Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

DO WSZYSTKICH CIĘŻKO PRACUJĄCYCH!

Utworzony przez eguaMSL, 20 lutego 2012 r. o 23:42
PROSZĘ ZACZNIJCIE CENZUROWAĆ TEKSTY O NAUCZYCIELACH, BO NAS,,NIEROBÓW NAUCZYCIELI " ZACZYNA JUŻ SZLAG TRAFIAĆ JAK TO NIBY NIC NIE ROBIMY, ZARABIAMY KOKOSY,MAMY TYLE WOLNEGO I JESZCZE NARZEKAMY,ALE DLA WSZYSTKICH ZAZDROSNYCH PRACUSIÓW: 1.ZAWSZE MOŻNA ZMIENIĆ ZAWÓD,BO CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE I NA NAUKĘ NIGDY ZA PÓŻNO WIĘC ZACHĘCAM DO ZMIANY ZAWODU NA NAUCZYCIELA. 2.PRZESTANCIE PŁODZIĆ WASZE KOCHANE POCIECHY,KTÓRE NIEKTORZY Z WAS ZOSTAWILIBY W SZKOLE NA 24 GODZ.,BO W DOMU MAJĄ ICH DOSYĆ,A DOM TO PRZECIEŻ OAZA SPOKOJU,WIĘC WYCHOWYWAĆ,UCZYĆ,OPIEKOWAĆ SIĘ NIMI I NAJLEPIEJ JESZCZE ŻYWIĆ POWINNI NAUCZYCIELE Z ICH WYSOKICH PENSJI. 3.SKRÓĆCIE WAKACJE BO NIE MOŻECI JUŻ PO PIERWSZYM ICH DNIU PATRZEĆ NA WŁASNE DZIECIACZKI, GDYŻ 1 WRZEŚNIA TO TAK CO ROKU WYCZEKIWANY PRZEZ WAS DZIĘŃ 4.MOJA PENSJA PO 20 LATACH PRACY TO TYLKO OKOŁO 2 TYŚ. PRZY SKOŃCZONYCH 5 LETNICH STUDIACH MAGISTERSKICH I 2 KIERUNKACH PODYPLOMOWYCH. 5.ZACZNIJCIE ZAGLĄDAC DO SZKÓŁ SYSTEMATYCZNIE DO SZKÓŁ A NIE TYLKO WTEDY JAK CUDOWNE DZIECKO MOŻE NIE OTRZYMAĆ PROMOCJI. 6.A TAK NA KONIEC TO SKĄD MACIE CZAS NA PISANIE POSTÓW SKORO TAK CŻKO TYRACIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tekst Temidy.Mozna go użyć do zarobkowo klepiącego ANTYBELFERSKIE posty ŁUKASZA i jemu równych do dolnego poziomu Wielu pracuje ponad 40h.Tobie ktoś srebrnikami płaci, obyś sie nie dorobił na ludzkiej krzywdzie. Liczne badania to wykazały -mówię jako prawnik. Te 18 godzin to dla ucznia.Dodaj prace na rzecz szkoły w domu.Materiały wykonane za swoje finanse. WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!!!Bądż wreszcie uczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eguaMSL napisał:
PROSZĘ ZACZNIJCIE CENZUROWAĆ TEKSTY O NAUCZYCIELACH, BO NAS,,NIEROBÓW NAUCZYCIELI " ZACZYNA JUŻ SZLAG TRAFIAĆ JAK TO NIBY NIC NIE ROBIMY, ZARABIAMY KOKOSY,MAMY TYLE WOLNEGO I JESZCZE NARZEKAMY,ALE DLA WSZYSTKICH ZAZDROSNYCH PRACUSIÓW: 1.ZAWSZE MOŻNA ZMIENIĆ ZAWÓD,BO CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE I NA NAUKĘ NIGDY ZA PÓŻNO WIĘC ZACHĘCAM DO ZMIANY ZAWODU NA NAUCZYCIELA. 2.PRZESTANCIE PŁODZIĆ WASZE KOCHANE POCIECHY,KTÓRE NIEKTORZY Z WAS ZOSTAWILIBY W SZKOLE NA 24 GODZ.,BO W DOMU MAJĄ ICH DOSYĆ,A DOM TO PRZECIEŻ OAZA SPOKOJU,WIĘC WYCHOWYWAĆ,UCZYĆ,OPIEKOWAĆ SIĘ NIMI I NAJLEPIEJ JESZCZE ŻYWIĆ POWINNI NAUCZYCIELE Z ICH WYSOKICH PENSJI. 3.SKRÓĆCIE WAKACJE BO NIE MOŻECI JUŻ PO PIERWSZYM ICH DNIU PATRZEĆ NA WŁASNE DZIECIACZKI, GDYŻ 1 WRZEŚNIA TO TAK CO ROKU WYCZEKIWANY PRZEZ WAS DZIĘŃ 4.MOJA PENSJA PO 20 LATACH PRACY TO TYLKO OKOŁO 2 TYŚ. PRZY SKOŃCZONYCH 5 LETNICH STUDIACH MAGISTERSKICH I 2 KIERUNKACH PODYPLOMOWYCH. 5.ZACZNIJCIE ZAGLĄDAC DO SZKÓŁ SYSTEMATYCZNIE DO SZKÓŁ A NIE TYLKO WTEDY JAK CUDOWNE DZIECKO MOŻE NIE OTRZYMAĆ PROMOCJI. 6.A TAK NA KONIEC TO SKĄD MACIE CZAS NA PISANIE POSTÓW SKORO TAK CŻKO TYRACIE
