Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Busy nas omijają. Bo nie chcą stać w korkach

Utworzony przez niepatriota, 17 czerwca 2014 r. o 09:44 Powrót do artykułu
A jak już jadą- to na czerwonym,wyprzedzają cały sznur samochodów na wahadle, wjeżdżają na nasypy, slalomem między barierkami. Strach się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak już jadą- to na czerwonym,wyprzedzają cały sznur samochodów na wahadle, wjeżdżają na nasypy, slalomem między barierkami. Strach się bać.
No i musi stać się nieszczęście , żeby jeździli spokojnie , zgodnie z przepisami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paragraf 22. Jest kara za stanie na wahadłach i jest kara za objazd wahadeł. Państwo polskie zajmuje się już głownie karaniem obywateli (poza okradaniem za pomocą podatków, akcyz itd). Zapewne po to, "by żyło się lepiej, wszystkim" jak powiedział pewien zdrajca Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem kierowcy robią to bo ludzie z tej okolicy jedzą bardzo dużo cebularzy i chcą dotrzec do celu w najszybszy możliwy sposób. Jak by ktoś zjadł cebularza w mojej bmw napewno bym sie zdenerwował hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz postawcie się w sytuacji busiarzy i ich pracodawców.   Chcecie wydłużenia trasy, i co to da? To tylko generuje koszty, a jak wiadomo, każdy chce zarobić. Busiarz zamiast powiedzmy 8 kursów dziennie, zrobi 4. Na czym to się odbije? Na klientach - bo zwiększą cenę biletu, żeby nie być stratnym.   Nieraz jadąc busem słyszałam, jak kierowca się denerwuje, bo ma tylko X minut na dojechanie z Lublina do Poniatowej, czy Opola. Nie ma czasu na światła i na czekanie.   Nie popieram tego, że omijają, i rozumiem zdenerwowanie pasażerów - ale każdy medal ma dwie strony. Najlepiej narzekać na busiarzy.   Założę się, że ITD nałoży kary - to i bilety nagle podrożeją - nie zdziwi mnie to.   Minie remont - miną korki i czekanie.   A jeśli ta Pani na zdjęciu to tak, która komentuje w artykule, to nie mam słów - teraz Pani chyba nikt nie weźmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, coś trzeba z tym zrobić bo wypraszanie z busa i czekanie na przystanku godzinę albo i dłużej to już przesada. Rozumiem, że nikomu się nie chce stać w korkach, ale my na przystankach to już możemy stać nie wiadomo ile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA TYLKO JEDNĄ RZECZ ZROBIC USTAWIC TE SWIATLA TZW. SYNCHRONIZACJA.. CZEKAM DO SWIATLA ZIELONEGO I Z DANĄ DOZWOLONĄ PRĘDKOŚCIĄ PRZEJEZDZAM NA ZIELONYM SWIETLE OD 3 DO 4 WAHADEL. PROBLEM SIĘ BY ROZWIĄZŁ BEZ KAR A ITD POJEDZIE I ZROBI SWOJE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 jakie glupiutkie te ludzi po pierwsze kierowcy autobusow tak nas uczyli w szkole a po drugie jak wydluzysz rozklad jazdy baranie jeden z drugim jak masz np, 6.00 z lbn do opola i z powrotem 7 15 wydluzysz na 7 35 jak juz ktos z opola ma o tej odjazd mozna wydluzyc od przystanku do przystanku i tak jezeli nie bedziemy sie wyrabiac na dane godziny odjazdowe spowrotem to inni beda pisac ze nie ma o tej busa ludzie a czemu kierowcy autobusow nie pisza skarg ze wy smielicie i niszczycie te busy autobusy w srodku tak wszystko na kierowcow autobusow busow kto kradnie zaglowki kto przecina siedzenia kto gumy przyklejamaluje markerami puszki po alkoholu zostawia kto rysuje i wyrywa klamki czy akurat kierowcy to swinie nie wszyscy sa swiniami i pomyslcie bo sami dobzi nie jestescie papierki po byle czym i paragony leza na pododze pomyslcie troszke co piszecie a pozatym itd bylo kontrolowalo i tak jezdzili jak chcieli i co z tego jak i tak puszczaja wszystkich miejcie pretensje do budowlancow ze rozkopia i ida dalej robic a wahadlo postawione a roboty nie ma i zadowoleni a pozatym skoro jest gdzie zjechac to nie powinno dotyczyc komunikacji a jak jezdzili przez wahadla wszyscy to jechal zaraz jeden za drugim i wszyscy byli zadowoleni nie bo jeden stoi a drugi jedzie pamietajcie wy smiecicie nie szanujeci a oni omijaja nie tylko ze czas ale przede wszystkim czas 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara za nieprzestrzeganie rozkladu bo nie jedzie przez matczyn kara za to ze jedzie przez matczyn bo na czerwonym kara za to ze sie codziennie spoznia na odjazdy wkracza marszalek kara za to ze czas pracy sie konczy bo brakuje 5 min 500 zl do 3000 za zmiane trasy wszedzie gdzie sie nie ruszymy jest kara kare sami sobie tu wymierzamy i ja zrealizujemy wszyscy i przewoznik bedzie mial zle i pasazer bedzie mial zle ludzie to co my tu piszemy w kazdym zdaniu jest zdanie przeczace znaczne my tu nic nie zrobimy cierpliwosci kierowcy sa cierpliwi i pasazer jest cierpliwy kazdy ma muchy w nosie od wladzy po obywatela zwyklego kochajmy sie i szanujmy pis kaczor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale w końcu mają wyznaczoną trasę to powinni jej przestrzegać, a nie ludzi spóźniają się do szkoły lub do pracy. Naprawdę bardzo uciążliwe jest stanie na przystanku ponad godzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale w końcu mają wyznaczoną trasę to powinni jej przestrzegać, a nie ludzi spóźniają się do szkoły lub do pracy. Naprawdę bardzo uciążliwe jest stanie na przystanku ponad godzinę...
