Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dariusz Jeż: Byłem zły

Utworzony przez pozytywny, 24 grudnia 2009 r. o 17:36 Powrót do artykułu
Fajny facet z Ciebie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje Darek i pozdrawiam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jesteście niemożliwi, Ten kto ma serce i nie jest po prostu zazdrosny nie nazwie doskonałego aktora "popierdułką".Pan Dariusz opowiedział o swoim życiu , bez wątpliwie ciężkim życiu,ale pokazał ,że nawet te dzisiejsze dresy mogą kimś być, nie muszą kraść obijać innym twarzy,jestem pewien ,że gdyby nasz "Dres" zamiast siedzieć pod blokiem wszystkie pieniądze wydawać na fajki i piwko posiedziałby w domu przy książkach a pieniądze odkładał na potrzebniejsze w życiu rzeczy to byłby kimś np. aktorem.Dzisiejsza ludzka znieczulica jest okropna. Mam nadzieję ,że moje dzieci będą się inspirować Panem, Panie Dariuszu, powodzenia i życzę Panu więcej sukcesów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje, ciesze sie Panskim nowym zyciem Panie Darku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siema morgan to ja skorek daj znać na ten adres brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze byłeś moim idolek, bardzo sie ciesze i jestem z ciebie ogromnie domny! Musiało ci sie udać ,no bo w końcu takie nazwisko zobowiązuje... Stęskniłem sie za tobą Tato:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję, nie było łatwo wyjść z Wieniawy, to fakt! Tyle lat mineło od tamtej pory. Monia jeśli nas widzi to napewno jest dumna z ciebie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszust , złodziej , kryminał !!!! bandzior , gangster i darmozjad żyjący z cudzej krzywdy !!! to piszę ja benek , a ty *** jeż-u wiesz o kim mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...