Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PDW Chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PDW Chłopaki.
Milcz ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie charakterne ziomki, a teraz jeden drugiego sprzedaje :):):) oj strach ma wielkie oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dresiarska wsiowa bandziorka. Po ryjach widać że to prostaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi złamasami do gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie to piszesz? Sprawę można podzielić na 2 tury. 1 gdzie Michał K. siedząc na rowerze został zaatakowany przez Marcina M. a następnie obaj między sobą okładali się po twarzy, gdy Marcin M. powiedział "mam dość" Michał K. zostawił go i odszedł na bok. Wtedy zaczyna się druga tura, gdzie Bartłomiej T. i Patryk K. we dwóch biją po tułowiu i twarzy Macina M. Michał K. Już w drugiej części nie uczestniczy. Zmarł on na skutek pęknięcia śledziony co zostało spowodowane kopnięciem, a według zeznań świadków, tylko jeden z nich kopał i nie był to ani Patryk K. ani Michał K.  Zastanówmy się nad wydawaniem pochopnych osądów, zmarły miał ponad 3 promile alkoholu we krwi i był bardzo agresywny, z resztą to jego zachowanie nie jest nowością dla mieszkańców miejscowości. Odpowiadając od razu na pytania skąd to wiem, otóż byłem dzisiaj na sali sądowej i słyszałem wypowiedzi wszystkich świadków i oskarżonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha czerniejów z tego słynie ''frajesrtwo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie dokładnie sytuacji to zamknąć mordy frajerzy i przestańcie komentować głupio pierdolone cwaniaki którzy jako pierwsi by spierdol ale!! Chłopaki będzie git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac frajerski czerniejow !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra dobra, około 5 lat temu, do czerniejowa pojechał mój znajomy- ci którzy zobaczyli, że jest obcy i go nie znali, jest z innej wioski ( bo przeciez to najważniejsze) również go pobili, do dziś ma skutki uboczne pobicia więc jestem w stanie uwierzyć we wszystko co jest wyżej napisane!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...