Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcę go kiedyś zobaczyć

Utworzony przez KK, 22 lutego 2008 r. o 09:48 Powrót do artykułu
NIECH TA PANI POWIE żE JEST PIłKARZEM TO JAK TEN MURZYN RAZ DWA DOSTANIE OBYWATELSTWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to ręce opadaja, porzuciła dwoje dzieci jak psy, gdyby nie kobieta z gdyni która wzieła jasia nadal leżałaby w szpitalu i tam od 11 miesiecy czekałby na dom,ta kobieta opiekowała sie nim od pażdziernika i nadal to robi,matka biologiczna nie zajela sie dziecmi nawet przez godzine a teraz jeszcze mowi,że żle że dziecko przez kilka miesicey mialo dom....to sie w głowie nie mieści ,bohaterka sie znalazła która teraz wykorzystała jasia i rozgłos żeby otrzymać obywatelstwo....w życiu by sie tym dzieckiem nie zainteresowała ale zobaczyła w tym wszystkim szansę na siebie i swojego tyłka.....powinnaś być wdzięczna kobieto,że Jas ma teraz dom a nie szkalowac tą kobietę i z siebie robić bohatera i biedną sierotke....nikt nigdzie nie napisał ani jednego dobrego słowa o tej kobiecie z gdyni co ona musi czuć?potrafiła sie przyznać że nie daje rady i zaofiarowała sie nadal nim zająć aż ktoś go zaadoptuje,mam nadzije ze rodzina adopcyjna w życiu nie pozwoli na kontakt jasia z tą białorusinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misia, wez sie wypaluj z takimi komentarzami, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam ze Madzina postapiła jak prawdziwie i szczerze kochająca, wiedziala ze nie da rady to zglosila ze po urodzeniu chce oddac dzieci nie wyrzuciła ich na smietnik, a komentarz misia to moze pisze ola? tak broni kobiety z Gdyni wiec to pewnie ona. A ola jest nieodpowiedzialna osoba i basta mam andzieje ze Jasia od niej zabiora i trafi do normalnej rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...