Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała sprzedać swoje życie w internecie

Utworzony przez mala, 28 maja 2008 r. o 00:06 Powrót do artykułu
Dobry Bożę, jak to przeczytalam, az mnie ciarki przeszly... Dziewczyna jest naprawde zdesperowana, trzeba jej pomoc. Fajna jest reakcja tego lekarza, oby wiecej takich 'ludzkich odruchow' wsrod naszych medykow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna ma prawo dac takie ogloszenie szuka pomocy i jesli tylko chce moze to robic przez internet postawa lekarza owszem sie chwali ale bez przesady on jej nic nie sponsoruje, polozy ja do panstowego szpitala za panstwowe pieniazki czyli za nasze pieniazki o tylko za to go mozna chwalic ze wezmie ja poza kolejka, bez lapowki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znanych jest wiele portali poprzez które "reklamują" się dziewczyny w różnym wieku, szczególnie nastolatki, dodając zdjęcia swoich pięknych i zadbanych kibici i nikt nie komentuje głośno ich zachowania, a czy to nie jest ich jakieś szczególne wołanie o akceptację i zauważenie? czy w takim razie ta chora dziewczyna nie ma prawa chcieć wygladać lepiej i czuć się lepiej? a jezeli internet był jej jedyną szansa na wyrwanie sie z zaścianka, na zaistnienie? A czy badania na leczonych bez ich wiedzy to moralnie dobre? Czemu zabraniać podejmowania takich decyzji świadomie?... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...