Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Utrzymywana za pieniądze podatników zgraja pseudoinspektorów robi więcej złego dla przewozów pasażerskich niż dobrego. Rozpędzić tę bandę niekompetentnych i niedouczonych urzędasów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
Utrzymywana za pieniądze podatników zgraja pseudoinspektorów robi więcej złego dla przewozów pasażerskich niż dobrego. Rozpędzić tę bandę niekompetentnych i niedouczonych urzędasów!
Tak ale jakby doszło do wypadku i ktoś by został ranny z twojej rodziny przez to że kierowca jechał jak szalony to byś pierwszy się darł że stwarzają niebezpieczeństwo. I dobrze niech w końcu zrobią z busiarzami porządek może bedzie bezpieczniej i uczciwsza konkurencja będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOGĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE CZAS TZW BUSÓW SIĘ JUŻ KOŃCZY URZĄD MARSZAŁKOWSKI WŁAŚNIE PRZEJMUJE WSZYSTKIE PKS-Y I NIE POZWOLI ŻEBY KTOŚ IM BRUŻDZIŁ NARESZCZIE LUBELSZCZYZNA NIE BĘDZIE JAKIMŚ BANAN STANEM BO TYLKO W KRAJACH 3 ŚWIATA JEŻDZI TAKIEŚ COŚ JAK TZW BUSY. W NPRMALNYCH KRAJACH JEST TO AUTOBUS OD POCZĄTKU KONSTRUOWANY JAKO AUTOBUS A NIE PRZERÓBKA Z DOSTAWCZEGO BLASZAKA W STODOLE.URZĄD DOBRAŁ SIĘ JUŻ TAKŻE DO PRZEWOŻNIKA Z OKOLIC LUBARTOWA KTÓRY KRĘCIŁ NA BILETACH MIESIĘCZNYCH. SPRZEDAWAŁ BILETY ULGOWE SZKOLNE WSZYSTKIM JAK LECI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autosan napisał:
MOGĘ WAM POWIEDZIEĆ ŻE CZAS TZW BUSÓW SIĘ JUŻ KOŃCZY URZĄD MARSZAŁKOWSKI WŁAŚNIE PRZEJMUJE WSZYSTKIE PKS-Y I NIE POZWOLI ŻEBY KTOŚ IM BRUŻDZIŁ NARESZCZIE LUBELSZCZYZNA NIE BĘDZIE JAKIMŚ BANAN STANEM BO TYLKO W KRAJACH 3 ŚWIATA JEŻDZI TAKIEŚ COŚ JAK TZW BUSY. W NPRMALNYCH KRAJACH JEST TO AUTOBUS OD POCZĄTKU KONSTRUOWANY JAKO AUTOBUS A NIE PRZERÓBKA Z DOSTAWCZEGO BLASZAKA W STODOLE.URZĄD DOBRAŁ SIĘ JUŻ TAKŻE DO PRZEWOŻNIKA Z OKOLIC LUBARTOWA KTÓRY KRĘCIŁ NA BILETACH MIESIĘCZNYCH. SPRZEDAWAŁ BILETY ULGOWE SZKOLNE WSZYSTKIM JAK LECI.
Jaki ty ograniczony w rozwoju jesteś. Żal mi twojej głupoty, poprostu razi na odległość. Nie wypowiadaj się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki ty ograniczony w rozwoju jesteś. Żal mi twojej głupoty, poprostu razi na odległość. Nie wypowiadaj się więcej.
JEŻELI UWAŻASZ ŻE TO NIE PRAWDA WSKAŻ MI KRAJ CYWILIZOWANEJ EUROPY GDZIE TAKIEŚ COŚ JAK TZW BUSY JEŻDZĄ NA TRASACH REGULARNYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już jak tak po kolei się biezrzecie za te busy to jeszcze Lublin-Biłgoraj i Lublin -Krzczonów bo jeżdżą jak za de*** no ale ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lublina do Biłgoraja najlepiej jechać autobusem biłgorajskiego PKSu. Ja zawsze wybieram PKS jak jadę do Lublina. Bilet jest tańszy niż w busie, autobusy kursują prawie puste, zawsze jest miejsce siedzące. Szkoda że jest ich tak mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Opole Lub., nie ma siły na tych "szaleńców"....wyprzedzają gdzie chcą i na dużej szybkości. Po rostu strach jechać przed nimi lub mijać się, do tego są przepełnione pasażerami....... może w końcu ktoś zainteresuje się tą trasą.........i jej użytkownikami!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska - Terespol to samo. Nawet około 110 km/h w terenie zabudowanym, busy wypełnione po brzegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marna strata czasu inspektorów ,paliwa,zużycia samochodu którym jechali,wideorejestratora.Wiadomo ,że polskieprzepisy ruchu drogowego są fatalne i nieżyciowe.Proponuję i proszę aby inspektorzy przyjechali z wagą do miejscowości Wólka Dobryńska w powiecie Biała Podlaska i zaczeli ważyć tiry z towarem przyjeżdzającym z WNP na wagonach.Każdy TIR jest przeładowany-wiadomo niszczy drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuki napisał:
Marna strata czasu inspektorów ,paliwa,zużycia samochodu którym jechali,wideorejestratora.Wiadomo ,że polskieprzepisy ruchu drogowego są fatalne i nieżyciowe.Proponuję i proszę aby inspektorzy przyjechali z wagą do miejscowości Wólka Dobryńska w powiecie Biała Podlaska i zaczeli ważyć tiry z towarem przyjeżdzającym z WNP na wagonach.Każdy TIR jest przeładowany-wiadomo niszczy drogi.
