Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
u schetyny na podwórku załóżcie tą firmę, przecież nie szkodzi, LUDZIE NIE DAJCIE, WSPANIAŁY REGION,
0
Panie Urban , U Siebie w Marysinie rób kompostownię , skoro to takie bezpieczne!!!
0
Bychawa i okolice jak zawsze zatrzymana w rozwoju :) Epoka kamienia łupanego :)
0
Jak widać ostatnio lubelskie ma niezwykłe powodzenie w kwestii spalarni odpadów, opon, biomasy, itd. Szkoda, że pani ze Śląska nie pobuduje sobie tego ekologicznego zakładu pod własnym domem.
0
Łoj Lachy Lachy !!! Śmiałyśta się z sowietów , a sameśta som nirozumni. Wiadomo ,ży zachód zrobił z wos pochołkuw i kundli, a wyśta mu łuwierzyły !!!
0
1. "Wszystko tu było przygotowane pod działalność rolniczą. Są silosy, świnie tutaj kiedyś hodowano. " To dopiero musiał być zapach. 2. "Właścicielka firmy z Tych zapewnia" Z których? Może z Tychów? 3. Nie ma zakładów pracy - źle, powstają zakłady pracy, tez źle.
0
Wyślijcie burmistrza na Metalurgiczną w Lublinie. Też miały być nowoczesne technologie, cuda na kiju ale smród z kompostowników niesie się na kilka dzielnic. To samo z oczyszczalnią na Hajdowie. W Polsce tylko pieniądze nie śmierdzą.
0
Pracownicy burmistrza stanęli w obronie, widać po komentarzach ☺
0
Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima Stoi na stacji drużyna Kopacz Spójrz na ich twarze i w oczy popatrz Nędza i rozpacz. Stoi i sapie, dyszy i bredzi Premier od dawna w przedziale siedzi Buch – jak czyściutko… Uch – jak ładniutko… Puff – jak smaczniutko… Uff – jak milutko… Już ledwo sapie, już ledwo zipie A jeszcze Misiek pomysły sypie Działaczy do niej podoczepiali Znanych, nieznanych, młodych i starych I pełno złości w każdym działaczu Trzęsie się pociąg w rytmie ich płaczu Wagony z klimą, błyszczące, duże A w jednym świnie, a w drugim tchórze A w trzecim siedzą sami cynicy Siedzą i jedzą zad ośmiornicy A czwarty wagon pełen kelnerów W piątym wycieczka wicepremierów W szóstym Karolak (trochę nieświeży) W siódmym eksperci oraz hejterzy W ósmym szefowej rządu psiapsiółki Wcinają z jajem służbowe bułki W dziewiątym – wszyscy doradcy „Bula” W dziesiątym Donald… Nie, to wiatr hula. A tych wagonów jest ze czterdzieści Ta paranoja się w nich nie zmieści. Lecz choćby przyszło tysiąc Saletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów I każdy nie wiem, jak „dawał radę”, Słupków poparcia nie dźwignie żaden… Nagle - zgrzyt! Nagle - wstyd! Partia - w dół! Koła - w muł! Najpierw powoli - jak żółw – ociężale, Ruszyła Platforma po szynach - ospale, Szarpnęła kamery i ciągnie z mozołem I kręcą się, kręcą się „setki” wesołe I biegu przyspiesza, i gna na złamanie, I ściemnia, i mami, obraża i kłamie, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Po torze, po torze, po torze, po głos! Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak gdyby ktoś inny tu rządził od lat i straszył, i ściemniał, wył, kopał i gryzł Że „wszyscy umrzecie”, gdy rząd będzie z PiS. A skądże to, jakże to, czemu tak łże? A co to to, co to to, kto to tak prze, Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch? To Partia Obciachu wprawiła to w ruch, To partia, co z kotła mediami do tłuków, A tłuki rechoczą przez łzy do rozpuku I wrzeszczą, i plują, i pociąg się toczy, Tak długo aż w końcu z tych torów wyskoczy i w przepaść poleci, i sztandar się zwinie, By żyło się lepiej – Platforma przeminie.
0
Pogratulować pomysłu , wysypisko śmieci ( nazwijmy po imieniu) w środku wsi gdzie mieszka wiele rodzin,ludzi. Pan burmistrz w obronie zapewnie nie stanie ,bo wszyscy w osowie już go dobrze znają :) Pozdrawiam
0
A w mieście nie mieszkają rodziny z dziećmi???Dobrze że przynajmniej jedna"szkodliwa" inwestycja ominie Lublin...
0
MIeszkaniec lublina ,z czym masz problem ?
