Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Jeż: Byłem zły

Utworzony przez pozytywny, 24 grudnia 2009 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Świetnie się czytało... szkoda, że tak krótko Życie Cię wiele nauczyło- widać to w każdym zdaniu wypowiadanym przez Ciebie- gratualcje za wiarę i nie poddanie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i trzymam kciuki Historia pokazuje, że jak się chce to można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani red. Agnieszko Mazuś... "A tu facet karze mi robić coś bez sensu. " doprawdy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst rewelacja. I człowiek rewelacja. Obydwaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna opowieść wigilijna na paradę równości - spotkał pedał pedała i świat się odmienił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że byłeś gwałcony w więzieniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
riko,TDriver kur.... najwiekszym pedalstem to jestescie wy, takich pedalow trzeba po mordzie na ulicy napier*** leszcze, w du*** byliscie, gowno widzieliscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wesołych Świąt !!! pozdrowienia od kolegi z wojska tak trzymaj Darek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżu, wszystkiego najlepszego, Wesołych, Spokojnych Świąt. Zawsze byłeś w porządku. Cieszę się, że coś się zaczęło układać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst się urywa w najciekawszym momencie! Kto tak pisze??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje odwagi i szczerości. Jeśli to wszystko prawda , nie omieszkam odezwać sie do pana w celu przeprowadzenia jakiegoś wywiadu. Mam nadzije , ze jeszcze o panu usłsze.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie to wszystko napisales Jezu,bylem z Tobą w Holandii zawsze byles bardzo w porządku wobec wszystkich ktorzy wtedy zarabiali tam na chleb.Ciesze sie ze jest wokol Ciebie glosno teraz-tak pozytywnie glosno,szkoda tylko ze nie wspomniales cos o "Dziadku" ktory zawsze byl blisko Twoich problemow,mysle jednak ze o Nim pamietasz... Pozdrawiam Cie serdecznie zycząc samych sukcesow i wpadnij do 68 bo jakos zapomniales ostatnio o nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i z czego tu się cieszyć, że rozrabiał, że był chuliganem, no to jak wszyscy by tak rozrabiali w tym wieku to byśmy mieli wesoło w naszym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemasz to ja twoj ziomek z pod celi nie wiedziałem ze tak sie zachowales sprzedales sie po calosci i jestes zwyklym leszczem nie przyznawaj sie do ludzi?????? z ktorymi siedziales ty fieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zycie pokazuje, ze jak sie chce to wszystko mozna, zycze wytrwałosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZU PAMIETASZ JAK ZPIER.....ES Z KROCHMALNEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godna historia, ciekawe czy cała ekipa z teatru wiedziała od początku o Twojej przeszłości, nie bali się Ci zaufać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wspomnienia Skruszonego Wielkiego Gangstera!!!Śmiechu warte żeby popierdułka opowiadał takie bzdety ,ciekawe co po tym artykule myślą o nim przestępcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny przestępca po Sindbadzie z ryjem wyjściowym i nasrane we łbie.W cyrku robotę znajdziesz przy małpach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czym jest się tu chwali, że kogoś okładałeś po mordzie, siedziałeś w więzieniu, ale mi przykład, o nie, zeby moje dzieci przynajmniej nie brały z takiego kogoś przykładu. Przezyc po ludzku to jest to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...