Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Daniel zaryzykował życie, aby ratować życie

Utworzony przez aa, 21 lutego 2010 r. o 10:58 Powrót do artykułu
Obciążyć dziada (tak nie pomyliłem się dziada) za akcję ratunkową i za leczenie strażaka. Będzie pamiętał i drugi raz nie zaryzykuje życia i zdrowia innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO CI WĘDKARZE TO PLAGA.W ANGLII JEST DOBRY ZWYCZAJ POWĘDKOWAĆ ZŁOWIĆ NA WĘDKĘ RYBKĘ ZROBIĆ ZDJĘCIA I WYPUŚCIĆ, A U NAS TO ZWYKLI MIĘSIARZE ZABIERAJĄ CO POPADNIE. POWINIEN BYĆ PRZEPIS ŻEBY WĘDKARZ ŁOWIĄCY NA LODZIE MIAŁ LINKĘ ASEKURACYJNĄ.A KOSZTAMI AKCJI RATOWNICZEJ STRAŻAKÓW POWINIEN BYĆ OBCIĄŻONY WĘDKARZ. TO BY DAŁO LUDZIM DO MYŚLENIA, NIEZALEŻNIE OD WIEKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownik bohater a wędkarz idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie się czepiać wędkarza. Każdy ma jakiegoś bzika, Wy którzy rzucacie błotem na pewno też (NA BANK szybka jazda samochodem, a przecież bezpieczne to nie jest). A Pan strażak, który uratował mu życie jest strażakiem z powołania, bo tylko takich ludzi przyjmują do pracy - takich którzy chcą ratować życie ludzkie! Ja jestem dumny z tego, że są jeszcze tacy ludzie co nie zwarzając na siebie idą, ratują, czasami zostają ranni lub nawet giną. Sam chciałbym ratować życie, dlatego się uczę w tym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem sporo na temat pracy strażaka ponieważ mój ojciec nim był przez ponad 20 lat i niejednokrotnie narażał swoje życie na rzecz innych. Podziwiam pana Daniela ja jego determinację i poświęcenie się w ratowaniu wędkarza. Trzymam kciuki za najszybszy powrót do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech - ci mięsiarze - życie zaryzykują, żeby tylko ryj napchać - a ryba w supermarkecie 20 zł/kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
respekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I proszę nie zapominać o przedłużeniu wieku emerytalnego strażakom do 65 lat. Będziemy mieli dużo starych doświadczonych (lub martwych) bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='codziennik' date='21.02.2010, 12:57:17' post='237743'] Przestańcie się czepiać wędkarza. Każdy ma jakiegoś bzika, Wy którzy rzucacie błotem na pewno też (NA BANK szybka jazda samochodem, a przecież bezpieczne to nie jest). A Pan strażak, który uratował mu życie jest strażakiem z powołania, bo tylko takich ludzi przyjmują do pracy - takich którzy chcą ratować życie ludzkie! Ja jestem dumny z tego, że są jeszcze tacy ludzie co nie zwarzając na siebie idą, ratują, czasami zostają ranni lub nawet giną. Sam chciałbym ratować życie, dlatego się uczę w tym kierunku. [/quote To ucz się dziecko i pamiętaj, że można mieć bzika, ale nie kosztem życia czy zdrowia innych. W przeciwnym przypadku to to nie bzik to "zbrodnia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...