Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cuple: Cztery osoby ranne w wypadku koło Bełżyc

Utworzony przez kjguhyfghdcgc, 7 października 2011 r. o 18:42 Powrót do artykułu
ruch jest zablokowany ? Bo akurat tamtędy się wybieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kjguhyfghdcgc napisał:
ruch jest zablokowany ? Bo akurat tamtędy się wybieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałam tamtędy jakieś pół godziny temu od Bełżyc w stronę Poniatowej... policja stoi na rozjeździe Chodel/Poniatowa kierują jadących na Opole drogą na Chodel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cz, ktoś ma więcej informacji na temat wypadku na Cuplach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś wie czy te osoby są tutejsze czy może tylko przejeżdżali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dziwnego, że w Cuplach są wypadki w miejscu gdzie bezpiecznie można jechać "50" stoi znak ograniczenia do 70 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam bez problemu mozna jechac 90 bez przesady nastepny "PO" kierowca z ograniczeniami sie odzywa tylko troche wyobrazni mozna jechac szybko ale z wyobraznia a z predkoscia 50 to czlowieku ponaitowa - lublin co jest 40 km bys jechal 2 godziny bite czas czlowieku pomyslec i wlaczyc wyobraznie NIEDZIELNY KIEROWCO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Irena maila lub nr , to mogę przesłać, nie przez forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
tam bez problemu mozna jechac 90 bez przesady nastepny "PO" kierowca z ograniczeniami sie odzywa tylko troche wyobrazni mozna jechac szybko ale z wyobraznia a z predkoscia 50 to czlowieku ponaitowa - lublin co jest 40 km bys jechal 2 godziny bite czas czlowieku pomyslec i wlaczyc wyobraznie NIEDZIELNY KIEROWCO
Mieszkam w tej miejscowości i jeżeli myślisz, że na tym zakręcie w prawo koło lasu można jechać 90 to powodzenia życze ;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakręt ten ma specyficzny profil. Ja spokojnie przy suchej nawierzchni wchodzę tam 90km/h ale TYLKO jadąc od strony Lublina. Jadąc od Poniatowej 60km/h to już niezłe ryzyko, osobiście widziałem tam chyba 5 aut a ile ich tam wszystkich wyleciało aż strach pomyśleć... Macie jakieś nowe info ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anita89 napisał:
Daj Irena maila lub nr , to mogę przesłać, nie przez forum
szukaj mnie na nk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
tam bez problemu mozna jechac 90 bez przesady nastepny "PO" kierowca z ograniczeniami sie odzywa tylko troche wyobrazni mozna jechac szybko ale z wyobraznia a z predkoscia 50 to czlowieku ponaitowa - lublin co jest 40 km bys jechal 2 godziny bite czas czlowieku pomyslec i wlaczyc wyobraznie NIEDZIELNY KIEROWCO
Niestety takich kierowców jak ty było już wielu. Tych, którzy myśleli, że pokonają ten zakręt z taką prędkością. Niestety nie wszyscy przeżyli... Ten wypadek to już drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia!!! Karetki na sygnale jeździły dzisiaj od rana w tej okolicy!!! Nie pomagają nawet częste w ostatnich tygodniach akcje "tajniaków", którzy mają prawdziwe eldorado w Cuplach. Mało kto jeździ tutaj przepisowo i ciężko przejść pieszo czy przejechać rowerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Cupli napisał:
Niestety takich kierowców jak ty było już wielu. Tych, którzy myśleli, że pokonają ten zakręt z taką prędkością. Niestety nie wszyscy przeżyli... Ten wypadek to już drugie takie zdarzenie dzisiejszego dnia!!! Karetki na sygnale jeździły dzisiaj od rana w tej okolicy!!! Nie pomagają nawet częste w ostatnich tygodniach akcje "tajniaków", którzy mają prawdziwe eldorado w Cuplach. Mało kto jeździ tutaj przepisowo i ciężko przejść pieszo czy przejechać rowerem.
Czy nie mozna zrobic cos z tym zakretem,tyle ludzi juz tam stracilo zycie i zdrowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie coś na temat najbardziej poszkodowanej osoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego mowie ze mozna jechac szybko ale z wyobraznia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 miesięcy minęło już od tego wypadku, na szczęście wszyscy przeżyli. Choć nie każdy żyje tak jak wcześniej...niektórym osobom życie zmieniło się o 180 stopni...próby walki i własne życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...