Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą 800 tys. odszkodowania za śmierć syna

Utworzony przez ja, 9 kwietnia 2008 r. o 15:58 Powrót do artykułu
[quote name='er' date='10.04.2008, 08:52' post='22737'] Ale bzdury wypisujesz!Proszę mi wyjaśnić na jakie niebezpieczeństwo byli by narażeni mieszkańcy Chodla, gdyby ten chłopak tam wjechał??ze co planował powybijać ludzi?Według twojej teorii, policjanci to nie myslący gatunek, mysląc w ten sposób, według twojej teorii powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich, a policjanci jako stróże prawa oceniają takie postawy jako pozytywne i jeszcze im się za to nalezy medal. W jakim my kraju żyjemy?Ten policjant uchronił wielu ludzi....no nie mogę az się śmieje teraz...ale mnie przeraża jak tacy ludzie tak myślą. On powinien odpowiedzieć za to że naraził tą kobietę na rowerze i inne osoby na niebezpieczeństwo!!!!To policjant strzelał!I to on był tym zagrożeniem dla ludzi!Jeszce może medal mu przyznać?Po prostu żenada, nie osmieszajcie się ludziska. [/quote Nie manipuluj moja wypowiedzią. Nie piszę, że chcial powybijać, ale mogło się zdarzyć , z dużym prawdopodobieństwem, że podczas ucieczki wjechałby w ludzi, w samochód jadący z przeciwnego kierunku, w stący na chodniku, .... , rozpędzony, goniacy go radiowóz mógłby zrobić to samo, czyli wjechać w ludzi,.... To byly godziny, w ktorych ludzie poruszaja się po osadzie, tam był przystanek autobusowy, kilka sklepów. Więć nie zarzucaj mi bzdur. Nie manipuluj opinia publiczną, pisząc "powinno się strzelać we wszystkich motocyklistów wjeźdzających do miasta, bo według twojej teorii, są oni niebezpieczni i chcą powybijać ludzi. Jeśli tak to wszyscy poruszający sie jakimkolwieg pojazdem powinni być wystrzelani bo jadą do centrum i narażają na niebezpieczenstwo wszystkich", bo po w tym przypadku użytkownik drogi złamał wiele przepisów drogowych i innych ( nie zatrzymał sie do szczególnej kontroli, bawił się w kotka i myszkę z policją, itd i dlatego w ten sposób policja zareagowała. Chcesz sie oszukiwać, proszę bardzo, chcesz manipulować innymi, proszę bardzo, chcą inni być zmanipulowani przez ciebie, proszę bardzo. Ale i tak liczą się tylko FAKTY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Ale i tak liczą się tylko FAKTY. [/quote] Fakty? 1. Kierowca uciekał, chciał przejechać policjanta, ten -- zgodnie z prawem -- użył broni. 2. Policjant stwarzał zagrożenie? Fakty -- nikomu postronnemu nic sie nie stało. Czy sie mylę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .
Zgadzam sie zamknąć to forum i niech nikt tu nie wypisuje bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mada napisał:
Ludzie o co wy sie kłócicie , uszanujcie Marcina i jego rodzine im nie są potrzebne tego typu komentarze. Niech to rozstrzygnie sąd, dla mnie zginął niewinny chłopak który się wystraszył i niewiedział o co chodzi a policja nie powinna tak reagowac. prawie dwa lata temu wszyscy współczuliscie rodzinie Kopciów wszyscy wpisywaliście sie do księgi kondolencyjnej bo to było wydarzenie lata, jakas sensacja a teraz co? szukacie winy w Marcinie? Ludzie zastanówcie się czasem nad tym ile takie wasze slowa mogą przynieść smutku, żalu placzu dla jego rodziny, oni juz dosyc wypłakali i przeżyli. Pisząc o Marcinie godzicie w serca rodziców bo Marcina juz nie ma, gdyby zyl proszę atakujcie go, obwiniajcie ale nie teraz bo teraz cierpi jego rodzina .
Wszyscy rodzxinie współczujemy. Ale mam wrażenie, że uszanowac Marcina powinni przede wszystkim rodzice. To oni wywolują ciągle ten temat i nie chodzi mi o to, że walczą o odszkodowanie. To ich decyzja, mniejsza o to, co nimi kieruje, oni na pewno to wiedzą. Ale gdyby chcieli szanować pamięć syna, powinni zastrzec sobie, by media nie pisały na ten temat , a tak wygląda, że im to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastrzelic i rodziców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYłO NIE UCIEKAć CWANIACZKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzicom wytoczyć proces o próbę wyłudzenia pieniędzy - bezczelni!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że glina robi swoją robotę na forum, ale chcę otworzyć Wam oczy na jednym przykładzie. W Anglii chłopaki jeździli na motorach i jak to młodzi mieli różne pomysły i dowcipy , łamali prawo, bez dokumentów itp. Policja angielska ich ganiała a oni uciekali min. prze tory kolejowe by skutecznie zwiać. Informacja dotarła do przełożonych i władz, których reakcja była jednoznaczna zakazać policji ścigania by nie narazić na niebezpieczeństwo młodych chłopaków. W efekcie podjęli działania uświadamiające i problem praktycznie znikł. Nikt nie zginął i nikomu się krzywda nie stała. U nas w plecy strzelili i jeszcze mają czelność pisać takie brednie. W dobie doskonałej łączności radiowej i sieci komisariatów nic nie usprawiedliwia zastrzelenia. To jest efekt nieprofesjonalnej policji i jej bezkarności. Braku poszanowania dla życia i ludzi. Gdyby wszyscy i wszędzie tak robili jak zrobiła policja to w przeciągu roku nie byłoby do kogo strzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w USA policja ma prawo strzelać do przestępców, takich co uciekają przy próbie zatrzymania i nikt nie robi afery z zastrzelenia uciekiniera. Skoro policja ma nosic pistolety tylko dla ozdoby, to kto ma ganiać przestępców, może niech adwokaci i sędziowie wyjdą na ulice i kodeksami zatrzymują przestępców, morderców itp. Czy ktoś z tu piszących widział blokade policują na ulicy? Ja kilka razy widziałem i mówie wam nawet miałem zamiar sam zatrzymac się! Ale jak ktoś ma coś na sumieniu, to wiadomo ucieka i takie właśnie są skutki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...