Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chrzanów: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 października 2016 r. o 12:42 Powrót do artykułu
A to nie w tym Chrzanowie radni raczyli się żywcem. Przykład idzie z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA ZAMIAST PILNOWAĆ TO TYLKO POTRAFI CZAIĆ SIĘ W KRZAKACH BY TRAFIĆ KLIENTA NA MANDAT - BO WTEDY JEST WYNIK - CZY OSOBA PRYWATNA MA PRAWO ZABRAĆ MOJE KLUCZYKI OD MOJEGO SAMOCHODU - JEST TO ZWYKŁE PRZESTĘPSTWO - PIJANY ZA KIEROWNICĄ TO POTENCJALNY MORDERCA - ZABIERANIE KLUCZYKÓW TO KRADZIEŻ - A SPASIONE POLICJANTY NIECH DALEJ CZATUJĄ NA JELENIA - DZISIEJSZA POLICJA JEST O WIELE GORSZA I GŁUPSZA OD PRL-OWSKIEJ MILICJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
POLICJA ZAMIAST PILNOWAĆ TO TYLKO POTRAFI CZAIĆ SIĘ W KRZAKACH BY TRAFIĆ KLIENTA NA MANDAT - BO WTEDY JEST WYNIK - CZY OSOBA PRYWATNA MA PRAWO ZABRAĆ MOJE KLUCZYKI OD MOJEGO SAMOCHODU - JEST TO ZWYKŁE PRZESTĘPSTWO - PIJANY ZA KIEROWNICĄ TO POTENCJALNY MORDERCA - ZABIERANIE KLUCZYKÓW TO KRADZIEŻ - A SPASIONE POLICJANTY NIECH DALEJ CZATUJĄ NA JELENIA - DZISIEJSZA POLICJA JEST O WIELE GORSZA I GŁUPSZA OD PRL-OWSKIEJ MILICJI
Z relacji byłego '' Sługi narodu  '' wynika że teraz to  kapują na siebie nawzajem tak skutecznie, że nawet wydział wenętrzny nie ma już zbyt wiele do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla pana który zatrzymał pijaka, oby więcej takich ludzi, którzy nie boją się reagować, 3 promile to się zastanawiam jak gość w ogóle wsiadł do auta, ja jak mam 1 to już mam nogi jak z waty, zawsze po imprezie dmucham w mojego elektrochemicznego alkohita dla pewności, nawet jak mało piję, wolę mieć czarno na białym czy mogę jechac,nie zawsze samopoczucie oddaje stan promili, nie jednemu się wydaje że jest już trzeźwy bo się dobrze czuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymany kierowca posiada prawo jazdy pracuje nadal jako kierowca zawodowy. Takie rzeczy tylko w janowie. Jakie sądy jaka sprawiedliwość . 3 promile i zabawa dalej trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie w tym Chrzanowie radni raczyli się żywcem. Przykład idzie z góry.
 jak już to "Perłą" nie pisz nieprawdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...