Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były wójt oskarżony. Miał się znęcać nad dyrektorką

Utworzony przez Tomasz, 31 grudnia 2014 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Nie wiem jakie kompetencje ma autor tego tekstu ale sam powinien udać się na lekcje języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Solidarność, jest to jeden z przykładów gdzie wspólne można ukrócić samowolę urzędników którzy powinni służyć społeczeństwu a wykorzystują władzę do swoich prywatnych celów. Szkoda że wcześniej nie interweniowały odpowiednie władze np Kuratorium Oświaty, Starostwo i.t.p. Razem możemy więcej obudźmy się i zorganizujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Solidarność, jest to jeden z przykładów gdzie wspólne można ukrócić samowolę urzędników którzy powinni służyć społeczeństwu a wykorzystują władzę do swoich prywatnych celów. Szkoda że wcześniej nie interweniowały odpowiednie władze np Kuratorium Oświaty, Starostwo i.t.p. Razem możemy więcej obudźmy się i zorganizujmy.
A co ma starostwo do tej szkoły, skoro nie jest dla niej organem prowadzącym i nie ma żadnej władzy nad wójtami? Co do kuratorium, to ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. Z tekstu wynika, że wójt postępował wbrew opinii kuratora. Pisano o tym też we wcześniejszych publikacjach na ten temat. Ludzie, poczytajcie o kompetencjach samorządu lokalnego, pouczcie się, a nade wszystko czytajcie uważnie! Dopiero potem zabierajcie głos na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz prokurator, sąd, policja wszyscy dzielni i bojowi. Jak on już jest byłym. A gdzie byli do tej pory, jak przez parę lat gnębił ją i wszyscy to widzieli? Tu powinno kilka głów polecieć. Solidarność nauczycielska do dzieła! Jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak  Związek Nauczycielstwa POlskiego nadal trzyma z koalicją i samorządem POsad Swoim Ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak kończą ci  którym władza i pieniądze przewracają w głowie . Gmina powinna równierz zarządać od Zbigniewa .S. zwrotu wszystkich kosztów  poniesionych w związku z tą sprawą tj. wypłaconych odzszkodowań , kosztów obsługi prawnej , wynagrodzeń wypłacanych doradcom byłego wójta, itp. Pan Zbigniew S. mimo stanowiska wojewody , kuratora , ministra oswiaty, nadal brnął w rozprawy sądowe działając tym samym na szkodę gminy. Należy się zastanowić czy autor opinii o braku wykształcenia Pani Dyr. nie powinien równierz ponieść odpowiedzialności. Bo to są nasze ciężko zapracowane pieniądze które były wydawane lekką reka. Tak czy inaczej ,, przyszła  kryska na matyska '' bo wyczerpały się już kruczki prawne. A tak na margineśie czy któryś z kandydatów na wójta w ostatnch wyborach nie poparł w drugiej turze Pana Zbigniewa na wójta ? Jeśli ktoś ma taką wiedzę to proszę o pdpowiedź . Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla wszystkich współmieszkańców Naszej Pięknej Gminy . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacytuje autora tekstu, który pisze o tym, że były wójt "Jeździł, robił zdjęcia i karał...". No to teraz pani dyrektor będzie miała spokój bo obecna Pani Wójt nie ma Prawa Jazdy, więc nigdzie nie będzie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie zawzięci i zaudani nie powinni piastować publicznych funkcji w samorządzie wszyscy powinni być traktowani równo.  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle Dziennik Wschodni krytykuje p. Samonia. Od samego początku zawsze negatywne artykuły na jego temat. Gazeta powinna być bezstronna a czy pani Dyrektor szkoły to ideał? Czy przypadkiem przeciwko niej nie toczy się też inna sprawa w sondzie? Czy ktoś nic nie wie na ten temat? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na przykład ja nie wiem jaka sprawa o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na przykład ja nie wiem jaka sprawa o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...