A dlaczego my z Opola i Belzyc mamy na tym cierpieć???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego my z Opola i Belzyc mamy na tym cierpieć???!!!
Dlatego, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Jeżdzę często z Opola do Lublina i niestety dzięki nieudolności naszych władz jestem zmuszona korzystać z usług "busiarzy". Doskonale wiem jak wygląda droga i wiem też, że są opóźnienia, przez to jeżdzę wcześniejszym busem. Nóż się w kieszeni otwiera jak nagle zjeżdzamy z trasy żeby nadrobić czas, a ludzie czekają na dalszych przystankach z nadzieją, że jednak po nich też bus podjedzie. To jest niedopuszczalne żeby kierowca jeździł jak mu się podoba byle tylko być na czas. Już i tak jeździ kilkku cwaniaczków, co w Lublinie nie przejeżdzają przez Kraśnickie bo tam korki tylko gonią dołem i potem przez Dąbrowicę i Lipniak wypadają na Kozubszczyźnie. Zastanawia się któryś co z ludźmi z Poczekajek? Raz jechałam przez Babin busem, który powinien jechać przez Matczyn. Ludzie  w deszczu zostali na przystanku, bo "ja dzisiaj nie jadę przez Radawiec", potem się baran cieszył że konkurencja stoi na wahadłach zamiast pomyśleć jak on.   Albo bądźmy wspólną siłą w walce z tym procederem, albo nie narzekajmy wcale i jeździjmy jak się kierowcy danego dnia chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy wy nie rozumiecie że oni sie nie będą wyrabiać i jakby każdy miał jechać przez matczyn itd to by 1/3 kursów nie było bo by nie nadążali... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiemy to doskonale, ale samowolka ma byc rozwiazaniem? Na takie coś nie pozwala prawo. Kierowcy wiedzą dobrze które ich kursy mają obłożenie, i których ruszyć nie wolno, bo przykładowo ludzie jadą do pracy lub szkoły. Można tak zmienić organizację, żeby jednak nie omijać "niewygodnych" przystanków. Można bodaj kartkę na przystanku wywiesić, że dane kursy nie będą przejeżdzać i niech ludzie nie czekają z nadzieją na przystanku tylko szukają czegoś zastępczego.   Wyobrażasz sobie autobus PKS jeżdzący przez okoliczne wsie zamiast po trasie?   Kierowcy busa za opóźnienia winić w żaden sposób nie można, ale za omijanie przystanków już tak. Zresztą czy pasażerowie będą mieć złe zdanie o firmie przez opóźnienia spowodowane przez warunki zewnętrzne czy może przez totalne olewanie ich i zostawianie samym sobie na przystankach i narażanie na wymierne straty w pracy czy szkole?   Inna kwestia to ułożenie rozkładu jazdy. Maksymalizują zyski napinając rozkład prawie do granic możliwości. Temu powinna się przyjrzeć władza wydająca pozwolenia. Czas przejazdu busa jest niewiele dłuższy niż samochodu osobowego, a przecież taki bus musi się zatrzymywać, wydawać bilety itp. Myśli o tym ktoś?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ITD będzie ciągle przypominać to nigdy w tym kraju dobrze nie będzie.Dopieprzyli by parę razy po 3 tysiaki i cwaniaczkom odechciało by się omijać swojej trasy o którą sami wnioskowali. 
ta...a moze ty byś był zadowolony z takiego mandatu !!!   cwaniaczek ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie mam zamiaru czekać na światłach masę czasu bo jakaś Paniusia wsiądzie w Bełżycach a wydsiada w Matczynie i ma daleko w poważaniu jak i czy spóżnią się ludzie do pracy.   odczepcie się od tych kierowców, jak wam nie pasuje jeżdzijcie swoimi samochodami. Jak były autobusy to ludzie gnali za busami z Radawca a teraz marudzą, do kogo macie pretensje.   popieram tych kierowców bo oni muszą zdązyć wedug rozkładu, a zmiana rozkładu to nie takie hop siup jak się temu Panu z urzędu wydaje. Co mnie dziwi bo wiedzę powinien mieć na ten temat. Aby tylko karać i karać, a ci co robiądrogę i rozwalili wszystko to co , możena to zwrócić trzeba uwagę a nie wszystko na kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarsa została ustalona i zatwierdzona.Tego należy się trzymać.Jeśli osobom z Bełżyc i Opola to nie odpowiada , to może sami powinni jechać własnym autem , a nie proponować to ludziom mieszkającym na trasie Bełżyce - Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy wy nie rozumiecie że oni sie nie będą wyrabiać i jakby każdy miał jechać przez matczyn itd to by 1/3 kursów nie było bo by nie nadążali... 
 
ale czy wy nie rozumiecie że oni sie nie będą wyrabiać i jakby każdy miał jechać przez matczyn itd to by 1/3 kursów nie było bo by nie nadążali... 
jestem ciekawa .czy kiedy droga będzie ukończona to nagle niektórzy PANOWIE KIEROWCY przypomną sobie o Nas -OLEWANYCH PASAŻERACH z odcinka Bełżyce-Radawiec? wtedy jednak może być za późno- organizując sobie wcześniej transport zastępczy możemy OLAĆ busy i wtedy firmy przewozowe mogą obudzić się z przysłowiową "ręką w nocniku"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...