Kolesie wożą ludzi, a nie piasek, żwir lub coś innego. Mają totalnie w d... wszystkie przepisy kodeksu drogowego. Jest fura, darmowe paliwo(płaci właściciel) to rura!!!! Czasami dech odbierze blond lasce..... A że babcia lub dziadziuś spadnie z fotela - to pikuś. Pogonić gówniarzy, odłączyć od nasłuchu CB, założyć tachografy... Może byłoby bezpieczniej - na każdej trasie! To samo dzieje się na przejazdach międzynarodowych. Jeden koleś potrafi obskoczyć trasę Lublin, Bruksela , Lublin (po drodze wpadając gdzieś tam - po wielu klientów) w trzy dni. Sam, bez pomocnika... bez snu!!!!!!!!!!!!!! Pogonić gówniarzy!!!! (nie tylko ze względu na młody wiek, ale gówniarskie podejcie do życia)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio tzn. jakieś 3 tygodnie temu jadąc do W-wy wpadłem na niezbyt genialny pomysł uczepienia się na ogonek BUS-a ( Contbus). Jechałem do Garwolina całą Doge za gościem i nagrywałem całą tą wycieczke. Do Kurowa było jak trzeba, tj max do 90 km/h ( aczkolwiek powinno być 70 km/h bo autobus więcej nie moze z pasazerami). Po wyjechaniu z Kurowa nagle pan kierowca busa chyba zapomniał ,że wiezie pasażerów i przy 140 km/h dałem sobie spokuj z gonieniem tego BUS-a mimo iż mogłem ( mój max 250km/h ograniczony elektorniką). Gość pojechał sobie. Ja dojechałem tam gdzie chciałem. W Rykach gościa dogoniłem bo fotoradar i wysadzał pasażera koło koscioła ( nie może bo nie ma tam przystanku). Na obwodnicy G-na można max 110. Przy 130 ja zjechałem na Garwolin i gość pojechał dalej. Dla mnie jak by tak opisać wszystkie wykroczenia tego kierowcy to 24 punkty to zamało by mu wymierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajeli byście się Łęcz-transen Lbn-Łęczna oni to już czują się bezkarni jeżdzą jak chcą.Ostatnio Byłem światkien jak zajechał busowi od Piątka drogę wcześniej czy puzniej dojdzie do wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
Lublin - Opole Lub., nie ma siły na tych "szaleńców"....wyprzedzają gdzie chcą i na dużej szybkości. Po rostu strach jechać przed nimi lub mijać się, do tego są przepełnione pasażerami....... może w końcu ktoś zainteresuje się tą trasą.........i jej użytkownikami!!!!!!
Zgadzam się w pełni. Busy są przepełnione i kierowcy jezdza nieprzepisowo. Pewna norma u kazdego jest rozmowa lub pisanie sms przez telefon. Ostatnio taki malo mnie zdorgi ze zepchnal. Gdy zwrocilem mu uwage na CB to posypala sie wiazanka k... i ch.... Druga dziwna sprawa jest to ze ktoś pozwolil aby bus jechal 5 lub 10 minut przed autobusem i zbieral wsyzstkich. Nic dziwnego ze autobus jedzie pusty od Opola do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech kontrolują busy też na innych liniach.. Bo przyszły wakacje i np takie Łęcz-transy mają rozkłady w d.... i jeżdża sobie jak chcą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy ITD skontroluje stare autosany i jelcze z PKSu? Toz to ledwo kupy sie trzyma, za kazdym chmura smierdzacych spalin, rdza, rdza i jeszcze raz rdza. Kllima? A co to jest klima w PKSie? Busy to najlepszy srodek transportu w wojewodztwie a jak komus sie nie podoba to won z busa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy sa przeladowane, bo ludzie wola juz jechac busem na stojaco niz pociagiem albo PKSem na siedzaco. To dowodzi jakim dnem jest PKS i PKP. Busy rzadza po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"aron" Spier***aj ze swoimi furmankami do stodoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na www.i-busy.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...