież sami stawialiscie krzyżyk obok nazwiska wiec pretensje tylko i wyłącznie do siebie
Postawienie krzyżyka obok nazwiska nie oznacza oddania głosu na tą osobę, lecz na partię, z której ona startuje!!! Dopiero po podliczeniu głosów wchodzą tzw jedynki z listy itd. Stąd ta walka o te słynne miejsca na listach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System dHondta, przy naszej ordynacji, niestety preferuje tych, kórzy są na szczycie listy, nie ma z kogo wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to wlasnie jest tragedia tego miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek dobrze wie gdzie stoją konfitury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w koncu,prawdziwy rzetelny artyluk nt tej mizernej osoby, dziekuje dziennikowi,ze w koncu ktos napisal prawde. Dlatego w tych wyborach dziekuje po i grabarczykowi,ktory chcial zatrzymac rozwoj lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kiedyś napisałam na swoim blogu, że w polityce jest tak, że jeśli popełni się jeden błąd czy zrobi coś kontrowersyjnego, to jest to potem tak eksploatowane, że nawet jeśli zrobi się sto innych rzeczy, i tak wszyscy mówią o tej jednej – podkreśla Gąsior-Marek." Pani poseł... "eksponowane" , nie "eksploatowane".... no chyba , że mówiła pani o naszych "wyeksploatowanych" drogach;D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kwiaty to dla mnie policzek, bede pamiętał o tym 9 pazdziernika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam artykuł z uwagą i dodam, że jako osoba politycznie niezaangażowana, nie dowiedziałam się co ta pani zrobiła przez 4 lata dla naszego województwa. jakie były efekty przyjazdu do Lublina (dwukrotnego) panów kwiatkowskiego i grabarczyka? co nam się przez to poprawiło? cóż, jak ktoś się do niczego nie nadaje, to wręcza kwiaty i pnie się po szczeblach politycznej kariery. żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
Nikt nie krytykuje "wszystko co ona zrobiła", bo... nic nie zrobiła. O, przepraszam, dała d.... dając kwiaty temu nieudacznikowi Grabarczykowi. Ja nie mam problemu co zrobić 9 października, ale wy macie, bo trzeba być skończonym kretynem, żeby na to coś "posłopodobnego" zagłosować. Ale cóż, idiotów w Polsce nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedobrze mi sie robi jak widza ta Pania. Moze odpisac sobie moj glos i calej mojej licznej rodziny w tych wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywalec napisał:
Postawienie krzyżyka obok nazwiska nie oznacza oddania głosu na tą osobę, lecz na partię, z której ona startuje!!! Dopiero po podliczeniu głosów wchodzą tzw jedynki z listy itd. Stąd ta walka o te słynne miejsca na listach.
Litości... jak będąc (jak podejrzewam) dorosłym człowiekiem i mając prawa wyborcze można nie rozumiec systemu głosowania w wyborach w naszym kraju?! Numer na liście to jedynie sugestia komitetu wyborczego na kogo głosowac. Głosując na konkretne nazwisko głosujesz także na listę. Zdobyte mandaty przez listę przydziela się osobom na liście z największą liczbą uzyskanych głosów. Wcale nie musi byc to jedynka dwójka czy trójka... równie dobrze może byc to osoba z ostatniego miejsca... Problem polega na tym, że ludzie idą na łatwiznę i głosują na kandydatów z najwyższych miejsc, zamiat samodzielnie zastanowic się nad innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bukieciara i do tego głosowała za przejściem ustawy zakazującej całkowicie aborcji... Ja na nią nie będę głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
łatwo jest krytykować, każdy może tylko pytanie jest co ty byś zrobił/a na jej miejscu? żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba cokolwiek wiedzieć o pracy posła. Nam się tylko tak wydaje że poseł może dużo rzeczy zrobić. To że te 4 lata nie zostały zmarnowane to nie są propagandą. Mieszkańcy Wilkowa zawdzięczają Pani poseł nie tylko szybszą odbudowę swych domów ale także większe środki na odtworzenie produkcji rolnej. Jeśli ktoś nie wchodzi w wewnętrzne konstelacje to w sejmie nie istnieje ( wyjątkiem jest były poseł były przedsiębiorca były filozof Janusz Marian). Ważne że S17 trafiła na listę priorytetowych budów dróg. Co czy Pani poseł należy czy też nie do jakiejś tam spółdzielni nie jest ważne.Ważne że jest skuteczna (nie tylko ona rzecz jasna). Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@viva co do s17 to - oprócz nieszczesnego bukietu - nie moge zapomniec Pani Poseł tego, że skrytykowała uczestników manifestacji pod URM, argumentując tym, ze ...zdenerwowwali Tuska i wobec tego Tusk na pewno nam juz nie da tych pieniedzy (taka była mniej wiecej linia tej argumentacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
@viva co do s17 to - oprócz nieszczesnego bukietu - nie moge zapomniec Pani Poseł tego, że skrytykowała uczestników manifestacji pod URM, argumentując tym, ze ...zdenerwowwali Tuska i wobec tego Tusk na pewno nam juz nie da tych pieniedzy (taka była mniej wiecej linia tej argumentacji).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to grabarczyk zalatwil wam lubelaki kase na obwodnice,pamietajcie o tym, a mucha niech pokazuje nozki w playboyu a nie na posla!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają - jedynka znana tylko i wyłącznie z akcji bukietowej (wycałowanie ministra który daje i zbiera i znowu daje ale tylko jakieś ochłapy- wszyscy cieszą się ze ruszyła budowa S17, ludzie ruszyła budowa ale kilkunastu kilometrów tej trasy liczącej łącznie kilkaset kilometrów) dwójka - pomijam już fakt opieki lekarskiej dla strarszych, próbuje skojarzyc tą Panią z jakimiś działaniami dla Lubelszczyzny i co - nic. Kojarzę tylko ją z nowych drogich torebek, fryzur i warszawki. Brawo PO, ale głosują na innych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
ale to grabarczyk zalatwil wam lubelaki kase na obwodnice,pamietajcie o tym, a mucha niech pokazuje nozki w playboyu a nie na posla!!!
minister który daje i zbiera i znowu daje ale tylko jakieś ochłapy- wszyscy cieszą się ze ruszyła budowa S17, ludzie ruszyła budowa ale kilkunastu kilometrów tej trasy liczącej łącznie kilkaset kilometrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...bardzo ważny element w informacji----przy ślubowaniu nie dodała "tak mi dopomóż Bóg" !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...