Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co w restauracjach piszczy?

Utworzony 11 października 2015 r. o 15:30 Powrót do artykułu
tym razem anonimowy smakosz nie wyliczył ile kosztowało Go zaproszenie kobiety na posiłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Non stop te same knajpy Pan Sulisz wciska na siłę ....:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym razem anonimowy smakosz nie wyliczył ile kosztowało Go zaproszenie kobiety na posiłek
Jeśli był nim nasz osławiony Waldi to może dostał podwójną porcję ... i to za friko.  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anus (med.) oznacza ODBYT (viede:Anus Chilingaryan, która pełni rolę gospodyni i szefa kuchni.....)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli był nim nasz osławiony Waldi to może dostał podwójną porcję ... i to za friko.  ;)
Najlepszy kucharz wśród "dziennikarzyn" i najlepszy dziennikarzyna wśród kucharz. P.S.I ja też odnoszę wrażenie,że za darmową wyżerkę robi knajpie reklamę.Jeśli natomiast zostanie pobrana od niego opłata za wyżerkę - knajpa ma przewalone.Na pewno będą niepochlebne recenzje. Smacznego!!!! A swoją drogą trudno oceniać jakość posiłku.Jednemu może potrawa smakować,innemu natomiast nie,W tej sytuacji ocena ma wartość niewymierną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na flaki to tylko do Piask! Byłem ostatnio po 20 latach i smak ten sam.... pycha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Danie: Uczta Leminga? Purre szczawiowe z mierabelkami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W restauracjach piszczą właściciele jak ich Waldek S. nawiedzie i za darmo bedzie chciał się nażreć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że trolle na posterunku. Jak to łatwo ocenić smak i jakość dania zza biurka. Idźcie, spróbujcie a później piszcie oceny dań. Flaki w Piaskach faktycznie dobre, jadłem dwa razy. W Piastowskiej jadłem kilka razy i zawsze jedzenie było dobre. Ostatnio parę lat temu golonkę i była smaczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piaskach flaki śmierdziały flakiem, rzygać się chce więcej tam nie zjem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohydne zdjęcie! Niedobrze się robi. CO TO MA BYĆ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohydne zdjęcie! Niedobrze się robi. CO TO MA BYĆ???
To chyba ulubiony przysmak naszego Waldka Sulisza.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w restauracjach piszczy? Reklama pana Sulisza , już niejedna osoba przejechała się na jego rekomendacjach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czebureki z mięsem to tradycyjne danie kuchni tatarskiej. To swego rodzaju pierogi smażone na głębokim oleju. Tatar czy Ormianin?????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...