Widocznie przez 20 lat pracy niewiele chciało Ci się robić (studia podyplomowe zapewne na koszt pracodawcy lub z EFS-u). O Twoim wykształceniu świadczy również styl wypowiedzi. Tylko szkoda dzieciaków, bo nauczyciel, który z kulturą osobistą ma tyle wspólnego co Urban (Jerzy) z urbanizacją, to porażka systemu edukacyjnego. A tu świeżutkie dane: (*) Średnie wynagrodzenie dla poszczególnych stopni awansu zawodowego liczone na koniec roku 2011 (art.30 ust 6 KN) powinno osiągać: dla nauczyciela stażysty - 2 618 zł brutto, dla nauczyciela kontraktowego - 2 906 zł brutto, dla nauczyciela mianowanego - 3 770 zł brutto, dla nauczyciela dyplomowanego - 4 817 zł brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
Widocznie przez 20 lat pracy niewiele chciało Ci się robić (studia podyplomowe zapewne na koszt pracodawcy lub z EFS-u). O Twoim wykształceniu świadczy również styl wypowiedzi. Tylko szkoda dzieciaków, bo nauczyciel, który z kulturą osobistą ma tyle wspólnego co Urban (Jerzy) z urbanizacją, to porażka systemu edukacyjnego. A tu świeżutkie dane: (*) Średnie wynagrodzenie dla poszczególnych stopni awansu zawodowego liczone na koniec roku 2011 (art.30 ust 6 KN) powinno osiągać: dla nauczyciela stażysty - 2 618 zł brutto, dla nauczyciela kontraktowego - 2 906 zł brutto, dla nauczyciela mianowanego - 3 770 zł brutto, dla nauczyciela dyplomowanego - 4 817 zł brutto. TO ŚWIEŻUTKA PAŃSKA MANIPULACJA Moja prawda z 01.019.2011r kwalifikacje mgr p.pl awans-mianowany kwota 2550zł( wysługa 20%) motywacyjny 140zł. To co w Pana wklejce "(art.30 ust 6 KN) powinno osiągać" nawet u Dyrekcji nie osiaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niczego nie zmienicie ubliżaniem nauczycielom.Gdybym nie była emerytem podpisałabym się pod 40 godz. dniem pracy bez zastanowienia i niech pracodawca zapewni mi warsztat pracy oraz niezbędne materiały,które wykorzystam tj.komputer,papier ,ksero o innych drobnych nie wspomnę bo to marzenia...zawsze wydawałam własną kasę,a dzisiaj z tego co wiem jest jeszcze gorzej.Zrobiłabym wszystko w szkole,sprawdziłabym zeszyty,karty pracy,sprawdziany,wykonała wszelkie gazetki,dekoracje,przygotowała do zajęć,uroczystości,rad pedagogicznych,zebrań z rodzicami,rozmowy indywidualne etc. Ciekawa jestem czy to zadowoli organy prowadzące,rodziców i wszystkich krytykantów.Gdybym nie lubiła własnej pracy,dzieci i ludzi z którymi się stykałam to chyba nic innego nie zmotywowałoby