Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chodel: parafia i gmina zasponsorują miejski szalet

Utworzony przez s, 22 kwietnia 2008 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Hi, hi, hi. Faktycznie, toż to wielka inwestycja, boże wstyd takie rzeczy pisać, dzienniku !Tak, to tylko w Polsce, XXI wiek i toalety nie ma w gminie!A wcześniej gdzie ludzie chodzili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie będzie to wielka inwestycja w gminie z udziałem środków unijnych, gminnych i parafialnych a swoją drogą nie wiedziałam, że sowa i majewski wogóle tańczą i są parą, ala JAJA. A ta mieszkanka Chodla agnieszka, której się zachciało siku w czasie mszy to pewnie ciekot, redaktorka dziennika wschodniego, którą przy okazji proszę by zajrzała na tzw. nową część cmentarza parafialnego, tam dopiero ujrzy temat godny swej gazety. Pozdrawiam zarządcę tegoż cmentarza oraz ochronę środowiska Powiatu w Opolu Lubelskim, zajrzyjcie tam Szanowni Państwo, błagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to tak jakbym oglądał film z początku lat 50 pt "Skandal w Clochemerle" nakręcony we francji na podst. ksążki Gabriela Chevallier o tym samym tytule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hA, HA , HA, HI, HI, HI ALE JAJA JA NIEMOGĘ, TAK MNIE TO ROZBAWIŁO, ŻE RYCZE ZE SMIECHU, JA NIEMIGE, O RANY, AŻ SIĘ POPŁAKAŁEM ZE ŚMIECHU. ALE CZAD. Polska jest fajna normalnie jaja jak berety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j napisał:
hA, HA , HA, HI, HI, HI ALE JAJA JA NIEMOGĘ, TAK MNIE TO ROZBAWIŁO, ŻE RYCZE ZE SMIECHU, JA NIEMIGE, O RANY, AŻ SIĘ POPŁAKAŁEM ZE ŚMIECHU. ALE CZAD. Polska jest fajna normalnie jaja jak berety
A mnie się też chce płakać, ale nie ze śmiechu. Od kiedy "nie mogę" pisze się łącznie. Prosta zasada: "nie" z czasownikami pisz rozdzielnie. a co do NEWSA z Chodla, rzeczywiście godzien łez ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rany, a cóz to za artykuły dziennik tworzy?Kto takie pierdoły pisze, chwalić sie kiblem?I pisać "..damy radę"?A cóż to do diabła za inwestycja?Ileż to pracy by kibel powstał?Gmine nie stac na kibel?Ksiądz się dokłada?(tu-Pochwała dla proboszcza). Naprawdę przeginacie z tymi artykułami w dzienniku, a poziom ludzi którzy to piszą...po prostu brak mi słów. Wstyć się gmino, że taki szalet dopiero powstaje, ma być dopiero. Ot cała polska rzeczywistość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z urzędu "od tanga we dwóch" to rzeczywiście nie wie o co chodzi w kierowaniu gminą. Popatrz wójcie na budynek kina, po ostatnim srodopościu wygląda jak twoje gospodarstwo w ratoszynie. Czy nie lepiej by go poprawić niż pompować i moją kasę w jakiś szalet? Chce gruby, ten od tanga to niech sobie buduje kibel, jego cmentarz, jego budynek a zresztą jaki prawem gminne pieniądze inwestujesz nie na gminne cele? Gdzie tzw. rada gminy/barany/, czy wy też nie wiecie co pilniejsze w gminie? Kto was wybrał, po co? Rece opadają, w imię kibla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja! O czym oni piszą w tym Dzienniku? o szaletach? A ten wójt to jakiś deb*** za przeproszeniem, chwali się na łamach prasy że ma zamiar łamać przepisy dotyczace finansów samorzadowych. JAK MOŻNA GMNINNE PIENIĄDZE WYDAWAĆ NA BUDYNEK NALEŻĄCY DO PARAFII? Kontrole do tej gminy wysłąć i to szybko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet". Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej. Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza. To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość' date='23.04.2008, 18:33' post='24647'] "Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet". Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej. Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza. To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie. o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
"Będzie nowa droga, chodniki, miejsca parkingowe i co najważniejsze, publiczny szalet". Ten szalet jest zdecydowanie potrzebny, przede wszystkim dla tych piszących na forum powyżej. Dostali sraczki i obrzucają gównem kogo się da, nawet księdza. To zdaje się jest ta supergówniana grupa planująca zdobyć władzę w gminie. o jaką, Władzę ????? jaką władzę można mieć w gminie??? Jesli jest się wójtem, czy radnym to się służy i pracuję na rzecz gminy i jej mieszkańców. To teraz jest nieformalna "Władza" Wójta komunisty i Plebana, który szanuje i " kocha" tych co na " tacę" dają iście osobliwa para do "Tańca" a raczej do grania a tańczyć ma cała reszta jak Oni zagrają - bo to Oni maja " władzę" i to oni dla jej objęcia i utrzymania obrzucili " gównem" wszystkich których tylko mogli a teraz WC wspólnie budują to kolejna osobliwość tej niecodziennej pary, ciekawe co z tego wyniknie. W Bełżycach takie " połączenie Burmistrza i Plebana na zdrowie im nie wyszło a co będzie w Chodlu - zobaczymy..... ??? Pozdrowienia dla uroczej gospodyni, co ona biedna sama robi na plebani jak wójt z proboszczem " Tańczą"????
