Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Darius widzę z Garbowa... Uwziął się na sokoła bo ich instruktor wyrzucił kiedyś z pracy obecnego wójta Garbowa bo był niekompetentny i nielojalny i donosił na swojego pracodawcę do swojego układziku a teraz przy okazji wypadku chce się wplątać tegoż pracodawcę w całą sprawę. Tyle w tym temacie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy atakują pana Niedbałe to klakierzy wojta Firleja, którzy się mszczą za serwis www.naszgarbow.pl Tam jest pokazana prawdziwa praktyka obecnej wladzy w Garbowie. Polecam.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kimkolwiek jesteś to wiedz, że perfidnie kłamiesz. Jesteś w stanie zostać nawet adwokatem diabła. Nieładnie. Tutaj rozmawiamy o faktach, a nie o tym kto jest jakim wójtem i co robi. Fakt jest taki, że Niedbała był w Kępie, przyglądał się strzelaniu i jest w jakimś stopniu odpowiedzialny za to co tam się stało. Kolejny fakt jest taki, że było o nim niezwykle cicho. Informacje o Niedbale pojawiały się tylko w komentarzach, a nigdy nie wychodziły od redaktorów. Dopiero wczoraj w gazecie pojawiły się informacje o "urzędniku z kancelarii prezydenta Lublina". I wskutek rozmowy na forum sytuacja się klaruje - LOK, Sokół, Niedbała - wszystko się układa w całość. O panu Firleju wypowiadać się nie będę, ale jego nie było w Kępie, nie strzelał, nie jest żadnym sokolnikiem więc jest poza sprawą - oprócz tego, że zabronił im strzelać w Garbowie na festynie, co należy uznać za dobry uczynek. Miejcie chociaż trochę godności i honoru człowieka!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany na 100% ,że gdy by ten rolnik ze swoimi dziećmi zabawiał się bronią w tym samym miejscu (nawetbez tak tragicznego finału)-to już dawno by siedział za kratkami.No ale to udział w tej "zabawie" brała udział władza i iiii......Nikt nie jest winien. Trzeba przyznać,że ich dzieci strzelają bardzo celnie.  Policjant pozwala dzieciom na zabawę bronią?????. No ja też chcę uczyć 12-latka jeżdzić samochodem po drodze publicznej. Tylko,że- jest mała różnica- ja nie należę ani do władzy,ani do żadnej elyty.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się zastanawiam w jaki sposób"instruktor" podtrzymywał dziecku glocka  ??????  ,,ale celowanie i strzał to już samo dziecko??? na mój nos cos tu nie gra.jeśli uczy sie kogoś strzelać z reworweru to staje sie za nim i oboje celują (uczeń trzyma za rękojeść ,) spust nacisnąć może tylko jeden z nich-uczeń  ,ale celują razem. w ten sposób  uczy się odpowiedniej postawy strzeleckiej  oraz oswaja  z odrzutem. mówienie że strzelało dziecko mozna włożyc między bajki.    poza tym skąd oni wiedzą że kula nie wyleciała jak strzelali dorośli ,a pewni są ,że stało sie to póżniej.   jeśli  postrzelony rolnik był 600m dalej to ---kałach ma strzał skyteczny do 1500m teoretycznie  ,praktycznie do 650 --  glock  50m -- dziwne.   pm84 glaubaryt kaliber 9mm strzelanie do tarczy na 50 m pociski wylatywały jakbypluć  pestkami wisni  
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że mamy takie zaj EEe biste sądy!
