Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taraz jak już tym ludzie odmieniło co do księdza to nich teraz pójdą do niego i przeproszą. Łatwo jest kogoś szykanować i oskarżać a przyznać sie do błędu i przeprosić to nie ma komu. Kościół to nie zagroda dla osoby wierzacej ksiąd przychodzi z posługą i trzeba przyjąć go z godnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ciemnogród.Smieszne rydzykowe społeczenstwo przestało walic focha na plebanka.buhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymoher napisał:
ale ciemnogród.Smieszne rydzykowe społeczenstwo przestało walic focha na plebanka.buhahaha
teraz ciemniactwo w modzie, nawet Komorowski nawoływał do zgody , żeby nie walić focha tylko pracować dla Polski - ale to musi być z niego ciemnogród co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu niech Cię Bóg prowadzi w tej posłudze. Pamiętaj ,że koledzy z Elektrycznej Cię pamietają i pozdrawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księze Krzysztofie, powodzenia!
Ostatnio edytowany 7 sierpnia 2010 r. o 19:54
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem niepotrzebny jest ten cały rozgłos, nowy artykuł.. Jeśli ludzie przyzwyczaili się do nowego proboszcza, a on do nich to chyba dobrze, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem po co znowu ten temat ciągnąć niech już wszyscy dadzą spokój ci co najwięcej protestowali teraz pierwsi w kościele i taka jest prawda!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem ten artykuł był niepotrzebny bo nie rozumiem co ten tekst miał udowodnić ludziom???? nie rozgrzebuje się starych ran!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądzę że w tym artykule jest wiele nieprawdy ponieważ za posługą księdza Marka też były msze w dni powszednie i też były festyny i jakoś nikt o tym nie pisał w gazecie.Trochę skromności ludzie.Ksiądz Marek wiele zrobił dla naszej parafii i nie zapominajmy o nim bo to był wspaniały człowiek. W naszej parafii ostatnio nikt o tamtej sytuacji nie rozmawiał ale po tym artykule znowu zacznie się gadanie i to może źle zadziałać na księdza Krzysztofa i na nasza parafie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest artykuł sponsorowany przez naszą kurię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modlimy się za ks Marka i za ks Krzysztofa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie pamiętam aby za ks. Marka były festyny, droga krzyżowa czy cokolwiek, poza koszeniem trawy. Jedynie odpust w Parafii był, bo nawet bierzmowania nie było. Bez wątpienia dbał o cmentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, który z księży coś nawywijał że biskup zrobił roszadę. To stara metoda w kościele katolickim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę najmniejszego sensu powracania do tamtej sprawy, niby szczytem marzeń był spokój, który obecnie względnie jest zauważalny, a tu nagle publikacja tego artykułu. Czytając go widać stronniczość dziennikarza i przedstawienie sytuacji tylko z jednej strony. Nie należy zapominać o byłym proboszczu, też wiele dobrego czynił podczas swojego pobytu. Nie urządzał festynów, to prawda, ale nie oszukujmy się na wspomnianych dwóch ,,imprezach" uczestniczyłam i nie zaobserwowałam, aż tak ogromnej liczby osób. Ksiądz to ksiądz. Choćby nie wiem w jakich superlatywach przedstawiony byłby ów proboszcz, nikt nie zaprzeczy, że wobec parafian zachowuje się obcesowo. A jego nowe porządki na cmentarzu i nazywanie sztucznych kwiatów ,,badziewiem"? Akurat takie zachowanie nie przystoi żadnemu księdzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Czy to jest artykuł sponsorowany przez naszą kurię?
