Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo chętnie zaszczepię moje dziecko na odrę szczepionką monowalentną która była dostępna w Polsce do 2002 r.-teraz nie jest dostępna-dlaczego?W krajach europy zachodniej jest do tej pory dostępna.Pozatym jakoś nikt 20 lat temu nie był jakoś szczepiony przeciw śwince i różyczce-trzeba było przechorować i jakoś nic nikomu się nie działo.A fakt jest taki że rzeczywiście rodzic zostaje sam z problemem niepożądanego odczynu szczepiennego,jeżeli taki się pojawi.Cały ten system szczepień w naszym kraju kuleje, jak i cała służba zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że rodzice którzy nie szczepią swoje dzieci powinni podpisywać oświadczenie że w przypadku zachorowania dziecka na chorobę na którą nie zaszczepili dziecka sami ponoszą koszty leczenia łącznie z pobytem w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że rodzice którzy nie szczepią swoje dzieci powinni podpisywać oświadczenie że w przypadku zachorowania dziecka na chorobę na którą nie zaszczepili dziecka sami ponoszą koszty leczenia łącznie z pobytem w szpitalu
Kim ty do chója jesteś ?  sprzedawcą szczepionek ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zaszczepić moje dziecko dopiero przed pójściem do szkoły. Na wszystkie wymienione choroby. Bardzo chętnie zapłacę za jego leczenie, jeśli zachoruje na cokolwiek przed momentem zaszczepienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że rodzice którzy nie szczepią swoje dzieci powinni podpisywać oświadczenie że w przypadku zachorowania dziecka na chorobę na którą nie zaszczepili dziecka sami ponoszą koszty leczenia łącznie z pobytem w szpitalu
Kto będzie ponosił koszty powikłań poszczepiennych i gdzie tego dochodzić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychicznie rodzice.Do głowy by mi nie przyszło narazanie własnego dziecka,ci ludzie powinni iść do wiezienia bo wysokie grzywny dzieciom zdrowia i życia nie wroca.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dzieci uszkodzone przez powikłania poszczepienie powinny być dożywotnio SKUTECZNID rehabilktowane, leczone, wożone na zabiegi, objęte bezpłatną kompleksową nie limitowaną opieką, mieć całodobowejlgo opiekuna i pielęgniarkę i godne utrzymanie na koszt NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że rodzice którzy nie szczepią swoje dzieci powinni podpisywać oświadczenie że w przypadku zachorowania dziecka na chorobę na którą nie zaszczepili dziecka sami ponoszą koszty leczenia łącznie z pobytem w szpitalu
W takim razie rodzice, którzy przekarmiają dzieci powinni płacic za ich walkę z otyłością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychicznie rodzice.Do głowy by mi nie przyszło narazanie własnego dziecka,ci ludzie powinni iść do wiezienia bo wysokie grzywny dzieciom zdrowia i życia nie wroca.!
Psychicznie to dziecko może zachorowac po szczepoinkach, prosze poczytac o autyzmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopacz,Arłukowicz,oni was wszystkich wypłacą ale Qurwa gumami i paralizatorem, oj głupi i tępy narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim ty do chója jesteś ?  sprzedawcą szczepionek ??
  Do szkoły, analfabeto - a nie "prezesować" na forum! Patologia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy, że przybyło nam 1000 d e b i l i na Dzikim Wschodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dzieci uszkodzone przez powikłania poszczepienie powinny być dożywotnio SKUTECZNID rehabilktowane, leczone, wożone na zabiegi, objęte bezpłatną kompleksową nie limitowaną opieką, mieć całodobowejlgo opiekuna i pielęgniarkę i godne utrzymanie na koszt NFZ.
Uważam że dzieci uszkodzone przez powikłania poszczepienie powinny być dożywotnio SKUTECZNID rehabilktowane, leczone, wożone na zabiegi, objęte bezpłatną kompleksową nie limitowaną opieką, mieć całodobowejlgo opiekuna i pielęgniarkę i godne utrzymanie na koszt NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos poswieci troszeczke czasu i poczyta o szczepionkach to zastanowi go fakt ze nie ma zadznego potwierdzenia naukowego o ich dzialaniu. Wiem ze to dziwi co pisze ale nimocenicie moja wypowiedz to poczytajcie. Klamstwo powtwrzane wielokrotnie staje sie prawda i nie myslcie ze lekarze chca zle. Oni nie sa o tym uczeni, wiec jak przez 6 lat nauki mowia im ze cos dziala to tak mysla. Do tego co sie dzieje terza w mediach na temat szczepien przyczynila sie firma lobbingowa wynajeta przez firmy farmaceltyczne. Wiadomo, ze jak nie wiemy o co chodzi to chodzi o kase. Dziecko do 3 roku zycia dostaje 28 szczepionek powiazanych. Szczepionki kosztuja od 100 do 2000 tysiecy zlotych za jedna. Jest to placone z naszych podatkow wiec nie sadzcie ze sa bezplatne. Od kazdego dziecka firma farmaceltyczna ma ponad 10 tys zl za szczepienia wiec maja o co walczyc a na dodatek jest to przyklepaneprzez nasz rzad. Na nieszczescie firm farmaceltycznych mamy konstytucje ktora 7gwarantuje nam nietykalnosc cielesna i moga nas tylko straszyc karami. Odwolanie od kary w terminie wyznaczonym powoduje z automatu jej wycofanie bo jest niezgodne z konstytucja. Dla tego mamy podawane informacje jakduzo zosralo nalozonych kar a nie ma informacji ile osob zostalo ukaranych. Przepraszam za pisownie ale nie mam polkiej czcionki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły, analfabeto - a nie "prezesować" na forum! Patologia!