  Prokuratura dopiero co zamknęła postępowanie przygotowawcze i skierowała akt oskarżenia do sądu, ale już wiadomo, że sądy złe. Jeszcze nie zdążyły się sądy w tej sprawie nasądzić, ale już sądów wina ...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako osoba obracajaca sie w dosc zmilitaryzowanym sreodowisku, jakim sa rekonstruktorzy historyczni, napisze tak- komus zabraklo zdrowego rozsadku i wyobrazni. Bo dziecko w wieku 9-10 lat w ogole nie powinno siendotykac do naladowanej, sprawnej broni. U nas wszelkie rzeczy zwiazane z bezpieczenstwem sa przestrzegane rygorystycznie, i tak dochodzi do wypadkow, bo wypadki, niestety, sa nieodlaczne, tak samo jak zdarzaja sie np. W lotnictwie, szybownoctwie etc. ale pewne rygory bezpieczenstwa sa zachowywane. Tutaj, jak czytam, tego nie bylo. I po prostu w pale mi sie nie miesci zeby dziecku dac bron do reki :((( ludzie, myslcie, to nie boli!!!!! I to niewazne w tym momencie, kto wystrzelil owa feralna kule, naprawde niewazne. Liczy sie fakt, totalnego zlekcewazenia wymogow bezpieczenstwa przez organizatorow imprezy.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto chce kogo w co wplątać, ale cała sprawa śmierdzi z pewnością bardziej niż by to wynikało z artykułu, a także programu pani Jaworowicz, gdzie wszystko jest zazwyczaj jasne i dokumentuje tezę przyjętą przez redaktora. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że - jak sugeruje Darius - sprawa powinna być objęta szczególnym nadzorem, bo chce się tu chyba - jak w przysłowiu - powiesić cygana, choć zawinił kowal.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt i nikogo nie ruszy !!!  wszyscy chleją razem !!! Żenada.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
program jaworowicz?-oszczerstwa i pomieszanie faktów
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie fakt jakim cudem z Glocka doleciała kula tak daleko, może gdyby ktoś strzelał prosto do rolnika to i tak pewnie by nie doleciała, a tu wszyscy byli w dołku i jak byl nawet odrzut to kula leciała by elipsą więc pewnie długość lotu kuli byla by rownież skrócona. Co do śledztwa to powinni być wyłączeni i sędziowie i prokuratura z lubelskiego i krasnickiego macki prominentów lokalnych zostałby zablokowane.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  ... Osobą kluczem faktycznie może być wspomniany wcześniej Zdzisław Niedbała, który mając odpowiednie znajomości w Kancelarii Prezydenta Lublina i w Powiecie Lubelskim może być poza zainteresowaniem śledczych.  Niedbała faktycznie działa w tym "Sokole", organizuje wyjazdy, strzelanie, biega po lesie w mundurze wehrmachtu. Chyba jest... nie wiem dokładnie - trzeba sprawdzić - nawet prezesem Garbowskiego Gniazda Sokoła, czyli raczej postać ze świecznika niż szeregowy działacz.  I co więcej - od początku całej afery jego nazwisko pojawiało się tylko w komentarzach, a nigdy w artykułach. Może komuś zależało, zeby było o nim cicho? Nie mnie to jednak oceniać. Dobrze, że wczoraj ktoś zwrócił na niego uwagę, bo aż nie mogę uwierzyć, że odpowiedzialni są tylko ludzie, który mówili "cel, pal, ognia". Może taki mieli... rozkaz? Naprawdę lepiej by było gdyby to się nigdy nie wydarzyło. Żadna kara nie zwróci zdrowia Panu Andrzejowi, ale kolejną paranoją by było gdyby wszyscy zawinili, a tylko Watrasa i tego policmajstra powiesili.   Co za obłuda piszącego ten post.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie Niedbała miał podjąć kroki? Po tej wypowiedzi na sesji nie odezwał się ni słowem. Udaje, że problemu nie ma i dla bezpieczeństwa nie przychodzi na sesje rady gminy do Garbowa, bo panicznie boi się wójta Firleja. Teraz atmosfera robi się naprawdę gęsta i naszego lokalnego sokoła odpowiedzialność nie ominie. Ciekawe czy tylko moralna.
  Wysłuchałem dość cierpliwie nagrania z tej sesji i zauważyłem że p. wójt zabawił się w wymiar ludowej sprawiedliwości. Ponad pół godziny czytał oskarżenie i przytaczał jakieś ekspertyzy. Fatalne wystąpienie, facet nie ma kultury osobistej. Ośmieszył się żądaniem od Z.N. ustosunkowania się do incydentu w gm. Borzechów i zrobił z niego odpowiedzialnego za wydarzenia na dzikiej strzelnicy, tak jakby był organizatorem tej imprezy. Poza tym wójt wykazał się kompletną ignorancją historyczną. Nie ma pojęcia o roli i celach ruchu gimnastycznego Sokół, pod zaborami i efektach jego działalności. Jaką to zbrodnię popełnił Z.N. ze stara się wychowywać młodzież w duchu patriotycznym, w duch skautingu?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłosci - rozumiem, ze ten mundur Wehrmachtu to miał byc przytyk.    Niestety, na zdjęciu, które pojawiło sie w tym watku, rzeczony pan ma na sobie mundur Bundeswehry w kamuflarzu "flectarn". To sa bardzo popularne u nas rzeczy, ze względu na swa taniość. Więc niestety, z tym Wehrmachtem nie wyszło.  
