Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to był wyjazd turystyczny czy medyczny.Rozumiem,że dzieciom chorym też się od życia coś należy ale w tym przypadku mam wątpliwości .Cały sztab ludzi jedzie na wyprawę za nakrętki.Wolałbym żeby kupić wózek jak to robią inne fundacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dffr napisał:
to był wyjazd turystyczny czy medyczny.Rozumiem,że dzieciom chorym też się od życia coś należy ale w tym przypadku mam wątpliwości .Cały sztab ludzi jedzie na wyprawę za nakrętki.Wolałbym żeby kupić wózek jak to robią inne fundacje.
Zdecydowanie medyczny! W ostatnich miesiącach rozwoju nowotworu już nic więcej nie pozostaje jak tylko zatroszczyć się o sferę psychiki. Polecam zapoznanie się z opiniami osób mających kontakt z dziećmi, które umarły z powodu choroby nowotworowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarstwo na raka jest od wielu lat, tylko koncerny farmaceutyczne smarują gdzie trzeba, żeby nie zaczęto jego produkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dffr napisał:
to był wyjazd turystyczny czy medyczny.Rozumiem,że dzieciom chorym też się od życia coś należy ale w tym przypadku mam wątpliwości .Cały sztab ludzi jedzie na wyprawę za nakrętki.Wolałbym żeby kupić wózek jak to robią inne fundacje.
Na wózek pieniądze niech da NFZ, po co go wyręczać. A NFZ nie da pieniędzy na wyjazd aby wesprzeć psychicznie dzieci i ich rodziny. To jest coś więcej niż zapewnienie godnych warunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...