Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dziesiąty parafianin jest aktorem

Utworzony przez apostol, 30 marca 2008 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Mam pytanie czy tym wszystkim ludziom to odbilo dokumentnie,polecam wizyte u psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd nagle tylu żydów z judaszm na czele w tej wiosce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty człowieku sam do psychiatry idź. Ja w mistarium gram przez 5 lat i nie widze potrzeby, żebym Ja ani inni udali sie do psychiatry !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD KIEDY YAMAHA PISZE SIE PRZEZ "CH" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w twojej parafi to coś potrafią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ PARAFIA ŚWIERSZCZÓW 28 MARZEC 2010r ŚWIERSZCZÓW GMINA CYCÓW DOJAZD DROGA 82 LUBLIN - WŁODAWA GODZ.10 PO MSZY SW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREPRASZAM MISTERIUM W ŚWIERSZCZOWIE 28 MARCA O GODZ. 12 PO MSZY SW. ZAPRASZAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SERDECZNIE ZAPRASZAMY w W NIEDZIELĘ GODZ 12 ŚWIERSZCZÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ PARAFIA ŚWIERSZCZÓW 28 MARZEC 2010r ŚWIERSZCZÓW GMINA CYCÓW DOJAZD DROGA 82 LUBLIN - WŁODAWA GODZ.10 PO MSZY SW.
W tym roku 29.03.2015r/niedziela/godz.12.30 serdecznie zapraszamy na autentyczne przeżycie. fotogaleria lat ubiegłych www parafia świerszczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku 29.03.2015r/niedziela/godz.12.30 serdecznie zapraszamy na autentyczne przeżycie. fotogaleria lat ubiegłych www parafia świerszczów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...