Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
Jestem z Sopotu i Żadna wiejska ujeżdżalnia z pod Lubelskiej czy też innej wiochy? Nie dorówna trój miastu!! ,poza tym..? Nauczcie się wszyscy pisać!! Polskim językiem JEŁOPY!! ! Gdyż większość napisanych tu wypowiedzi..? Na tym że pięknym forum To walka o zrozumiałość przekazu informacji na temat owego Clubu..? Tak więc gorąco polecam Najpierw naukę !! A dopiero potem dobrą zabawę w miłym oraz na wysokim poziomie!! Towarzystwie ... !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Van Helsing napisał:
Jestem z Sopotu i Żadna wiejska ujeżdżalnia z pod Lubelskiej czy też innej wiochy? Nie dorówna trój miastu!! ,poza tym..? Nauczcie się wszyscy pisać!! Polskim językiem JEŁOPY!! ! Gdyż większość napisanych tu wypowiedzi..? Na tym że pięknym forum To walka o zrozumiałość przekazu informacji na temat owego Clubu..? Tak więc gorąco polecam Najpierw naukę !! A dopiero potem dobrą zabawę w miłym oraz na wysokim poziomie!! Towarzystwie ... !!
Słuszna refleksja, ale zastosuj ją także do siebie: naucz się poprawnie pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chce NOKAUTU chce sobie poruchac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miejsce to kompletna żenada i przede wszystkim wstyd mi że takie miejsce jak "klub" nokaut w ogóle tam zaistniał, film pt."czekając na sobotę" oddaje mentalność ludzi tego miejsca. Ja się doprawdy dziwię że ktokolwiek pozwolił żeby to w ten sposób funkcjonowało. To skandaliczne że wójt gminy Trawniki zezwolił na coś podobnego. Wstyd, tym bardziej że mam tam rodzinę i na prawdę nie chciałabym aby młodzi ludzie znajdowali tam tego typu rozrywki. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyt napisał:
chce NOKAUTU chce sobie poruchac!
Wiesz są miejsca specjalnie do tego stworzone, np. agencje towarzyskie ale chwila przecież w Trawnikach nie czegoś takiego...więc tacy jak ty muszą iść do takiego miejsca jak wspomniany Nokaut, współczuję z całego serca twojej rodzinie, że wychowała takiego idiotę. Pamiętaj o prezerwatywach dzieciaku żeby takie bezmózgie tępaki się nie rozmnażały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pierd**icie jeb**e wiesniaki ten cały nokaut i wy to jedno wielkie gowno i ta cała ochrona to o Kant hu*a rozbić i te wszyskie lamusy co niby bójki wszczynaja jak chcecie prawdziwa bojke zobaczec to możemy się usttawic ponapier**lac sie troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze w wielkopolsce nie ma takiej imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema wieśniaki!!!!!!!!!!!!! Zbierajta puszki , bo aluminium w tym roku w cenie!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bog tak chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jest z tym klubem teraz dzieje się coś tam ten budynek jest wolny czemu zamkneli tam imprezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie klub nokaut typowa speluna dla kaktusow brakuje tam trocin na podlodze i zapachu moczu w powietrzu a co do ochrony szkoda mowic napinka dyskotekowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE TO NIE DYSKOTEKA TYLKO WIELKIE GOWNO!!!!!! CO TO ku*** JEST CHYBA DYSKOTEKA DLA PRZEDSZKOLAKOW SAME CIENIASY LAMUSY I ku*** TANCZACE Z GOLA d*** NA PARKIECIE TO BURDEL A NIE KLUB!!!!!! TYLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten nokaut to jeszcze istnieje? tak z ciekawosci to bym sie przejechał:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak ja czesto jerzdze do dyskoteki mega disco palazo i moge powiedzieć że tam jest kultura jak zaczyna śię jakaś bujka zaraz ohrona wyprowadza zadymiaczy na dwur i wzywa policie kiedyś niedaleko łukowa była dyskoteka MX i puki nie wpadła tam interwecia extra terz było tam zadym z udziałem ochrony i właściciela klubu od tamtej pory żadna dyskoteka się nie udaje a po tamtym zajściu zmieniło się jurz 3 właścicieli klubu a z tego co mi wiadomo dawny właściciel klubu MX były policiant przedywa w zk popów a jak hcecie konkretnej balagi zamałe pieniądze wyrubcie sobie wize na białoróś tam są konkretne zadymy i często ludzie tam giną wiem bo byłem i widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCESZ POCZUĆ KLIMAT Z REPORTAŻU HBO? ŚLEDŹ DJa JERREGO Najpierw Nokaut na w Kol. Szczuczki później 13 KWIETNIA 2009 OTWARCIE DYSKOTEKI POD TĄ SAMĄ NAZWĄ SŁAWNE TRAWNIKI NEXT GRAND ZIRO W MIEJSCOWOŚCI PŁOUSZOWICE PRZENIESIONA PÓŹNIEJ DO GRAND ZIRO - GORAJEC ZASTAWIE KOŁO FRAMOPOLA OBECNIE NIE WIEM CZY NIE MA IMPREZY GRAND ZIRO W PODLESIU  MOŻE WYPOWIE SIĘ KTOŚ KTO BYŁ CZY TO IMPRA DJ JERREGO      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalne zarabianie w sieci, szczegóły: http://dolarek.ulinks.net  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siemanko ludziska ;) pytanko za 100 punktów czy club nokaut istnieje nadal? Może coś innego w tym miejscu jest teraz? Pozdro 600 na kwadracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Disco straszna speluna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jaka dyskoteka zwykły chlew z brzydkimi spoconymi świniami bez zębów tam tylko można było złapać jakiegoś wirusa albo hiv. Jedną wziąłem do golfa to po chwili wrzuciłem ją bo mi pobrudziła tylną kanapę nie mogłem doprać. A ochroniarki to zwykłe wiejskie morele jakyby dostał strzała to by w pierwszy płot w leciał. Ludzie zamiast się żalić że zamknęli tą mordowanie to lepiej weźcie się za normalną robotę i wyjedzcie do miasta bo tam to sie zachlacie na śmierć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...