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się zastanawiam w jaki sposób"instruktor" podtrzymywał dziecku glocka  ??????  ,,ale celowanie i strzał to już samo dziecko??? na mój nos cos tu nie gra.jeśli uczy sie kogoś strzelać z reworweru to staje sie za nim i oboje celują (uczeń trzyma za rękojeść ,) spust nacisnąć może tylko jeden z nich-uczeń  ,ale celują razem. w ten sposób  uczy się odpowiedniej postawy strzeleckiej  oraz oswaja  z odrzutem. mówienie że strzelało dziecko mozna włożyc między bajki.  poza tym skąd oni wiedzą że kula nie wyleciała jak strzelali dorośli ,a pewni są ,że stało sie to póżniej. jeśli  postrzelony rolnik był 600m dalej to ---kałach ma strzał skyteczny do 1500m teoretycznie  ,praktycznie do 650 --  glock  50m -- dziwne. pm84 glaubaryt kaliber 9mm strzelanie do tarczy na 50 m pociski wylatywały jakbypluć  pestkami wisni
Te filozof stań a ja do ciebie strzelę ze 100 metrów z gloka i zobaczymy czy pociki wylecą jak pestki z lufy tylko najpierw kup sobie trumnę.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie pokoresponduję z forumowiczami, którzy znają ten lokalny układ. Proszę pisać m.wrona2@tvn.pl 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można uznać strzelanie z AK47 jako nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu?? Nieumyślnie można kogoś potrącić samochodem. AK 47 nie jest używany przez kłusowników. Ak47 to ciężki karabin szturmowy, jego zasięg to 3 TRZY kilometry. Bezpośrednie trafienie przebija dwie osoby na wylot. Siła jest taka, że przebija niezbrojone ściany. DECYDUJĄC się na strzelanie z takiego sprzętu w nieprzystosowanym miejscu UMYŚLNIE i z PREMEDYTACJĄ narażamy otoczenie w promilu 3 km na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Więc zarzuty moim zdaniem są śmieszne i wynikają tyko ze znajomości osób z tego układu.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można uznać strzelanie z AK47 jako nieumyślne spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu?? Nieumyślnie można kogoś potrącić samochodem. AK 47 nie jest używany przez kłusowników. Ak47 to ciężki karabin szturmowy, jego zasięg to 3 TRZY kilometry. Bezpośrednie trafienie przebija dwie osoby na wylot. Siła jest taka, że przebija niezbrojone ściany. DECYDUJĄC się na strzelanie z takiego sprzętu w nieprzystosowanym miejscu UMYŚLNIE i z PREMEDYTACJĄ narażamy otoczenie w promilu 3 km na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Więc zarzuty moim zdaniem są śmieszne i wynikają tyko ze znajomości osób z tego układu.
W układzie ludzi z pod znaku koniczynki wszystko można, czyż lubelszczyzna nie jest lennem danym tym panom ze słomą w butach?
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
program jaworowicz?-oszczerstwa i pomieszanie faktów
Ale wszystko o nielegalnych strzelaniach baranie
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto chce kogo w co wplątać, ale cała sprawa śmierdzi z pewnością bardziej niż by to wynikało z artykułu, a także programu pani Jaworowicz, gdzie wszystko jest zazwyczaj jasne i dokumentuje tezę przyjętą przez redaktora. Dla mnie nie ulega wątpliwości, że - jak sugeruje Darius - sprawa powinna być objęta szczególnym nadzorem, bo chce się tu chyba - jak w przysłowiu - powiesić cygana, choć zawinił kowal.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.