Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie jest PKS? Jeden duży autobus to jak 3 busiki, ale przecież PKS jest powolny i starodawny to nikt nie chciał nim jeździć. I teraz macie co sami chcieliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorze PKS Wschód.Jęczycie że nie opłaca się wozić ludzi i firma upada.A może warto wyciągnąć wnioski i zakupić busiki robiąc konkurencję tym z Ruskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na trasie Lublin -Zamość potrzeby psażerów spełnia nalepiej .... Firma Artur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piszecie o trasie Lublin-Zamość to już nie piszecie o Lubelszczyźnie a województwie!!!! Zamość nie leży na Lubelszczyźnie lecz w woj. lubelskim!!! Ta niewiedza razi, bo wydaje mi się, że dziennikarze powinni być profesjonalni w swoim fachu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech Pani Iwan ruszy swoją szanowną urzędniczą d**ę i pofatyguje się aby sprawdzić zasadność uwag co do problemu i wyda odpowiednie decyzje bo chyba za to jej płacą ?A tu bogini z Olimpu oczekuje,że ktoś pogania po Lublinie pozbiera podpisy,napisze podanko,naklei (za ile) zanaczek aby było na czym klepnąć decyzyjną pieczęć. Chociaż dziwię się i pasażerom,bo zamiast do Urzędu idą do gazety ? A może w Dzienniku Wschodnim macie jakieś luźne autobusy i podrzucicie Panią do Bychawy czy tam do Bełżyc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Jeśli piszecie o trasie Lublin-Zamość to już nie piszecie o Lubelszczyźnie a województwie!!!! Zamość nie leży na Lubelszczyźnie lecz w woj. lubelskim!!! Ta niewiedza razi, bo wydaje mi się, że dziennikarze powinni być profesjonalni w swoim fachu!!!!
To może pisać syn Pawełka,jak to na"Lubelszczyźnie" bywa i wtedy trudno się dziwić treściom i sensowi artykułów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im bliżej Lublina tym trudniej dojechać, gdyby było więcej busów lub autobusów nie było by takich korków na mieście bo mieszkańcy podlubelskich miejscowości są zmuszeni jezdzic samochodami w sytuacji gdy czeka sie na przystanku nawet po półtorej godziny i nic sie nie zatrzymuje. PKS-y niby na rozkładzie są ale jak przychodzi co do czego to czeka sie na niego a on jakby sie pod ziemie zapadł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sramy na tą waszą Lubelszczyznę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co ludziom chodzi ?? Był PKS, było źle bo stare autobusy wolne itd. Zaczeli jeździć busami, bo nowe szybkie itd., prawo rynku sprawiło że PKSy poupadały, teraz przewoźnicy prywatni nagle są be ?? Głupota i ciemnota ludzka nei zna granic, a ,,busiarz'' ma was głęboko w poważaniu, dla niego liczy się zysk, a dużego autobusu nie kupi, bo mu się to nie opłaca. Proste nie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z panią, Pani Beato i dodam, co zauważyłam : na pieczątce biletu miesięcznego wykupionego na trasie Bychawa- Lublin nie ma ani telefonu ani adresu e'mail do przewoźnika. Czyżby się obawiał rozmów z pasażerami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
południowe Podlasie napisał:
Sramy na tą waszą Lubelszczyznę!
wpis do usunięcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
południowe Podlasie napisał:
Sramy na tą waszą Lubelszczyznę!
SRAMY NA WASZE BIEDNE PODLASIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e macie przeciez PKSy to ze sa powolne to moze wczesniej zaplanujcie wyjazd do Lublina albo kupcie samochod i miejcie problem z glowy bo busiarze smieja sie z Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość,Biała Podlaska,Chełm nie leżą na lubelszczyżnie.Redaktorku swój powiat lubelski/jeśli już jesteś taki niuleczlnie chory/nazywaj lubelszczyzną.Zwracam się do człowieka,a nie do matoła,Myśl lubliniaku i wyciągaj wnioski z tego co internauci piszą. Przypominam,że nieznajomość prawa szkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WAŻNE !!! PKP bilet normalny poc. osobowy Lublin - Kraśnik 5,00 zł Lublin - Puławy 5,50 i olać wasze busiki , tłoczcie sie dalej i jęczcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne - i tak wszyscy mieszkacie (tak jak ja) w tym zasranym kraju, a chcecie sobie poprawić ego kto ma lepiej - wszyscy mamy przeje..., nie zależnie gdzie mieszkamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze można przesiąść się w PKS albo w kolej. Sama jeżdżę na trasie Chełm-Lublin PKS-em bo po pierwsze taniej a po drugie jak dotrę 10 minut później do Lublina to nic mi się nie stanie. Osoba wyżej napisała -> "PKS-y niby na rozkładzie są ale jak przychodzi co do czego to czeka sie na niego a on jakby sie pod ziemie zapadł" z tym się nie zgodzę bo sama nie raz byłam świadkiem jak PKS podjeżdżał na przystanek a za nim bus i ludzie pchali się do busa już wypełnionego a nie do prawie pustego PKS-a. I gdzie tu szukać pretensji? Tylko w mentalności ludzi bo bus nie jest wcale tańszy od PKS-a tylko szybciej dojedzie. Ale czy o to chodzi by szybciej dojechać ściśniętym jak sardynki w puszce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
żałosne - i tak wszyscy mieszkacie (tak jak ja) w tym zasranym kraju, a chcecie sobie poprawić ego kto ma lepiej - wszyscy mamy przeje..., nie zależnie gdzie mieszkamy
Ten kraj jest osrany przez takich osrańców jak ty. Przestaniesz to robić to będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zamość,Biała Podlaska,Chełm nie leżą na lubelszczyżnie.Redaktorku swój powiat lubelski/jeśli już jesteś taki niuleczlnie chory/nazywaj lubelszczyzną.Zwracam się do człowieka,a nie do matoła,Myśl lubliniaku i wyciągaj wnioski z tego co internauci piszą. Przypominam,że nieznajomość prawa szkodzi.
Koziołek matołek pochodzi z koziego grodu Makuszyński wiedział co pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm zapraszam policje do pociagów w piatek jechałem pociągiem z Poznania do Warszawy , w wagonach był taki tłok ze stałem pół drogi na korytarzu i nie mogłem sie ruszyć.o pieńku na którym można by sobie usiąść mogłem co najwyżej pomarzyć. jeśli już kontrolują niech będą konsekwentni i kontrolują wszystkich nie moze być swiętych krów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...