Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja kiedyś zgłaszałam do PKP, że dróżnik otworzył na 5 min szlabany, aby auta przejechały, kiedy juz było widac najdjeżdzający kolejny pociąg. Dostałam taką odpowiedź: Szanowna Pani, Otrzymaliśmy odpowiedź od Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie, które przeprowadziło postępowanie względem Pani zgłoszenia. Przesyłamy treść odpowiedzi: W trakcie postępowania wyjaśniającego ustalono, że rogatki na przejeździe zostały zamknięte na plecenie dyżurnego ruchu dla pociągu przejeżdżającego o godz. 8.08. Jednocześnie dyżurny ruchu mając informacje o istniejącej sytuacji na drodze kolejowej oraz opóźnieniu kolejnego pociągu, polecił dróżnikowi przejazdowemu otworzyć rogatki w celu przepuszczenia oczekujących samochodów i ponownie zamknąć rogatki dla pociągu opóźnionego, przejeżdżającego przez przejazd o godz. 8:13. Czas pomiędzy przejazdami pociągów to dokładnie 5 minut. Czynności wykonywane przez dróżnika przejazdowego na polecenie dyżurnego ruchu były w pełni uzasadnione, nie stwarzały zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu pojazdów drogowych i ruchu pociągów. Nie stwierdzono naruszenia przez pracowników postanowień instrukcji i przepisów kolejowych. Pozdrawiamy PLK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się teraz dziwić, że zginął niewinny człowiek, jak już wcześniej były takie praktyki!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepa ta rowerzystka była? Rozumiem w samochodzie radio, rozmowa, komórka ale na rowierz ? Chyba że dzida włożła sobei słuchawki, kaptur i wio na tory. Teraz niewinny człowiek dostanie 8 lat za taką tępą pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś zgłaszałam do PKP, że dróżnik otworzył na 5 min szlabany, aby auta przejechały, kiedy juz było widac najdjeżdzający kolejny pociąg. Dostałam taką odpowiedź: Szanowna Pani, Otrzymaliśmy odpowiedź od Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie, które przeprowadziło postępowanie względem Pani zgłoszenia. Przesyłamy treść odpowiedzi: W trakcie postępowania wyjaśniającego ustalono, że rogatki na przejeździe zostały zamknięte na plecenie dyżurnego ruchu dla pociągu przejeżdżającego o godz. 8.08. Jednocześnie dyżurny ruchu mając informacje o istniejącej sytuacji na drodze kolejowej oraz opóźnieniu kolejnego pociągu, polecił dróżnikowi przejazdowemu otworzyć rogatki w celu przepuszczenia oczekujących samochodów i ponownie zamknąć rogatki dla pociągu opóźnionego, przejeżdżającego przez przejazd o godz. 8:13. Czas pomiędzy przejazdami pociągów to dokładnie 5 minut. Czynności wykonywane przez dróżnika przejazdowego na polecenie dyżurnego ruchu były w pełni uzasadnione, nie stwarzały zagrożenia dla bezpieczeństwa ruchu pojazdów drogowych i ruchu pociągów. Nie stwierdzono naruszenia przez pracowników postanowień instrukcji i przepisów kolejowych. Pozdrawiamy PLK
kablarz, donosiciel, szuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepa ta rowerzystka była? Rozumiem w samochodzie radio, rozmowa, komórka ale na rowierz ? Chyba że dzida włożła sobei słuchawki, kaptur i wio na tory. Teraz niewinny człowiek dostanie 8 lat za taką tępą pałę.