Kto ci bucu za to płaci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos poswieci troszeczke czasu i poczyta o szczepionkach to zastanowi go fakt ze nie ma zadznego potwierdzenia naukowego o ich dzialaniu. Wiem ze to dziwi co pisze ale nimocenicie moja wypowiedz to poczytajcie. Klamstwo powtwrzane wielokrotnie staje sie prawda i nie myslcie ze lekarze chca zle. Oni nie sa o tym uczeni, wiec jak przez 6 lat nauki mowia im ze cos dziala to tak mysla. Do tego co sie dzieje terza w mediach na temat szczepien przyczynila sie firma lobbingowa wynajeta przez firmy farmaceltyczne. Wiadomo, ze jak nie wiemy o co chodzi to chodzi o kase. Dziecko do 3 roku zycia dostaje 28 szczepionek powiazanych. Szczepionki kosztuja od 100 do 2000 tysiecy zlotych za jedna. Jest to placone z naszych podatkow wiec nie sadzcie ze sa bezplatne. Od kazdego dziecka firma farmaceltyczna ma ponad 10 tys zl za szczepienia wiec maja o co walczyc a na dodatek jest to przyklepaneprzez nasz rzad. Na nieszczescie firm farmaceltycznych mamy konstytucje ktora 7gwarantuje nam nietykalnosc cielesna i moga nas tylko straszyc karami. Odwolanie od kary w terminie wyznaczonym powoduje z automatu jej wycofanie bo jest niezgodne z konstytucja. Dla tego mamy podawane informacje jakduzo zosralo nalozonych kar a nie ma informacji ile osob zostalo ukaranych. Przepraszam za pisownie ale nie mam polkiej czcionki.
---- Ty jesteś głupi czy udajesz? Szczepionki stymulują układ immunologiczny i w ten sposób wytwarza się coś takiego jak pamięć poszczepienna i kiedy zachorujesz Twój organizm będzie wiedział jak z tym walczyć. W którym miejscu masz tutaj brak potwierdzonego działania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---- Ty jesteś głupi czy udajesz? Szczepionki stymulują układ immunologiczny i w ten sposób wytwarza się coś takiego jak pamięć poszczepienna i kiedy zachorujesz Twój organizm będzie wiedział jak z tym walczyć. W którym miejscu masz tutaj brak potwierdzonego działania?
Nic nie stymulują tylko kaleczą i zabijają,nabijają kasę dystrybutorom, lobbystom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---- Ty jesteś głupi czy udajesz? Szczepionki stymulują układ immunologiczny i w ten sposób wytwarza się coś takiego jak pamięć poszczepienna i kiedy zachorujesz Twój organizm będzie wiedział jak z tym walczyć. W którym miejscu masz tutaj brak potwierdzonego działania?
  Witam, Bardzo proszę ludzi, którzy wypowiadają sie w tej sprawie o zapoznanie sie ze składem i jak szczepionki są uzyskiwane. Nie mogę czytać dyskusji ludzi ,którzy nie zadali sobie trudu sprawdzenia co ich dzieci mają wstrzykiwane. Mam niestety styczność z rehabilitacją dzieci wiec proszę nie pisać że szeczpinki nie mają negatywnego działania. Szkoda że dla pieniedzy osłabia sie społeczeństwo. Zastanowił sie ktoś z was skąd dziecko w wieku kilku miesięcy ma raka. Pomyślcie troszeczke, poczytajcie ile razy przekroczona jest na przykład dawka rtęci w szczepionkach,   Do użytkowniak o niku "gość" jesteś ciemną istotą która wierzy we wszystko co mu wmawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won ordynator !!! Zgadzam się z kolegą w 100 procentach. Jedno z moich dzieci umarło 3 dni po szczepionce  MMR i do tej pory nikt za to nie odpowiedział !!!! Wypierdalać z tymi szczepionkami. Chcesz to sie szczep Głąbie, ale daj innym wybór POSRAŃCU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My dopiero po 2 miesiącach podjęliśmy decyzję o nieszczepieniu, w Polsce tak naprawdę nikt nie interesuje się dziećmi których los ciężko doświadczył po szczepieniach, liczą się tylko statystyki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...