Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czuby, samolot?

Utworzony przez ~Krzysiek~, 9 czerwca 2010 r. o 14:41
3 razy cos przelecialo nad czubami, glos silnikow samolotu, glosny, jakby lecial za nisko, ktos to slyszal pare minut temu?? co to bylo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez to slyszalem i nie mam pojęcia co to moze byc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam - Na LSMie też wyraźnie słyszalny na pewno jakiś myśliwiec. Raz widziałem smugę - szybko się rozmyła (jakieś 2 min.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwiec, tylko skąd i po co nad naszymi głowami latał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez słyszalam, bylo baardzo głosno, wszyscy ludzie na balkonach wyglądali a ci z chodnikow przysuwali sie do scian, nnie mam pojecia co to bylo jesli samolot to lecial zdecydowanie za nisko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krazyl dokladnie 4 razy... dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może ćwiczą do pokazów ######www.85lat.wsosp.deblin.pl/index.php...=16&lang=pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
krazyl dokladnie 4 razy... dziwne
to były dwa F-16 ... leciały na jakichś 2-3 tys.; nie widziałem czy miały polskie szachownice :-) fiknęły 4 razy nad Lublinem 2 razy W-E i 2 razy N-S i poleciałyyyyyyyyy.... :-) ale kto ich tutaj puścił i co robiły w Lublinie ?!? -- może to zabezpieczenie wizyty Jarosława K. w mieście :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Sławinkiem też ...ale jeśli myśliwiec i jeśli za nisko to dlaczego nie było go widać? dzieci na osiedlu wszystkie zaczęły do domów uciekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jeżdżą na sygnale policja i karetki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestraszyłem się na na żarty! Dzienniku, zajmij się tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...