Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burze szaleją nad Lubelszczyzną

Utworzony przez spec, 25 czerwca 2009 r. o 14:32 Powrót do artykułu
LUDZIE!!!!!! kto pisze te bzdury!!!!!!!!!!!!!! fala nadciąga z ZACHODU nad rejon Lublina!!!!!!!!!!!!! chyba ze wschodu geograficzne matołki!!!!! rzetelność dziennikarska się kłania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Puław też nadchodzi ale od południowego wschodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiś czas temu burza przeszła nad Biłgorajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że Tomaszów Lubelski i Zamość są na wschodzie ale jeśli "Dziennik..." twierdzi, że na zachodzie to pewnie tak jest. Przecież to ludzie uczeni... inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszystko można zobaczyć tu: http://www.pogodynka.pl/produkty/safir.gif czerwone najświeższe, kolory zmieniają się co 30 minut, dodajemy 2h do godziny podanej na górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gjkkkll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie od 7godzin grzmi i z przerwami pada. Dawno nie pamietam takiej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Myślałem, że Tomaszów Lubelski i Zamość są na wschodzie ale jeśli "Dziennik..." twierdzi, że na zachodzie to pewnie tak jest. Przecież to ludzie uczeni... inaczej ] potrafisz czytać?? na wschodzie... regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...