Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czujecie się gorsi ?

Utworzony przez pajacyk, 1 lutego 2010 r. o 20:13
Jestem ciekawy czy czujecie sie gorsi od mieszkancow innych miast? Czy czujecie sie prowincjuszami i kmiotkami z Polski B? Czy przeciwnie chwalicie sie skad jestescie i bronicie swojej Malej Ojczyzny? Mamy kompleksy wobec Warszawy, Krakowa, Wroclawia, Poznania? Jak to jest? Zapraszam do dyskusji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam niedaleko Opola Lubelskiego i zwiedziłem kawałek Polski ostatnimi czasy. Powiem Ci, że kompleksów jako takich nie mam względem wymienionych miast. Szczerze mówiąc, to najbardziej podobał mi się Rzeszów. Lublin nawet nie ma z nim porównania. Mili ludzie, jakoś tak swojsko tam jest, teoretycznie biedniejszy region od lubelszczyzny a i drogi lepsze i sporo czyściej. Nigdy nie starałem się ukryć, że pochodzę z lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze wsi napisał:
Mieszkam niedaleko Opola Lubelskiego i zwiedziłem kawałek Polski ostatnimi czasy. Powiem Ci, że kompleksów jako takich nie mam względem wymienionych miast. Szczerze mówiąc, to najbardziej podobał mi się Rzeszów. Lublin nawet nie ma z nim porównania. Mili ludzie, jakoś tak swojsko tam jest, teoretycznie biedniejszy region od lubelszczyzny a i drogi lepsze i sporo czyściej. Nigdy nie starałem się ukryć, że pochodzę z lubelskiego.
jak u pana Boga za miedzą to nie znaczy że gorsi po wizycie w stolicy miło wrócic na nasze lokalne drogi bez korków i z niewielkim ruchem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...