Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carrefour: Czerwona kropka odbiła się czkawką

Utworzony przez skorpion, 18 lipca 2010 r. o 09:10 Powrót do artykułu
Byłoby dobrze poddać kontroli również Radzyński TOPAZ.Taka sama prawie taktyka poniżania pracowników przez kierowniczkę (tą z międzyrzeca )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy inspekcję również do społem w chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekać, nie narzekać ! Źle wam było za komuny to papmersy na dupsko i do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W carreforze na Jana Pawła działają tylko dwie kasy,przy czym jedna ma uszkodzoną taśmę,tworzą się gigantyczne kolejki!!!,niestety ani kierownictwo ani również sami pracownicy niczego sobie z tego nie robią,a gdy zwróci się im na to uwagę poprostu się odwracają d**ą i odchodzą.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bardzo rozumię pokrętne tłumaczenie przedstawicieli Carrefoura. Co tam są za kierownicy,którzy nie znają swoich pracowników i każą im na spotkanie ze sobą czekać na tak oznaczonych poniżających ludzi miejscach.Przecież to jest absurd,kpina z czytelników/to wyjaśnienie/. Jeżeli kierownik ma problemy z zapamietaniem twarzy swoich pracowników to się nie nadaje na takie stanowisko.Co tutaj ludziom mydlić oczy. No ale trzeba z tego skandalu wyjść z twarza. Jak wiem spotkania dyrekcji z kierownikami odbywają się w pomieszczeniach biurowych,a później kierownicy przekazują informację pracownikom na stanowiskach pracy. Nie trzeba robić wielkiego spędu pracowników na kółku a przekazanie info pracownikom na swoich stanowiskach pracy /alejki/zajęłoby kierownikom około 15 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nie narzekać, nie narzekać ! Źle wam było za komuny to papmersy na dupsko i do roboty !!!
nie każdy jest dobry w zarabianiu kasy ssaniem pały - tak jak czynisz to ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bye bye carrefour
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lubelskie CARREFOURY : Al. Witosa, Al. Jana Pawła II, ul. Andersa są u mnie przegrane do 2050 roku, he he. W Lublinie jedyne czego nie brakuje to marketów. Jedna durna kropka = 1 klient mniej (który zostawia miesięcznie kilkaset PLN w marketach) Nie nauczyliście się traktować swoich pracowników po ludzku, to wypad frajerzy z mojego portfela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Carrefour może być pewny że nie będę tam robił zakupów.Pracownicy to też ludzie a nie przedmioty którymi można manipulować.Dziękuje Carrefurze że zadecydowałeś za mnie że nie będę tam robił zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fsdfs napisał:
Carrefour może być pewny że nie będę tam robił zakupów.Pracownicy to też ludzie a nie przedmioty którymi można manipulować.Dziękuje Carrefurze że zadecydowałeś za mnie że nie będę tam robił zakupów.
TEŻ MNIE CHOLERA ZATELEPAŁA JAK O TYM PRZECZYTAŁEM! pierwszy odruch- niech się walą- są inne sklepy, nie będę tam kupował żeby nie wiem co. po chwili zastanowienie - jak nikt tam nie pójdzie to ludzie w ogóle robotę stracą, zamkną sklep a ludzi do pośredniaka wyślą. gdyby faktycznie było im tam aż tak źle to pewnie by zrezygnowali.... w każdym razie i tak źle i tak nie za dobrze. ma ktoś podobne przemyślenia?? czy mam zmienić dilera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje w sklepie carrefour ale jeszcze takich szopek nie widziałam na oczy"czerwona kropka' ma pomagac zeby pracownicy lepiej pracowali bzdura totalna...... ludzie sa podzieleni na dwie grupy zieloni i niebiescy , różnica polega na tym ze zieloni robia wszystko od sprzatania do przyjmowania palet z towarem a niebiescy wykładaja na czas z zegarkiem w reku towar ( niemiecki obóz pracy)skandal a najlepsze jest to ze ktos madry skasował kupe pieniedzy za wprowadzenie tego rewelacyjnego pomysłu jakim jest CZERWONA KROPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w tej firmie i teraz pracowników traktuje się tu jak maszyny, jeżeli ktoś zejdzie z działu napić się wody to od razu jest komentarz, że się nudzi. Przy takich temperaturach jak tego lata nawet zwierzęta piją częściej niż raz na 8 godzin. Radzę kierownictwu zapoznać się z kodeksem pracy. I w imieniu pracowników proszę o zabranie się za d... tym katom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z bojkotujmy Carrefour ale na przykład przez dwa tygodnie wtedy nikt pracy nie straci ale da to im dużo do myślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja proponuję żeby kierowników tych idiotów poubierać na czerwono a na czole nakleić wielką czerwona kropkę wtedy będą widoczni dla personelu i klientów z daleka.zawsze z łatwością personel będzie mógł ich odnaleść.PROPONUJE BOJKOT TEGO SKLEPU NAPRZYKŁAD PRZEZ DWA TYGODNIE,a każdy klient na znak protestu powinien stawać na czerwonej kropce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrol napisał:
W carreforze na Jana Pawła działają tylko dwie kasy,przy czym jedna ma uszkodzoną taśmę,tworzą się gigantyczne kolejki!!!,niestety ani kierownictwo ani również sami pracownicy niczego sobie z tego nie robią,a gdy zwróci się im na to uwagę poprostu się odwracają d**ą i odchodzą.......
napisz coś więcej. jak tam się pracuje? jak kierownik sklepu? jestem ciekawa bo moja znajoma tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
3 lubelskie CARREFOURY : Al. Witosa, Al. Jana Pawła II, ul. Andersa są u mnie przegrane do 2050 roku, he he. W Lublinie jedyne czego nie brakuje to marketów. Jedna durna kropka = 1 klient mniej (który zostawia miesięcznie kilkaset PLN w marketach) Nie nauczyliście się traktować swoich pracowników po ludzku, to wypad frajerzy z mojego portfela.
po aferze z kropka w tle,mamy wieksze obroty na sklepie niz przed wiec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~monia~ napisał:
ja pracuje w sklepie carrefour ale jeszcze takich szopek nie widziałam na oczy"czerwona kropka' ma pomagac zeby pracownicy lepiej pracowali bzdura totalna...... ludzie sa podzieleni na dwie grupy zieloni i niebiescy , różnica polega na tym ze zieloni robia wszystko od sprzatania do przyjmowania palet z towarem a niebiescy wykładaja na czas z zegarkiem w reku towar ( niemiecki obóz pracy)skandal a najlepsze jest to ze ktos madry skasował kupe pieniedzy za wprowadzenie tego rewelacyjnego pomysłu jakim jest CZERWONA KROPKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niebiescy? o w morde,wy to tam macie jakis galimatias. Z tego co zaklada top. zielony- ekipa skanujaca czarny- ekipa magazyn czerwony - ekipa sklepu ( wykladanie towaru itd) biały - szef sklepu lub magazynu skad u WAS takie odchyły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...