Ogólne przesłanie wskazuje, że jak najbardziej jest on sponsorowany przez kurię. Muszę trochę posłodzić. heh. Mało księża ostatnio nawywijali? a Kościół nic, cicho sza. Jak ktoś mądrze powiedział: ,, Kto się modli pod figurą ten ma diabła za skórą". Pozdro dla wszystkich antyfanów kleru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiek napisał:
Nie widzę najmniejszego sensu powracania do tamtej sprawy, niby szczytem marzeń był spokój, który obecnie względnie jest zauważalny, a tu nagle publikacja tego artykułu. Czytając go widać stronniczość dziennikarza i przedstawienie sytuacji tylko z jednej strony. Nie należy zapominać o byłym proboszczu, też wiele dobrego czynił podczas swojego pobytu. Nie urządzał festynów, to prawda, ale nie oszukujmy się na wspomnianych dwóch ,,imprezach" uczestniczyłam i nie zaobserwowałam, aż tak ogromnej liczby osób. Ksiądz to ksiądz. Choćby nie wiem w jakich superlatywach przedstawiony byłby ów proboszcz, nikt nie zaprzeczy, że wobec parafian zachowuje się obcesowo. A jego nowe porządki na cmentarzu i nazywanie sztucznych kwiatów ,,badziewiem"? Akurat takie zachowanie nie przystoi żadnemu księdzu.
...To jak ksiądz jest pro-ekologiczny to źle? A Ty, Kasiulek czemu nie powiesz księdzu wprost, że cie traktuje "obcesowo'? Wygarnij mu to prosto w oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
...To jak ksiądz jest pro-ekologiczny to źle? A Ty, Kasiulek czemu nie powiesz księdzu wprost, że cie traktuje "obcesowo'? Wygarnij mu to prosto w oczy.
Za bardzo nie mam jak, za dużo dewotek i tercjanek się kłębi koło niego, a co druga to rozwódka, albo na wiarę żyję Wiadomo swój do swego ciągnie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiek napisał:
Za bardzo nie mam jak, za dużo dewotek i tercjanek się kłębi koło niego, a co druga to rozwódka, albo na wiarę żyję Wiadomo swój do swego ciągnie;)
...okropna jesteś... albo zazdrosna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='parafianka1' date='07 August 2010 - 21:15 PM' timestamp='1281208500' post='326370'] moim zdaniem ten artykuł był niepotrzebny bo nie rozumiem co ten tekst miał udowodnić ludziom???? nie rozgrzebuje się starych ran!!!!!!!!! Oj parafianko parafianko stare rany to pozostawiły blizny choćby twoje i i moje i innych posty na tym forum to przecie nie znikneło... ... a artykuł jest bardzo ale to bardzo potrzebny mniej może ks. Krzyśkowi i czerniejowianom choć myślę że im też nieco się przyda ... tekst ten niesie coś bardzo ważnego pokazuje że mimo scen gorszących i całego wstydu jakiego narobiono można się pogodzić ... to doskonały przykład nie tylko dla Czerniejowa czasy mamy aż nadto ciekawe o choćby sprawa Krzyża przed Pałacem Namiestnikowskim czy postawa jego obrońców i jego wrogów czegoś wam nie przypomina? jest wstyd jest nienawiść, są pokazowe modły i jest jawna kpina z człowieka i jego wiary ... ... Czerniejów jednak i to jak potoczyły się u Was sprawy niesie nadzieję i przesłanie... można się pogodzić i można się szanować ... prywatnie cieszę się że moj stary kolega sobie poradził z sytuacją trudną że umiał iść od domu do domu - nie jednokrotnie pomiędzy ludzi od których nic dobrego go nie spotkało że się nie uląkł w ciemnej dolinie i poszedł gdzie go posłano jak owcę między wilki... i wilki którymi przecie nie są ludzie ale ich emocje raczej się rozpierzchły... czerniejowianie mają powód do dumy bo przecie nie ks. Krzysiek się sam ze sobą pogodził zrobiono to wspólnie mam nadzieję że i ks Marek sobie dobrze radzi... ... Czerniejów daje dziś dobry przykład dla całej Polski oby więcej było takich księzy i takich parafian http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif LUX EX CZERNIEJÓW pozdrawiam wszystkich
Ostatnio edytowany 8 sierpnia 2010 r. o 10:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...