sie okaże czy taki niewinny, jak podnosił szlabany między pociagami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kablarz, donosiciel, szuja
Jednym słowem rowerzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ślepy to ty jesteś typie . Jak można pisać takie słowa na tą dziewczyne ?!!! dla mnie Patrycja była obcą dziewczyną nie znałem jej . ale po zdjęciach była to normalna szczęsliwa nastolatka Kochająca Życie . Nie znasz sprway to się nie wypowiadaj człowieku ! moi znajomi byli tam   kiedy ten kretyn  otworzył szlaban by zpowrotem zamknąc go kiedy samochody już na torach były ! PAtrycja nie miałą ani słuchawek ani kaptura jechała rano jak codzień zapewne to pieprz* szkoly uczyła się , a ty nie masz prawa pisać takich rzeczy rozumiesz to ?! Olbrzymia TRagedia i nie życze ci abyś przeżył kiedyś cos takiego co przezywaja teraz jej bliscy rozumiesz ? ja sobie nie wyobrażam co tam się t eraz dzieje u niej w domu i uszanuj Tumanie ! czyjąs tragedie bo nie wiesz co ciebie czeka jutro !        PATRYCJA CHOcIAŻ SIĘ NIE ZNALIŚMY MAM NADZIEJE ZE TAM U GÓRY JEST CI LEPIEJ :///////////////////////////////////////////////////////////////////// .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie okaże czy taki niewinny, jak podnosił szlabany między pociagami
 
sie okaże czy taki niewinny, jak podnosił szlabany między pociagami
Ależ marudzicie... W USA szlabany opuszczają się na około 15 -20 sekund przed wjechaniem pociągu na przejazd -i jakoś nikt nie narzeka. Wszystko zależy od naszej mentalności i uwagi kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to była tępa dzida bo tylko takie osoby jezdzą ze słuchawkami na uszach a ty człowieku uważaj bo nie wiadomo kiedy taka zołza wjedzie ci pod koła. Ślepy to ty jesteś typie . Jak można pisać takie słowa na tą dziewczyne ?!!! dla mnie Patrycja była obcą dziewczyną nie znałem jej . ale po zdjęciach była to normalna szczęsliwa nastolatka Kochająca Życie . Nie znasz sprway to się nie wypowiadaj człowieku ! moi znajomi byli tam   kiedy ten kretyn  otworzył szlaban by zpowrotem zamknąc go kiedy samochody już na torach były ! PAtrycja nie miałą ani słuchawek ani kaptura jechała rano jak codzień zapewne to pieprz* szkoly uczyła się , a ty nie masz prawa pisać takich rzeczy rozumiesz to ?! Olbrzymia TRagedia i nie życze ci abyś przeżył kiedyś cos takiego co przezywaja teraz jej bliscy rozumiesz ? ja sobie nie wyobrażam co tam się t eraz dzieje u niej w domu i uszanuj Tumanie ! czyjąs tragedie bo nie wiesz co ciebie czeka jutro !          Jak można nie zauważyć pociągu !!!!!!!! On trąbi przed przejazdem no chyba że dzida ma słuchawki i słucha "ich troje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slepa ta rowerzystka była? Rozumiem w samochodzie radio, rozmowa, komórka ale na rowierz ? Chyba że dzida włożła sobei słuchawki, kaptur i wio na tory. Teraz niewinny człowiek dostanie 8 lat za taką tępą pałę.
Ty  matole porypany , nie dość że jesteś analfabetą , to i bezmózgiem. Nie wiesz jak są tam tory zbudowane , to sie nie wypowiadaj. Tępy to jesteś ty do potęgi x. Zakapturzony fręndzlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty  matole porypany , nie dość że jesteś analfabetą , to i bezmózgiem. Nie wiesz jak są tam tory zbudowane , to sie nie wypowiadaj. Tępy to jesteś ty do potęgi x. Zakapturzony fręndzlu
 gimbaza i kolega slepej się odezwał. Na tych torach widać wszystko więc pewnie kaptur i głośna muza w uszach spowodowała że wlazło toto na tory. Gimba i jej język. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociąg relacji Kołobrzeg - Kraków?  Kołobrzeg   20:04    Ustronie Morskie 20:18  20:19    Koszalin 20:49  20:51    Sławno 21:16  21:17    Słupsk 21:34  21:35    Lębork 22:13  22:14    Wejherowo 22:37  22:38    Gdynia Główna 22:57  23:16    Sopot 23:26  23:28    Gdańsk Oliwa 23:32  23:34    Gdańsk Wrzeszcz 23:39  23:43    Gdańsk Główny 23:48  23:53    Tczew 00:14  00:15    Laskowice Pomorskie 01:01  01:02    Bydgoszcz Główna 01:41  02:01    Toruń Główny 02:40  02:43    Włocławek 03:25  03:26    Kutno 04:03  04:04    Łowicz Główny 04:32  04:33    Sochaczew 04:50  04:51    Warszawa Zachodnia 05:24  05:25    Warszawa Centralna 05:30  05:35    Warszawa Wschodnia 05:42  05:56    Pilawa 06:42  06:43    Dęblin 07:16  07:17    Pionki Zach. 07:46  07:47    Radom 08:04  08:06    Skarżysko-Kamienna 08:33  08:34    Suchedniów 08:42  08:43    Kielce 09:11  09:14    Jędrzejów 09:45  09:46    Sędziszów 10:00  10:01    Miechów 10:19  10:20    Kraków Główny 10:49       Jak w PRL-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy komuś się pojęcia pomyliły? A może to taka tendencja unijna, jak rak to też ryba. Jaka katastrofa???   