0
Nowa wersja LOKOMOTYWY Tuwima Stoi na stacji drużyna Kopacz Spójrz na ich twarze i w oczy popatrz Nędza i rozpacz. Stoi i sapie, dyszy i bredzi Premier od dawna w przedziale siedzi Buch – jak czyściutko… Uch – jak ładniutko… Puff – jak smaczniutko… Uff – jak milutko… Już ledwo sapie, już ledwo zipie A jeszcze Misiek pomysły sypie Działaczy do niej podoczepiali Znanych, nieznanych, młodych i starych I pełno złości w każdym działaczu Trzęsie się pociąg w rytmie ich płaczu Wagony z klimą, błyszczące, duże A w jednym świnie, a w drugim tchórze A w trzecim siedzą sami cynicy Siedzą i jedzą zad ośmiornicy A czwarty wagon pełen kelnerów W piątym wycieczka wicepremierów W szóstym Karolak (trochę nieświeży) W siódmym eksperci oraz hejterzy W ósmym szefowej rządu psiapsiółki Wcinają z jajem służbowe bułki W dziewiątym – wszyscy doradcy „Bula” W dziesiątym Donald… Nie, to wiatr hula. A tych wagonów jest ze czterdzieści Ta paranoja się w nich nie zmieści. Lecz choćby przyszło tysiąc Saletów I każdy zjadłby tysiąc kotletów I każdy nie wiem, jak „dawał radę”, Słupków poparcia nie dźwignie żaden… Nagle - zgrzyt! Nagle - wstyd! Partia - w dół! Koła - w muł! Najpierw powoli - jak żółw – ociężale, Ruszyła Platforma po szynach - ospale, Szarpnęła kamery i ciągnie z mozołem I kręcą się, kręcą się „setki” wesołe I biegu przyspiesza, i gna na złamanie, I ściemnia, i mami, obraża i kłamie, A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost! Po torze, po torze, po torze, po głos! Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, Gładko tak, lekko tak toczy się w dal, Jak gdyby ktoś inny tu rządził od lat i straszył, i ściemniał, wył, kopał i gryzł Że „wszyscy umrzecie”, gdy rząd będzie z PiS. A skądże to, jakże to, czemu tak łże? A co to to, co to to, kto to tak prze, Że pędzi, że wali, że bucha buch, buch? To Partia Obciachu wprawiła to w ruch, To partia, co z kotła mediami do tłuków, A tłuki rechoczą przez łzy do rozpuku I wrzeszczą, i plują, i pociąg się toczy, Tak długo aż w końcu z tych torów wyskoczy i w przepaść poleci, i sztandar się zwinie, By żyło się lepiej – Platforma przeminie.   A podem przyjdzie inna partia i roz....doli wszystko w PiSdu...
0
Jestem mieszkańcem Bychawy. I szczerze wstyd mi za wszystkich mieszkających tam, a zwłaszcza w okolicach, Wszystko blokują!. Jak miały być wiatraki to także je zablokowali nie potrafiąc umotywować tego. Po prostu nie i kropka. Zresztą pan burmistrz także do innowacyjnych nie należy. Zresztą prędzej czy później mieszkańców na tyle ubędzie, że zostanie tylko wyburzyć i zaorać Bychawę. Wtedy z chęcią sam przyjdę z młotem, łopatą i grabiami aby równo było przynajmniej.
0
Jestem mieszkańcem Bychawy. I szczerze wstyd mi za wszystkich mieszkających tam, a zwłaszcza w okolicach, Wszystko blokują!. Jak miały być wiatraki to także je zablokowali nie potrafiąc umotywować tego. Po prostu nie i kropka. Zresztą pan burmistrz także do innowacyjnych nie należy. Zresztą prędzej czy później mieszkańców na tyle ubędzie, że zostanie tylko wyburzyć i zaorać Bychawę. Wtedy z chęcią sam przyjdę z młotem, łopatą i grabiami aby równo było przynajmniej.
Też jestem mieszkańcem Bychawy i wstyd mi za ciebie za to "żeś głupi". Poczytaj trochę o szkodliwym wpływie wiatraków o smrodzie z kompostowników i innych szkodliwych rzeczach i dopiero się wypowiadaj!!!
0
Jestem mieszkańcem Bychawy. I szczerze wstyd mi za wszystkich mieszkających tam, a zwłaszcza w okolicach, Wszystko blokują!. Jak miały być wiatraki to także je zablokowali nie potrafiąc umotywować tego. Po prostu nie i kropka. Zresztą pan burmistrz także do innowacyjnych nie należy. Zresztą prędzej czy później mieszkańców na tyle ubędzie, że zostanie tylko wyburzyć i zaorać Bychawę. Wtedy z chęcią sam przyjdę z młotem, łopatą i grabiami aby równo było przynajmniej.
Zgadzam się z Tobą, zero jakiegokolwiek rozwoju, wszystko jest blokowane. Ale no cóż... jeden człowiek nic nie zrobi :(
0
Ja mam kilka pytań. 1. Czy inwestycja wcześniej była omawiana z mieszkańcami Osowy i okolic? 2. Dlaczego została wybrana ta lokalizacja? 3. Czy taka inwestycja nie powinna powstać z dala od zabudowań (na terenach niezamieszkałych)? 4. Dlaczego firma ze Śląska chce inwestować u nas a nie u siebie? 5. Czy władze gminy jednoznacznie wypowiedziały się w kwestii szkodliwego wpływu w/w inwestycji? 6. Dlaczego władze MiG Bychawa ciągle ściągają na nasze tereny inwestycje kontrowersyjne być może szkodliwe dla ludzi i środowiska? Proszę o odpowiedź ludzi znających temat.
