Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny mieszkań spadają

Utworzony przez ss, 14 kwietnia 2008 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Przecież wszyscy dookoła trąbili że nie ma szans na spadki i mieszkania będą drożeć ok 15 % rocznie w nieskończoność!!! Gdzie ci doradcy teraz są??? Proszę ujawnic ich z imienia i nazwiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech pani redaktor kupi sobie mieszkanie za 2,4 tys w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferty z agencji nieruchomości rzeczywiście nie sprzedają się tak szybko, jak bezpośrednio od sprzedającego mieszkanie. Wiadomo - agencje chcą sprzedać jak najdrożej i czekają na kupców, a ci już kupili z ogłoszenia w gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemniak nie ściemniaj że chcesz kupić mieszkanie..... ale na focie nieźle sie prezentujesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu bzdury opowiada, że mieszkania spadają. Chyba przez taki głupi artykół co ten. Ja mieszkanie sprzedałem tydzień temu w Puławach. Za mieszkanie 40.50 m2 zainkasowałem równe 200.000 zł. Trochę trzeba się zastanowić co się pisze i za taki artykół pieniążki się pobiera. Mieszkanie sprzedałem bez pośrednika. To prowizje w AgencjacH są za wysokie i powinny SPAŚĆ. Dziwi mnie, że takie artykóły DZIENNIK WSCHODNI drukuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...