Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 r. o 18:15
[quote name="martyna" post="970865" timestamp="1417084320"]W piątek tj. 28-11-2014r. o godz.20-tej w Domu Kultury zapraszamy na fajne spotkanie młodzieży .Jeśli masz marzenia przyjdż .Nie będziesz żałował. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi. Będzie bardzo ciekawie i kulturalnie .[/quo. O przepraszam spotkanie jest dzisiaj czyli w czwartek o godz.19.00 w Klubowej.
tAK TAK . DZISIAJ TJ. W CZWARTEK O 19-TEJ W KLUBOKAWIARNI. mŁODZI LUDZIE JEŚLI MACIE MARZENIA PRZYJDŹCIE.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co to PSL wyprawia, wysyłają urzędników i śledzą gdzie się wiesza plakaty wyborcze Pani Burmistrz.Twierdza, ze zagrażają bezpieczeństwu i nasyłają policje. To jest czysta gra. Rodzik żebyś jutra nie doczekał za te świństwa co robisz.Poniatowej i tak nie zdobędziesz  bo mieszkańcy są mądrzy i nigdy na PSL nie zagłosują. PiS niech tez przejrzy na oczy i zagłosuję na Pania Burmistrz.     
  Już Ci się chyba gówno z rozumem wymieszało człeku miły ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przykladem jest Opole i Belzyce i obie gminy zacofane  pod kazdym wzgledem.Dzisiaj slyszalam ze mowili ze pierwsze co to musza zamknac szkole w Kowali.Stfierdzili ze glupia Stefankowa nie dala  rady zamknac.Mysle ze to nie bedzie tylko Kowala.    odpowiedz - Kowala ma się dobrze nie martw sie FELEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założysz się? Nikogo nie straszę, mówię jak będzie. W starostwie tak nie zrobili? W Karczmiskach nie zrobili? Zrobili. Burmistrzowi nie można nic kazać? Toż starosta cały czas coś panu Wyroślakowi nakazuje, a on to robi.
Czyżbyś miał coś na sumieniu i się boisz o własną posadkę ...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy jak  wytlumaczy sie Kaczmarczyk przed Prezesem, ze poparl PSL a sa dyrektywy zeby tego ugrupowania nie popierac w drugiej turze.Ja sam donise do  szefa PiS-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pieknie poczytać,jak walczą ze sobą zwolennicy ZSL/PSL i UW/PO. Jakże to smutne,że w tak ładnie położonym miasteczku jest tylu anonimowych "bohaterów" wzajemnie sie opluwających. Pamietajcie : wasze opinie świadczą najpierw o was samych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to pieknie poczytać,jak walczą ze sobą zwolennicy ZSL/PSL i UW/PO. Jakże to smutne,że w tak ładnie położonym miasteczku jest tylu anonimowych "bohaterów" wzajemnie sie opluwających. Pamietajcie : wasze opinie świadczą najpierw o was samych !
Mądre słowa, ale muszę to napisać bo inaczej mnie szla* trafi: Mieszkańcu opiewający dokonania obecnej "władzy" siedź na du***, bidol i wielbij "władzę" która bierze z miasta ponad 12 tyś. miesięcznie żebyś się nie odzywał i dalej ją wielbił a ona co najwyżej plac zabawa ci zrobi za twoje pieniądze i drogę też za twoje, a ty łaź po błocie i gumiaki włóż i klękaj i się módl, żeby ci żonę albo męża z roboty nie zwolnili. Kur** normalnie jak za komuny albo za cara w Rosj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy jak  wytlumaczy sie Kaczmarczyk przed Prezesem, ze poparl PSL a sa dyrektywy zeby tego ugrupowania nie popierac w drugiej turze.Ja sam donise do  szefa PiS-u.
A czy musi się tłumaczyć, że popiera prawdę? i człowieka, któremu ktoś dał  tak dużego kopa w dup* za nic? To może i ty siedź na du***, bidol i wielbij "władzę" która bierze z miasta ponad 12 tyś. miesięcznie żebyś się nie odzywał i dalej ją wielbił a ona co najwyżej plac zabawa ci zrobi za twoje pieniądze i drogę też za twoje, a ty łaź po błocie i gumiaki włóż i klękaj i się módl, żeby ci żonę albo męża z roboty nie zwolnili. Kur** normalnie jak za komuny albo za cara w Rosj!!! PS. Od razu dementuję- to nie p. Wyroślak- to ja "lulek2" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Ci się chyba gówno z rozumem wymieszało człeku miły ... 
To nie gów*no to system!  w stylu iedź na du***, bidol i wielbij "władzę" która bierze z miasta ponad 12 tyś. miesięcznie żebyś się nie odzywał i dalej ją wielbił a ona co najwyżej plac zabawa ci zrobi za twoje pieniądze i drogę też za twoje, a ty łaź po błocie i gumiaki włóż i klękaj i się módl, żeby ci żonę albo męża z roboty nie zwolnili. Kur** normalnie jak za komuny albo za cara w Rosj!!! PS. TO nie p. Wyroślak pisze, to ja "lulek2" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzedzając ploty: Pan Wyroślak niczego nie wygrał. Najpierw prosili (PSL) o odroczenie lub ugodę, sprawa ostatecznie oddalona, bo jako  pozwany wymieniony został pełnomocnik wyborczy PSL a nie pan Wyroślak.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu uprzedzać, dła ciała na długość Henina.Przegrała. Strach rozum odbiera. W kampanii jest bardzo nachalna. I jeszcze jedno,  dziś była sesja powiatu. Naszej Radnej tam nie było, pomimo dwukrotnego doręczania zawiadomienia o sesji od Komisarza Wyborczego, odmówiła przyjęcia. Zbojkotowała sesję, krótko mówiąc, nie szanuje ludzi którzy ją wybrali. Jeżeli ma tak postępować, to radzę się zastanowić nad oddaniem głosu na jej kandydaturę. Jak ma się obrażać, nie rozmawiać, nie współpracowwać to lepiej wybrać takiego co rozmawia i umie pracować w zespole. Takim kandydatem jest p. Zygmunt Wyroślak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak musiała być BURZA przed CISZĄ.....ciszą wyborczą...inaczej niektórzy nie byliby do końca sobą...........  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wszyscy kadydaci na radnych powiatu byli bo mam informacje że nie było 3 ?.kogo jeszcze nie było na pierwszym posiedzeniu rady powiatu oprócz Pani Stefanek?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super Burmistrz wszyscy jej nam zazdroszcza.
wszyscy to znaczy kto? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nam już odpocząć od tej genialnej  i wspaniałej  byłej pani burmistrz. Uwierzyła że jest  niezastąpiona i należy się jej dożywotnia funkcja oraz  wielbienie majestatu. Nie bez powodu miała ksywkę "caryca".  Utwierdzał ją w tym mniemaniu  rój pochlebców, który się zawsze pojawiają wokół takich osób. Tym bardziej bolesne będzie teraz  lądowanie w realnym świecie.  Życzymy zdrowia byłej pani burmistrz Lilli Stefanek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co podnosisz temat od kilku tygodni nieaktywny? Po co jątrzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Stefankowa byla bardzo  dobrym Burmistrzem i to czas pokaze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...