Wg. mnie to nie widzę nic złego w tym że chcą wybudować szalet. Natomiast co do artykuły to naprawdę o takich pierdołach się nie powinno pisać nawet. A co do proboszcza jest jaki jest, władze lubi ale też chce coś zrobić i nie można mu tego zarzucić. A tobie kolego nie proponuje podawać takiego przykładu jak Bełżyce. Tam mieszkają dziwni ludzie którzy są zazdrośni i by się na nawzajem .... A prałata macie spoko, taki równy koleś że mało takich. Ale lepiej krytykować. Uczył mnie kiedyś religii i lepszego nie spotkałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne ,że każda najmniejsza inwestycja w gminie gdzie nic się nie dzieje , po za tym że dużo się wali - to cieszy. Ale chwalenie się przez tego wójta takimi bzdurami to przeraża. Chłopie od tego tam jesteś żeby działać z ludźmi i coś robić albo udawać że się robi. Prałat jet operatywny to wójta namówił pewnie żeby wspólnie coś tam zrobić , ale żeby z tego "niusa " w prasie robić ? o zgrozo ....................... ale cóż to świadczy o poziomie inteligencji nie tylko tego rozmówcy co się rwie do " tanga z proboszczem" ale i tej pani " redaktor"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodel cmentaz robudowywac a w Gdowie szkołe zmknąc i PANIIE fryzury niech sobie układają .W szkole zostało 3 klasy i powstał zakład FRYZIERSKI.TAK SIĘ NISZCZY SZKOŁĘ SKOLNICTWO I CAŁĄ POLSKĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczesc Boze Ks. Dziekanie. Zaniepokoila mnie ta sytuacja w parafi i w gminie Chodel . Jednak -jak by nie patrzyc i w mojej gminie tez.Zamieszkujac w jednym czasie i w jednym miejscu musimy pamietac Ze zdziwieniem i zrozumienie przygladam sie tej sytuacji , nie mogac jednoczesnie zrozumiec w czym problem i niezrozumienie obywateli Gm,Chodelskiej. Szalet "publiczny" byl w centrum . Wspomne , ze pierwszy raz przyjechalem do Chodla w 1975 dziekowac Panu za wskazana mi droge ,kierowany miloscia do wtedy mojej narzeczonej i jako swiezy rekrut z wojska zawitawszy w Ksiedza dobrodzieja Strony. To przeciez tak niedawno bylo. Pamietam - no, moze nie wszystko. Ale ..pamietam jedyna swiecaca sie latarnie na "krzyzowkach" i klub gminny i kino -ktorego dawno juz nima Pamietam przepasc miedzy "bajciowka" a "zlodziejowka". Troche jeszcze pamietam.Pamietam tych mlodych ktorzy za wczesnie odeszli... Bardzo duzo dzieki Pana pomocy zmienilo sie w Chodlu, i za to Panu dzieki, Kosciol i jego otoczenie rozkwitaja , i chwalic Pana za to powinnismy.Ludzie potracili prace , po tych komunistach, a ci ktorzy sie do nie dorwali zapomnieli o biednych. W miejce starej-gminnej resteuracji powstaly nowe knajpy, mety, chanlowano alkoholem nielegalnym /wiem/poczta polska za niewiedza Ks. Dziekana rozwozono do domow zakazany alkohol. Dzis taki "kibel" w centrum Chodla nie ma znaczenia ..byl , moze bedzie. Nikt nie dba.Najwyzej troche zasmierdzi. Z Panskim pozdrowieniem andrzej cwyl -parafianin.jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak to gdzie??? w krzaki i gdzie sie tylko dalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...