Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co nowego w Łęcznej? - LLE24.pl

Utworzony przez LLE24.pl, 21 grudnia 2012 r. o 10:10
Powstaje nowy portal "bez wąsów w tle". Jeśli lubisz i potrafisz pisać artykuły, napisz na adres podany na stronie! Ten portal nie jest skażony cenzurą, poruszymy każdy, nawet najbardziej kontrowersyjny temat. Otwarcie już w 2013 roku! Zapraszamy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za to jaki ruch zrobi sam jeden w kilku wcieleniach potrafi forum rozgrzać do czerwoności. Tak potrafi sam z sobą dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooo portal o wszystkim w Łęcznej. Brawo!!! Proszę napisać o radnym który skrzynki w Łęcznej zaśmieca swoimi kartkami. Czyżby z pieniędzy samorządowych ? Co za ironia losu w wykonaniu tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kuczyński nie czujesz pan żenady? Napisz kolejne 3 komentarze będzie bardziej wiarygodnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam powiem,że w Łęcznej dużo zmieniło się na dobre,nowe szlaki lomunikacyjne,remonty starego miasta,remont przy CK,sporo zrobiono w szkołach.Park dla deskorolek,ronda w różnych miejscach,nowa komenda policji,kościoły, jak przypomnę sobie początek i Łęczną po prawej stronie DK 82 i po lewej Pasternik,no to kopara opada.Niech tam różne józenki i inne tadeusze przyjrzą się ile można zrobić za 10 lat,nie wspomnę o dworcu.Jeszcze trzeba aby bartolini poszedł do dobrego okulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzrokowiec napisał:
Ja tam powiem,że w Łęcznej dużo zmieniło się na dobre,nowe szlaki lomunikacyjne,remonty starego miasta,remont przy CK,sporo zrobiono w szkołach.Park dla deskorolek,ronda w różnych miejscach,nowa komenda policji,kościoły, jak przypomnę sobie początek i Łęczną po prawej stronie DK 82 i po lewej Pasternik,no to kopara opada.Niech tam różne józenki i inne tadeusze przyjrzą się ile można zrobić za 10 lat,nie wspomnę o dworcu.Jeszcze trzeba aby bartolini poszedł do dobrego okulisty.
gwoli wyjaśnienia: ronda - GDDKiA głowna ulica miasta - GDDKiA Komenda Policji - Powiat Kościoły... chyba to nie wymaga komentarza Dworzec - W. Adamski Chciałeś nam powiedzieć że jedynumi wykonanymi w ostatnich latach inwestycjami miejskimi był "park deskorolek" ? Mam nadzieję, że Twój wpis to jedna wielka ironia. Moje wytłumaczenie powstało tylko dlatego aby ktokolwiek nie odebrał Twojego wpisu poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
gwoli wyjaśnienia: ronda - GDDKiA głowna ulica miasta - GDDKiA Komenda Policji - Powiat Kościoły... chyba to nie wymaga komentarza Dworzec - W. Adamski Chciałeś nam powiedzieć że jedynumi wykonanymi w ostatnich latach inwestycjami miejskimi był "park deskorolek" ? Mam nadzieję, że Twój wpis to jedna wielka ironia. Moje wytłumaczenie powstało tylko dlatego aby ktokolwiek nie odebrał Twojego wpisu poważnie
A trzy ronda poza GDDKiA,a nowe nawierzchnie ulic,a rozwiązanie komunikacyjne Piłsudskiego i do Staszica,a obwodnica od Szkolnej koło kościoła Marii-Magdaleny,a wiele innych ulic świętych w okolicach KP Policji no to ludzie może zobaczą,a ten co drwi to w nocnik robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba naprawde jesteś niezwiązany z łyncno. Jak żyje nie widziałem tu żadnej obwodnicy. Powiem więcej, jeśli nic się nie zmieni w UM to nigdy jej nie zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie związany z Łęczną napisał:
a rozwiązanie komunikacyjne Piłsudskiego i do Staszica
Śmiem twierdzić że po tym wątpliwym rozwiązaniu, które nosiło w nazwie "poprawę bezpieczeństwa" kolizji jest tam znacznie więcej niż wcześniej. Pewną przypadłość miał swojego czasu mityczny król Midas, nasz dobry gospodarz ma "podobnie" tylko, że to czego się dotknie, zamienia się w ... (wymyślcie sobie w co)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w fontannę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzrokowiec napisał:
Ja tam powiem,że w Łęcznej dużo zmieniło się na dobre,nowe szlaki lomunikacyjne,remonty starego miasta,remont przy CK,sporo zrobiono w szkołach.Park dla deskorolek,ronda w różnych miejscach,nowa komenda policji,kościoły, jak przypomnę sobie początek i Łęczną po prawej stronie DK 82 i po lewej Pasternik,no to kopara opada.Niech tam różne józenki i inne tadeusze przyjrzą się ile można zrobić za 10 lat,nie wspomnę o dworcu.Jeszcze trzeba aby bartolini poszedł do dobrego okulisty.
Zapomniałeś dodać Ratusza - władza ma się dobrze. A tak na serio to w tym roku inwestycje tylko na wampirowie były i stare miasto ale to jest wieloletnia a gdzie indziej to .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zapomniałeś dodać Ratusza - władza ma się dobrze. A tak na serio to w tym roku inwestycje tylko na wampirowie były i stare miasto ale to jest wieloletnia a gdzie indziej to .........
Przynajmniej macie ratusz bo był to leżący wieżowiec z XIX wieku.Gratuluję w miastach zachodniej Polski ratusz jest chlubą mieszkańców najczęściej najokazalszy budynek tak zostało po Niemcach w Lycnie powinny być baraki,a może kontenery jako ratus z,można i tak.Co was kiedyś w życiu ucieszy zaściankowi bytownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak i jak ktoś wspomniał mamy taką samą fontannę jak w polanicy zdroju hahahaha metropolia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moby napisał:
tak tak i jak ktoś wspomniał mamy taką samą fontannę jak w polanicy zdroju hahahaha metropolia
Ciesz się z tego,że rano się obudzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem, że są tacy których nawet to nie cieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie dzieło architektury łęczyńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fundator musiał być jeszcze wększy dlatego pewnie jest anonimowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promocję z obi nazywacie wielką szuką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i poszły konie po betonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...