mnie do niej,a za pracę należy się godziwe wynagrodzenie każdemu.Ja musiałam robić to w domu i nie wystawiałam nikomu rachunku za zużytą energię,tusze itd. ba nawet uznałam to za normę.Nie chcę by ktokolwiek Wam tak zajadle ubliżał ujadającym na forach jak nauczycielom.NIKT WAM NIE BRONI RACY W TYM CHARKTERZE i kosmicznych zarobków. Pozdrawiam gorąco wszystkich nauczycieli i życzę zdrowia oraz wielu sukcesów zawodowych.Uczniowie rodzice odpłacą Wam dobrym słowem. Dobro czynione zawsze do nas powraca ze zdwojoną mocą. Jesteście wielcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawie plagiat... wybaczam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
Widocznie przez 20 lat pracy niewiele chciało Ci się robić (studia podyplomowe zapewne na koszt pracodawcy lub z EFS-u). O Twoim wykształceniu świadczy również styl wypowiedzi. Tylko szkoda dzieciaków, bo nauczyciel, który z kulturą osobistą ma tyle wspólnego co Urban (Jerzy) z urbanizacją, to porażka systemu edukacyjnego. A tu świeżutkie dane: (*) Średnie wynagrodzenie dla poszczególnych stopni awansu zawodowego liczone na koniec roku 2011 (art.30 ust 6 KN) powinno osiągać: dla nauczyciela stażysty - 2 618 zł brutto, dla nauczyciela kontraktowego - 2 906 zł brutto, dla nauczyciela mianowanego - 3 770 zł brutto, dla nauczyciela dyplomowanego - 4 817 zł brutto.
Za CO IM TYLE PLACA? do przemyslu ich nie zobacza jakie place .Dosc tego niech biora sie za robote-popieram poczynania samorzadow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla nauczyciela stażysty - 2 618 zł brutto Jezuniu! W Warszawie, to może i mało, ale tu na Lubelszczyźnie ? To skandal. żeby z podatków od tych głodowych pensji tak dużo płacić. No i tyle wolnego w roku, i te godziny... a właściwie ich 3/4. Nie no, normalnie mnie szlag zaraz trafi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sceptyk napisał:
Widocznie przez 20 lat pracy niewiele chciało Ci się robić (studia podyplomowe zapewne na koszt pracodawcy lub z EFS-u). O Twoim wykształceniu świadczy również styl wypowiedzi. Tylko szkoda dzieciaków, bo nauczyciel, który z kulturą osobistą ma tyle wspólnego co Urban (Jerzy) z urbanizacją, to porażka systemu edukacyjnego. A tu świeżutkie dane: (*) Średnie wynagrodzenie dla poszczególnych stopni awansu zawodowego liczone na koniec roku 2011 (art.30 ust 6 KN) powinno osiągać: dla nauczyciela stażysty - 2 618 zł brutto, dla nauczyciela kontraktowego - 2 906 zł brutto, dla nauczyciela mianowanego - 3 770 zł brutto, dla nauczyciela dyplomowanego - 4 817 zł brutto.
ja pirdziele, za kilkanascie godzin tygodniowo... ferie ... wakacje ... rekolekcje ... urlop leczniczy (roczny) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...