Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zdrożeje, a co potanieje w 2017 roku? Używane samochody, żywność, paliwa...

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2016 r. o 15:46 Powrót do artykułu
małpy cholerne nie dały mi za darmo 500+ a ceny podnoszą, by ich szlag trafił bo musze na każdy grosz jebać w tej cholernej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana dla barana,sobie premie po 10 000 Błaszczak,Rafalska,Maciora itd za ciężka pracę,policji coby pilnowali dobrze ,,dobrej zmiany,,podwyżki czyli jak za komuny dla ZOMO kasa,klerowi miliony a dziadom emerytury po 10zł super,dbamy o dobro Polski rozumiecie Kowalski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież zywnosc juz podrozala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci komentujący nie wiedzą że żyją od 25 lat w gospodarce wolnorynkowej gdzie ceny ustala popyt i podaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko rząd wprowadził 500plus w sklepach dało się zauważyć podwyżki cen żywności! A teraz z kolei potanieją luksusowe limuzyny a te starsze powyżej 11 lat podrożeją ...Ja się pytam ile ludzi stać na luksusowe limuzyny w tym kraju a ile na te używane?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tańszy powinien być cukier..... no tak, produkt spożywczy nr 1 dla Polaka. Nacukrzyć go, niech cukrzyca już całkiem nas zeżre. A to co wartościowe i zdrowe - ceny w górę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CENY + ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ci ludzie biorą pieniądze na ***rele .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Das Welt Auto to świetny wybór. My z mężem też tam kupiliśmy auto dla mnie i jestem bardzo zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...