Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodel: brakuje wody, bo rolnicy podlewają maliny?

Utworzony przez KAJ, 1 sierpnia 2012 r. o 22:44 Powrót do artykułu
Niech się tan niby wójt nie tłumaczy tylko od kilkunastu lat tak jest i nic nie zrobili. Co pomoże druga linia wodociągowa jak nie brakuje wody tylko pompy wyłączają. Opłaci im się jeździć kilka razy dziennie tym pordzewiałym żukiem jeździć z chodla żeby zakręcać i za jakieś 3 godziny odkręcać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na sam początek trzeba wymienić Majewskiego a nie pompy!!! Tyle lat i ta sama gadka., słuchać się go nie chce. Jeżeli zakręca wodę to niech obniży podatki do kwoty takiej jaką mieszkaiec może zapłacić według swojego rachunku, wodę ma zapewnić gmina a szefem tej śmiesznej gminy jest Majewski- on decyduje o ilosci wody,kiedy zakrecić a kiedy odkręcić. A z drugiej strony niech pokaże te ogromne plantacje podlewane z rurociągów (każdy większy plantator ma własną studnię) - a cena za owoce z tych plantacji jest taka ielka że każdy leje wodę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODNIEŚĆ CENĘ WODY I PO PROBLEMIE, normalni ludzie tego nie odczują a PLANTATORZY (nie mylić z Rolnikami bo to co innego) nie będą brać wody z wodociągu tylko zrobią sobie swoje studnie. A woda zawsze będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze jedno wody brakuje w dzień kiedy nikt normalny w upały nie podlewa bo to po malinach by było a w nocy co jak twierdza podlewają woda jest. A jak piszą że ktoś kradnie wodę niech przejdą z policją po mieszkaniach z nakazem i sprawdzą mają tam przecież w Chodlu takiego super policjanta tylko niech broń mu zabiorą bo jeszcze będzie strzelał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wody nie było, bo nowe podłączenie pod szklarnie kwietniewskiego szło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego brakuje wody skoro każdy i tak za nią płaci?? bo ktoś się żądzi i panoszy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
we świdnie też była susza w kranach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granice napisał:
A jeszcze jedno wody brakuje w dzień kiedy nikt normalny w upały nie podlewa bo to po malinach by było a w nocy co jak twierdza podlewają woda jest. A jak piszą że ktoś kradnie wodę niech przejdą z policją po mieszkaniach z nakazem i sprawdzą mają tam przecież w Chodlu takiego super policjanta tylko niech broń mu zabiorą bo jeszcze będzie strzelał
Coś słabo poinformowany jesteś... Żaden z pracujących policjantów w Chodlu nie strzelał do nikogo Wiem o jaką sytuację chodzi i jestem troszkę zażenowany tak bezmyślnym komentarzem. Jeśli już chcesz kogoś obsmarować to chociaż zrób to porządnie, a nie pisząc głupoty mając błędne informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poinformowany napisał:
Coś słabo poinformowany jesteś... Żaden z pracujących policjantów w Chodlu nie strzelał do nikogo Wiem o jaką sytuację chodzi i jestem troszkę zażenowany tak bezmyślnym komentarzem. Jeśli już chcesz kogoś obsmarować to chociaż zrób to porządnie, a nie pisząc głupoty mając błędne informację.
Nie pisałem że pracuje w Chodlu ale czytać ze zrozumieniem to cie nie nauczyli. Tylko że mają w Chodlu. A jak Ci się komentarz nie podoba to nie czytaj. A informację mam dobre i nikogo nie obsmarowuje czy coś co napisane było nie jest prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesio wode kradnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chodel to widać zadupie jakich mało tutaj mieszkają sami bajdziorze alkoholicy analfabeci co czytać nawet nie umią i pakerzy co niby przeciw frajerstwu są a jeden na drugiego się sprzedawają wiem co pisze sam tu mieszkam i żałuje że ja sie tu od urodzienia mieszkam bo to dziura zabita dechami najchętniej bym stąd wyjechał i nie wracał do tego zadupia czyli chodla całego co tu rządzi sama patologia to jest dziura którzy ludzie mają się za nie wiadomo kogo a są po prostu marginesem społecznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech zrobio modernizacie chydroforni skoro pompy niedajo rady a za wode tszeba płacić???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...