Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego w Lublinie płoną samochody?

Utworzony przez Racjonalista, 23 lipca 2011 r. o 15:13 Powrót do artykułu
Bo Lublin to miasto inspiracji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racjonalista napisał:
Bo Lublin to miasto inspiracji!
hahaha dobre und motzne w chooj [cool] [cześć]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie zyskują na tym firmy ubezpieczeniowe? Czyżby na osiedlach, gdzie miały miejsca podpalenia, ilość zawartych polis AC nie wzrosła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre ale ryzykowne posuniecie by to bylo... chociaz ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek napisał:
hahaha dobre und motzne w chooj [cool] [cześć]
o stoolejarz jakis na forum pzdr [czesc]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wsi zawsze coś się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można namierzyć podpalacza? hihihi..oby więcej takich artykułów, na pewno spadnie liczba podpaleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie pytanie - Dlaczego płoną samochody. Następny nawiedzony manniak żądny sławy.Zapewne jest młody gniweny wilczek(20-30 lat),sfustrowany,niedowartościowany,wychowany na wartościach chrześcijańskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech reporter dobrze się przyjrzy właścicielowi audi z pogodnej to może coś wymózguje na temat tego podpalenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dlaczego płoną ? Ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe,dlaczego większość spalonych aut to pojazdy spod znaku VAG??....Może jakiś maniak nie lubi grupy Volkswagena??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to cyganie ! Wiecie co mi się ostatnio przytrafilo? Stoje sobie na w tym kebabie przy Kościele i wsuwam mój ulubiony na grubym z sałatką na pół ostro. A tu mi z lewej zachodzą cyganichy i chcą wróżyć! Dawno tam już Cyganek nie widziałam. Mam alergie na nie straszną bo kiedyś ukradły mi portfel. Obskoczyły mnie jedna obok drugiej chyba z pięć ich było! I nikogo chętnego, żeby mi pomóc Ciągnęły mnie za rękę i gadają – panienko, panienko my Ci powiemy kiedy Ty umrzesz. Po pierwsze to kiedys z tego co pamiętam to tylko o miłości wróżyły, a po drugie kiepsko trafiły bo ja już w pracy sobie sprawdziłam kiedy umrę! Chłopaki znaleźli stronkę zdaje się http://poznajdate.com Tam wszyscy odpowiedzieliśmy na kilkadziesiąt pytań i każdemu wyszła inna data śmierci. Trochę to straszne wszystko było ale z ciekawości warto wiedzieć ) No i nie trzeba płacić cyganichom. Skończyło się to tak, że ja im powiedziałam że jestem czarownicą i rzucę na nie urok Powiedziałam kilka zdań po łacinie z taką zaciętą miną jak zaklęcia – te cytaty co ze szkoły jeszcze pamiętałam i wiecie co?Zniknęły cyganichy! Kogoś może z Was nagabywały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy Lublin to miasto inspiracji, ale może coś w tym jest http://formlinkus.com/news0042.php, ciekawy link mocno mnie zainteresował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zapomina się o dwóch pożarach na Czechowie? w tym roku spaliły się 4 samochody na Paganiniego i 3 na Smyczkowej. nie przypominam sobie, żeby złapano sprawców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...