Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co byś powiedział Tuskowi jakbys go spotkał

Utworzony przez Daron, 14 lutego 2013 r. o 15:41
Ciekawy jestem Waszych opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daron napisał:
Ciekawy jestem Waszych opinii.
Ty ch**u je***y pier***ony ku***ie zaje***y sku***synu wypier***aj z rządu i nie wku***aj normalnych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebiście wku***ony gość napisał:
Ty ch**u je***y pier***ony ku***ie zaje***y sku***synu wypier***aj z rządu i nie wku***aj normalnych ludzi
ależ inteligentny...i normalny...człowiek... wyraził swoje zdanie "niech mowa wasza będzie tak-tak,nie-nie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym "pogratulował" w 100 % zrealizowanych obietnic wyborczych i np. zaprowadził na Pocztę i dał do zapłacenia w formie wezwania 20 milionów rachunków abonamentu RTV !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest ten Tusk >? Ktoś ważny z telewizji ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym podziękowała za jego cierpliwość do tego chamstwa w sejmie i na zewnatrz. Uważam ,że jedyny jest sprostać tej kłótni i awantur zazdrośników pragnących za wszelką cenę władzy. Panie Premierze , jest Pan szlachetny i cieszę się ,że nie wszczyna Pan awantur ,niech Pan robi swoje dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy się bucu POwiesisz ????? i czy to będzie piątek ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBE PYTANIE,ŚWIETNE ODPOWIEDZI -SPRAWCIE JESZCZE ABY TO PRZECZYTAŁ, MAM NADZIEJĘ ŻE ZA TO WSZYSTKO CO POROZPIEPRZAŁ W CZASIE SWOICH ŻĄDÓW BĘDZIE SĄDZONY,I NA PODSTAWIE PRAWOMOCNEGO WYROKU OBWOŻONY W KLATCE PO KRAJU ,ABY KAŻDY MÓGŁ GOŚĆIA OSOBIŚĆIE OLAĆ LUB OPLUĆ,NIESTETY NIE KAŻDY WIE ŻE NIE WSZYSTKO CO NAMATACZYŁ DA SIĘ ODKRĘCIĆ. -CHODZĄ POGŁOSKI O JAKIMŚ TAJEMNYM ,PRYWATNYM ZWIĄZKU Z PALIKOTEM -CZYŻBY CHCIELI MIEĆ ZE SOBĄ DZIECI-CZY TYLKO ADOPTOWAĆ CZYJEŚ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...