Za słownikiem pwn:   katastrofa 1. «wydarzenie, w którym ginie wiele osób lub dochodzi do dużych strat materialnych» 2. «zjawisko tragiczne w skutkach, obejmujące swoim zasięgiem duży obszar» 3. «całkowite niepowodzenie jakiegoś przedsięwzięcia» 4. «w tragedii klasycznej: klęska, jaką ponosi bohater, będąca nieuchronną konsekwencją splotu przedstawionych zdarzeń»   Czy wypadek - potrącenie przez pociąg roweru - kwalifikuje się pod tą definicję? NIE Zatem niech zarówno władza jak i dziennikarze przestaną z nas robić idiotów. O ile nie umniejszam ew. winy drożnika, to interpretacja zdarzenia jako katastrofy to bezczelne nadużycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne ludziki.Nie macie pojęcia o pracy dróżnika oraz o przepisach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny ;( ale pociąg to nie igła widać go i słychać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dróźnik ( tylko człowiek ), rogatki...!? ...ludzie prócz tego przed przejazdem jest znak STOP !!! A może prochy, tępota, mp3 i słuchawki na uszach. Jestem maszynistą, w lutym wjechał mi ( w bok pojazdu ) w prowadzony pociąg ,,dostawczak" ...kierowca zajęty był rozmową przez telefon kom. Przeżył, podróżnym też nic się nie stało...na szczęście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów!!!! Nigdy Wam się nie zażyło popełnić jakiegoś błędu? Różne są w życiu sytuacje, czsami czegoś nie widzisz, nie słyszysz lub zwyczajnie nie pomyślisz, impuls. Jeździcie po tej dziewczynie jak po najgorszym łachu. Chryste, to było jeszcze dziecko!!!!!! Większość z Was pewnie też je ma... Nie znam szczegółów tej KATASTROFY,jednak wydaje mi się że dróżnik - dorosły mężczyzna, z pewnością szkolony w swoim fachu podnosi szlaban w momencie kiedy pociąg nadjeżdża na przejazd kolejowy... Coś  nie tak było nie tylko z dziewczyną, która nie potrzebnie włożyła słuchawki w uszy??!!  Myślcie co piszecie na tych forach!!! Więcej szacunku do drugiego człowieka, skromności do losu, który jest najlepszym nauczycielem pokory....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sie okaże czy taki niewinny, jak podnosił szlabany między pociagami
Oby nigdy Twoja córka nie weszła pod tory, i obyś nigdy nie wyczytał na forum, że była ślepą, tępą pałą...;) Heh....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to była tępa dzida bo tylko takie osoby jezdzą ze słuchawkami na uszach a ty człowieku uważaj bo nie wiadomo kiedy taka zołza wjedzie ci pod koła. Ślepy to ty jesteś typie . Jak można pisać takie słowa na tą dziewczyne ?!!! dla mnie Patrycja była obcą dziewczyną nie znałem jej . ale po zdjęciach była to normalna szczęsliwa nastolatka Kochająca Życie . Nie znasz sprway to się nie wypowiadaj człowieku ! moi znajomi byli tam   kiedy ten kretyn  otworzył szlaban by zpowrotem zamknąc go kiedy samochody już na torach były ! PAtrycja nie miałą ani słuchawek ani kaptura jechała rano jak codzień zapewne to pieprz* szkoly uczyła się , a ty nie masz prawa pisać takich rzeczy rozumiesz to ?! Olbrzymia TRagedia i nie życze ci abyś przeżył kiedyś cos takiego co przezywaja teraz jej bliscy rozumiesz ? ja sobie nie wyobrażam co tam się t eraz dzieje u niej w domu i uszanuj Tumanie ! czyjąs tragedie bo nie wiesz co ciebie czeka jutro !          Jak można nie zauważyć pociągu !!!!!!!! On trąbi przed przejazdem no chyba że dzida ma słuchawki i słucha "ich troje"
Jak można nie zauważyć pociągu?! A jak można podnieść szlaban w momencie nadjeżdżającego pociągu?! Na takie pytanie może odpowiedzieć tylko taka dzida jak Ty! (doceń to że nie dodałam tępa:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że przejazd strzeżony to i tak jak masz oczy to się rozglądnij człowieku bo dróżnik może (zasłabnąć) i tyle w tym temacie ograniczcie zaufanie a bedzie bez wypadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...