0
Ją znam dobrze sytuację i odpowiem na pytania. 1. Nikt nawet nie powiadomił mieszkańców o tym. Wszystko było po cichu pisma dostały tylko dwie rodziny której nie mieszkają najbliżej miejsca W którym ma zostac wybudowane WYSYPISKO SMIECI. Dodam że pismo jakie dostali było napisane w takiej formie że potrzeba prawnika żeby przetłumaczył bł mało który człowiek zna kodeksy karne i ustawy a właśnie w ten sposób było wszystko napisane. 2. Dlaczego ta lokalizacja? Odpowiedź jest prostą. Właścicielem tego miejsca jest Pan Wieczorkiewicz kto go zna ten zrozumie- kasa jest z tego niemala. Tutaj pozwoke sobie dodać że on sam napisał pismo w którym oświadczył że w pobliżu nikt nie mieszka co oczywiście jest kłamstwem ! 3. Oczywiście że powinna dlatego mieszkańcy o niczym nie wiedzieli dlatego wszystko było robione po cichu ale mieszkańcy jeden po drugim dowiedzieli się poprzez wymieniona w artykule "pocztę pantoflowa" . i dzięki Bogu bo bynajmniej mieszkańcy jeszcze.mogą powalczyc o swoje ponieważ maja tylko tydz na odwołanie się jeden dzień później i byłoby pozamiatane. 4. Słyszała że kto inny chciał kupić działkę na której ma powstać to coś , ale za większą sume kupił to PAN Wieczorkiewicz widocznie biznes się nie kręci a za to napewno będą spore i pewne pieniądze. Być może sam to wymyślił? 5. Dzisiaj ma być spotkanie z wlascicielem oraz z burmistrzem i mieszkańcami , ale to nie tylko od tych osób zależy wszyscy czekają nadal na decyzję z Regionalnej Dyrekcji ochrony Środowiska w Lublinie. 6. Odpowiedzi na to pytanie niestety nie znam. Osowa jest wsią miejscem gdzie żyją ludzie i zwierzęta miejscem gdzie powietrze jest i powinno być zdrowsze niż w mieście. Rolnicy uprawiają pola choduja na nich przeróżne rośliny które sprzedają do fabryk a potem trafiają one do sklepów. nie badzbądźmy obojętni! Nie zamieniajmy życia w wysypisko śmieci ! I proszę aby osoby które nie mieszkają tam albo są ślepe na to co się dzieje aby się nie wypowiadały że mieszkańcy Osowy są głupi bo blokują budowę czegoś dobrego. Nie macie pojęcia co się dzieje.
0
Jak jesteś mieszkańcem bychawy to się zamknij bo jeśli to wybuduja ty również od czujesz tego skutki ! A nie sama Osowa
0
Dziękuję za odpowiedź ale w trakcie wyszły kolejne pytania. 1. Dlaczego tak długo ukrywano informacje o inwestycji? 2. Kto zarobi na tej inwestycji? Czy prywatny inwestor, czy gmina, czy ludzie z Osowy, czy właściciel działki? 3. Czy wiadomo ile osób zostanie tam zatrudnionych? 4. Czy jest gwarancja że osoby zatrudnione w tym zakładzie będą z naszej gminy? (po co tworzyć ryzykowną inwestycję na której zarobią inni?) 5. Czy inwestor podpisze klauzulę w umowie, że jeśli inwestycja będzie szkodliwa dla ludzi i zwierząt, będzie szkodzić naszemu środowisku bez protestu wypłaci odszkodowania i zakończy działania na tym terenie w trybie natychmiastowym? (jeśli nie to dla mnie wszystko jest jasne!) 6. W jaki sposób inwestycja będzie opłacalna dla gminy i jakie będą z tego zyski? 7. Czy ryzyko w/w inwestycji będzie opłacalne? (wiem, że dla mieszkańców Osowy nigdy nie będzie, bo kto chciałby zaryzykować i mieć taką firmę koło siebie) 8. Dlaczego gminie tak bardzo na tym zależy? Ja również uważam, iż w w/w temacie powinni się wypowiadać jedynie mieszkańcy Osowy i okolic ponieważ to dotyczy bezpośrednio ich. Padło kilka słów na temat blokowania inwestycji w gminie i tym osobom, które je powiedziały zadam pytanie czy chcielibyście mieć u siebie na działce albo w pobliżu wiatrak lub zakład przetwarzania odpadów? Są dobre i złe inwestycje. To, że coś się dzieje na terenie gminy nie znaczy od razu, że jest dobre. Inteligentny człowiek jest dociekliwy, zadaje pytania i sprawdza czy jest to dla niego korzystne czy nie! Życzę powodzenia, Bychawiak.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.